Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Какъвто народът - такива и управниците му!

Айде бе. Аз не съм като тях. Нищо, че ползвам езика им от време на време.  Mr. Green Това е моят начин да изпускам напрежението. Но в реалния живот не мога да си го позволя. Не би трябвало и те.

# 46
  • Мнения: 91

Хайде на бас, че Михов повече няма да се появи на хоризонта! Човек просто си е претеглил всички за и против на това да работиш с човек като ББ и си намери тактичен начин да се оттегли

# 47
  • София
  • Мнения: 13 211
Тъкмо се чудех къде да извикам,че ББ е безкрайно просТ.
Съвсем случайно слушах някакво изявляние,доколкото разбрах за нова ангиографска апаратура и дочух:"сега само една дупчица...няма вече да ги порят като агнета"Започвам усилено да се убездавам,че тоз ще се мери с Тато!

 Shocked УжасТ

# 48
  • Варна
  • Мнения: 957
Хайде на бас, че Михов повече няма да се появи на хоризонта! Човек просто си е претеглил всички за и против на това да работиш с човек като ББ и си намери тактичен начин да се оттегли
А на мене друго ми хареса - обяснението как чул какво се говори за неговите намерения, притеснил се, и долетял да разясни...
Съвсем за ягнета ни взеха вече.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 272
Все пак, няма спор - Михов е умен и избяга елегантно.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 997

Ето точния цитат, пред който занемях, когато го прочетох онзи ден:
Цитат
Около 1.5 мм дупчица прави вместо старите операции, където просто като ярета ги режеха по средата, влиза в артериите апаратурата и отива до сърчицето, след байпаса остава 1 мм белег. Сиреч всеки, който като мен го е страх от инжекции, от рязане, от кръв, това са така наречените безкръвни операции. Така образно премиерът Бойко Борисов обясни как се правят сърдечни операции.

# 51
  • София
  • Мнения: 12 290
С нетърпение очаквам ББ да каже нещо за  адронния колайдер.

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
О, записвам се тук.
Не харесвам стила на изказ на премиера. Пред българските медии, ОК - някаква ПР стратегия, обаче той се държи като простак и пред чужди политици и дипломати. Не му отива на положението - Бай Ганьовско ми е.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 290
О, записвам се тук.
Не харесвам стила на изказ на премиера. Пред българските медии, ОК - някаква ПР стратегия, обаче той се държи като простак и пред чужди политици и дипломати. Не му отива на положението - Бай Ганьовско ми е.
За съжаление не е ПР стратегия- човекът си е точно такъв и се държи естествено.

# 54
  • Мнения: 5 710
С нетърпение очаквам ББ да каже нещо за  адронния колайдер.

 ох, не съм по емотиконите, но в момента ето така изглеждам smile3532 smile3532 smile3532

# 55
  • Мнения: 411
Ох,какъв стил на изказ...стил,милостиви Боже.
Разполага със "завидно" богат речник...
Като гледам как смело взима отношение навсякъде и за всичко-чакам да поправят чинията на Бузлуджа с неговия лик отвътре.

# 56
  • Мнения: 4
С нетърпение очаквам ББ да каже нещо за  адронния колайдер.

Е тогава вече със сигурност ще задмине учителя си Тато и неговата знаменита реплика - "Таз година завод за полупроводници, догодина - завод за цели проводници"
Между другото ако го питат нещо за колайдера със сигурност ще се изкаже - няма начин просто да не им даде акъл на тия учени там дето вече 1 год. не могат да го пуснат това чудо. Ако беше в България, със Заповед на ББ досега отдавна да бяха го пуснали въпреки че не е готов още  Mr. Green

# 57
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Започвам сериозно да се замислям кога да напусна страната окончателно  Thinking

Дреме им на хората горе кво си говорим за тях.Четът ни и се подсмихват под мустак.
Продължавам да твърдя,че с това което правим,нищо не правим.А действие му е майката.

# 58
  • Мнения: 411
Започвам сериозно да се замислям кога да напусна страната окончателно  Thinking

Дреме им на хората горе кво си говорим за тях.Четът ни и се подсмихват под мустак.
Продължавам да твърдя,че с това което правим,нищо не правим.А действие му е майката.
Дорке,няма вече кой...то толкова години се работеше за възпитаване на покорничество,че явно го възпитаха.
Ама тоя Бойко е абсолютен клОшар.
Как е възможно един прост охранител да стане кмет,че после и премиер.
Е*ати развитието-американската мечта.
Пълен абсурд...
Очаквам...да поискам някъде политическо убежище:)

# 59
  • Мнения: 5 710
а кога ще има тема " Бойко в снимки", умирам да постна една там:))

Общи условия

Активация на акаунт