СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 580
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Меги, страхотно оформление smile3501 smile3525

Здравейте момичета , не ми остава много време за писане ,затова рядко се появявам. Искам да питам дали  някоя от вас е правила проба за манту на бебе. Моята беба уж имаше белег от бцж на рамото , който после изчезна и сега искат да и правят проба за манту.

До колкото си спомням към седмия месец правят Манту. Какво те притеснява в него? На дъщеря ми й правиха. Беше отрицателно и поставиха нова ваксина БЦЖ.

# 16
  • Мнения: 20
Февруари наближава. Дидка, ами миналата година бях сложила само сърца и ти каза, че някои празнуват друго - та сега специално за теб съм го сложила винцето. Че и другите да се почерпят де.

Момичета, още има за дооправяне в списъка. В предната тема не можех да редактирам и затова се понатрупаха доста поправки. Ще ги оправя. В събота и неделя не мога да се вредя на компютъра, затова до нови срещи в понеделник. А вашите бележки могат само да ме улеснят  Hug

Меги, много хубаво си я оформила, ама аз не виждам себе си никъде на първа страница  newsm78
Аз пък те видях, но си siska8607 – Сливен; 13.07.1986  newsm47


Ами аз и това не видях  Rolling Eyes  Blush Blush Blush Явно трябва да си сменям диоптъра.  Mr. Green Меги, извинявай моля те.  Hug
Айде стягайте се за среща вече  Naughty

# 17
  • Мнения: 10
Браво,Меги!Много хубава темата!А то верно,че наближава февруари-то направо сме си в него!Кой каквото му се празнува,важното да е в групата с добро настроение:)
А пък Дидка само ме разсмива!Диде,ти си толкова пленителна,че нямаш шанс да не си хубава:)Айде да не ти изникнат крилца!Да ти кажа наздраве!Е малко ти завидях за винцето!
  cheers
Кате,ще има ли smile3510  Simple Smile
Айде до после!

# 18
  • Мнения: 165
Меги само да направя една поправка на Сисито jani85 Юлия е родена на 28.11.2009г., а не на 26 smile3503

# 19
  • Мнения: 7 430

А пък Дидка само ме разсмива!Диде,ти си толкова пленителна,че нямаш шанс да не си хубава:)Айде да не ти изникнат крилца!Да ти кажа наздраве!Е малко ти завидях за винцето!
  cheers


Hug Hug Hug

Политнах smile3535
Хайде, нямам търпение да те видя  Wink

# 20
  • Мнения: 119
Цоп и аз... Joy
Меги, чудесно си оформила темичката.... Heart Eyes

Отивам да се пооправя докато дребните спят.
Аз по всяка вероятност ще закъснея, защото Борис яде в 18h.  baby_neutral

# 21
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Меги само да направя една поправка на Сисито jani85 Юлия е родена на 28.11.2009г., а не на 26 smile3503

и аз 28 съм си записала, още преди това. Като мине термина, проверявам в бебешките отчетни теми  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 15 619
Айде бе, още ли сте тука!? Mr. Green newsm29 Беж на срещата!

# 23
  • Мнения: 3 042
Привет,
отдавна не съм писала, сега съм на предродилни вълнения. Crazy
Ако има някоя мама скоро раждала в Окр. болница да пише какво са искали да носи в отделението - за нея и за бебето.
Весела среща ви пожелавам, момичета!

Честит рожден ден на Катето!

# 24
  • Мнения: 80
 Hug Момичета, страхотна срещичка си направихме! Много се радвам, че се видяхме и се запознахме! Сисето се представи прекрасно като домакин, ястията бяха супер! И тортата на Катето беше страхотна, децата я нападнаха рано- рано!  Hug

# 25
  • Мнения: 3
Да подкрепям те Пепи,Сиска всичко беше супер и тортата на Катето малееееееееееее,ако имах 3 стомаха да хапвам още Mr. Green..Радвам се ,че след толкова канения се събрахме,макар че пак не можахме да се запознаем вси4ки.А бъдещите  ни мами са големи сладурки,пожелавам ви леко раждане Hug Hug

# 26
  • Мнения: 20
Hug Момичета, страхотна срещичка си направихме! Много се радвам, че се видяхме и се запознахме! Сисето се представи прекрасно като домакин, ястията бяха супер! И тортата на Катето беше страхотна, децата я нападнаха рано- рано!  Hug
Да подкрепям те Пепи,Сиска всичко беше супер и тортата на Катето малееееееееееее,ако имах 3 стомаха да хапвам още Mr. Green..Радвам се ,че след толкова канения се събрахме,макар че пак не можахме да се запознаем вси4ки.А бъдещите  ни мами са големи сладурки,пожелавам ви леко раждане Hug Hug

Е, айде, айде, чак пък толкова. Колко срам брах, заради едни грешки на неразбрали готвачи ама карай.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Иначе пък тези дето не дойдоха може само да съжеляват, голямо приказване падна, голям смях му ударихме (особено аз  Joy ) Иначе и домакин не бях, само гост ( и малко помагач  Wink ). Все пак се радвам, че се събрахме, надявам се всички да са останли доволни.  Hug

# 27
  • До Балкана
  • Мнения: 100
А бъдещите  ни мами са големи сладурки,пожелавам ви леко раждане Hug Hug
4470 Благодаря! Blush
За себе си мога да кажа, че съм много доволна! Само дето дългата маса не ми позволи да бърборя много, което е и добре, защото аз много бърборя!
Сисе, няма какво да се притесняваш, аз поне не разбрах, че е имало проблем!
За тортата на Катето, какво да говоря, все ви четях, все зяпах там на линкчето, на което пише гладни да не гледат, но като опиташ вече разбираш за какво иде реч! Joy
Кога ще има пак, пак, пак????  newsm18

# 28
  • Мнения: 7 430

Кога ще има пак, пак, пак????  newsm18

..как кога - догодина  Mr. Green

Добро утро на всички - моите още спят..след малко ще кача снимките в ФБ - Катето вече го е направила и там може да се видите  Grinning
Мен ако обичате ме пропускайте  Crossing Arms

Сиска, наистина яденете много ни хареса - продължавайте все в същия дух да готвите ястията и ви пожелавам многоооооо клиенти Wink

Кате, мерси - ти си знаеш за какво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз много се радвам, че се запознах с бременлийките  Hug

Това, което ми липсваше беше да друсна едно хоро....

# 29
  • Мнения: 2 000
Благодаря ви, момичета, за чудесните цветя и подаръци, които получих снощи. Направихте деня ми много хубав и специален  Heart Eyes
На мен пък ми липсваха някои хора, които не присъстваха Sad
Сисе, на теб специални благодарности за организацията   bouquet
Във фейсбука сложих единствените 13 снимки, които имам. То обикновено не снимам, ама снощи нямах и особено желание. Дидка направи повече снимки, тъй че чакаме ги с нетърпение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт