FarmVille - 14 тема

  • 33 967
  • 698
  •   1
Отговори
# 30
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Кутията за подаръци ми е претъпкана с калинки, пеперуди, водни кончета и картини ooooh! Ама що пък веднъж не ми се падна тъпата ножица от колекция, а само ръкавици и лопатки Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 326
Ще полудея вече smile3511
За какво я играя тази игра като никога до сега е нямало публикация на моята стена относно тая ферма.Нито животни,яйца,букети.....
Пробвах всичко вече.На първа страница откривам това
В: На моята стена не се появяват никакви изгубени животни? Как да променя това?
О-1: Като си отвориш ФБ, в дясно ти излиза менюто с:
News Feed
Pages
Status Updates
Photos
Links
Video
contacts
Notes
friends
Create new list
Less
More
Кликни на Create new list и отдолу ще видиш Edit options, клик и там и ще ти излезе един прозорец Hidden from News Feed. Намираш иконата на FarmVille и кликваш на Add to News Feed.
О-2: Отиди най-отдолу на страницата на ФБ, където ти излизат съобщенията от приятелите. Има една лентичка на която пише Older posts, Show hidden posts, Edit options. Натисни на Edit options, ще ти излезе всичко, което си забранила. Натисни бутончето Add to news feed на това, което искаш пак да го виждаш

Отварям да правя нов списък но не ми излиза изобщо от долу Edit options или Hidden from News Feed Rolling Eyes
Ето какво излиза при мен

Ще се откажа вече Close

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Кутията за подаръци ми е претъпкана с калинки, пеперуди, водни кончета и картини ooooh! Ама що пък веднъж не ми се падна тъпата ножица от колекция, а само ръкавици и лопатки Crossing Arms
Тези ножеци ги намирам докато торя фермите на съседите.Аз все още не съм получила тъпия звънец,а колко крави издоих.Да не би да трябва на ръка да ги доя Laughing(демек извън краварника)

# 34
  • Мнения: 77
Аз все още не съм получила тъпия звънец,а колко крави издоих.Да не би да трябва на ръка да ги доя Laughing(демек извън краварника)

С една приятелка от седмица прилагаме метода - тя на ръка, аз в краварника - и при двете няма ефект.
Аз имам 3 краварника, тя има 30 крави!

# 35
  • Мнения: 2 280
Как мога да подсетя тези на които съм изпратила покана за нейбъри? Или пък да ги изтрия?

# 36
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Кутията за подаръци ми е претъпкана с калинки, пеперуди, водни кончета и картини ooooh! Ама що пък веднъж не ми се падна тъпата ножица от колекция, а само ръкавици и лопатки Crossing Arms
Тези ножеци ги намирам докато торя фермите на съседите.Аз все още не съм получила тъпия звънец,а колко крави издоих.Да не би да трябва на ръка да ги доя Laughing(демек извън краварника)

Е и аз торя съседи, ама до сега при тях нищичко, ама нищичко не съм намирала. Ножици хванах два пъти от стената и толкова. А за звънец и не мечтая вече и него на стената го дебна.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 521
Не знам кой го писа, не мога да се връщам назад да цитирам, но моля да ми разясни който знае:

Какъв е този туул бар дето показва оставащи часове на това дето си засял ли? Как се инсталира и кое как?

И кой писа за разширяване на краварници? Има ли такова нещо?

# 38
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
запис

# 39
  • Мнения: 1 259
Някой ще ми каже ли как се взима греблото за първата колекция? newsm78
Ако имаш предвид-култиватора,от торене
http://farmvillegame.files.wordpress.com/2010/01/collezione-farm … g?w=510&h=850
самоче ,няма пеперудите Mr. Green
Благодаря!

А сега въпросче: колко броя супер-тикви ти иска за 3 звезди?

# 40
  • Мнения: 13
Ето я моята ферма: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2226/931785132070088388126485 … khBJZSVqw4c7t.JPG До тук успяха да я докарам, обаче с медалите и колекциите много тегаво върви #Crazy Не прекъснато торя, помагам на съседи, гарги и лисици гоних, кокошки храних и какви ли не други дивотии, но все не попадам на боклуците за колекциониране Sad А и съседи ми трябват, ако някой иска e-mail: doze3903@yahoo.com bouquet

# 41
  • Мнения: 459
Ето я моята ферма: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2226/931785132070088388126485 … khBJZSVqw4c7t.JPG До тук успяха да я докарам, обаче с медалите и колекциите много тегаво върви #Crazy Не прекъснато торя, помагам на съседи, гарги и лисици гоних, кокошки храних и какви ли не други дивотии, но все не попадам на боклуците за колекциониране Sad А и съседи ми трябват, ако някой иска e-mail: doze3903@yahoo.com bouquet

VIRUS

# 42
# 43
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Аз си мисля че нещата за колекцията ги дават на случаен принцип,понеже заради кълбото натрупах една камара овце още от самото начало,но и до сега кълбо не съм видяла!Също така и кокошки въртя до безкрайност,но и перото за тях така и не получих!Единствено от стената мога да си набавям необходимите неща,но е доста трудно,не знам кога ще се докрета до син медал.

# 44
  • London
  • Мнения: 292
Искам да прибавя още един тарикат Сашо Велков.
От 100 пуснати колекции как една не хванах на 2 сек.

Ег го :  http://www.facebook.com/home.php?filter=app_102452128776&sho … d=100000367105529

Общи условия

Активация на акаунт