FarmVille - 14 тема

  • 34 044
  • 698
  •   1
Отговори
# 645
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
приех ги , благодаря
ето и на мъжа ми и на детето
Ivan Domovchyiski
Georgi Domovchyiski
пуснах златно яйце

# 646
  • Мнения: 364
За мойта конюшня остават още 10 матеряла и е готова  newsm68

# 647
  • Мнения: 289
приех ги , благодаря
ето и на мъжа ми и на детето
Ivan Domovchyiski
Georgi Domovchyiski
пуснах златно яйце

Добавих ви,но Иван не намирам
Здравейте на всички почитатели на играта.Търся си съседи по ферма,който има желание това ми е имейла:
tani4ka_1967@abv.bg
 Grinning Grinning
  bouquet

И теб

# 648
  • Варна
  • Мнения: 276
за моята пък остават 20! пращам подаръци като съдрана, а моите съседи си траят! е ми и аз ще трябва да спра май! писна ми вече, честно!от 80 съседа, само 10 са съвестни!

някой да знае как да споделя нещата които ми останаха в излишък от материалите за конюшнята?

# 649
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
сбъркала съм една буква на мъжа ми ето
Ivan Domovchiyski

# 650
  • Мнения: 11 577
Зечова Peaceпратих ти покана

# 651
  • Мнения: 42
ей, някой трик или бъг не се ли намери както винаги при нови елементи на играта Simple Smile?

# 652
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Половината материал за конюшната е събран, остава другата половина. Подковите и пироните нещо са ми в дефицид, дано у някой у комшиите се намират.
Иначе не пиша, но редовно разпращам покани на новопоявили се тук. Чета редовно, наторявам, пращам подаръци...

# 653
  • Мнения: 1 919
    newsm78 това май е поредния бъг в моята ферма имах няколко такива...бях сяла със сеялката....първо обирам горното после изтривам с лопатата и обирам долното...засях отново не се получи.... Rolling Eyes луда работа....

# 654
  • UK
  • Мнения: 3 959
Отворих две мистъри кутии днес, нали пак може да се пращат и се възползвах да взема поне първия медал - паднаха ми се нещо като иглу, ама е кафяво, и нещо като воденица, ама е много голяма и нямам място за нея, иначе ще е готино до реката. Simple Smile

# 655
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
приех всички покани за съседства и приятелства но не виждам новите съседи , идеи ?

# 656
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък още не мога да си отварям подаръците, а вече изхабих всичко, което не исках в опити да се получи... И други май се бяха оплаквали, кога ви се оправи?

# 657
  • Мнения: 93
Отворих две мистъри кутии днес, нали пак може да се пращат и се възползвах да взема поне първия медал - паднаха ми се нещо като иглу, ама е кафяво, и нещо като воденица, ама е много голяма и нямам място за нея, иначе ще е готино до реката. Simple Smile

Как могат да се пращат?Не си ли ги купи от маркета със зелените парички?

# 658
  • София
  • Мнения: 1 215
Отворих две мистъри кутии днес, нали пак може да се пращат и се възползвах да взема поне първия медал - паднаха ми се нещо като иглу, ама е кафяво, и нещо като воденица, ама е много голяма и нямам място за нея, иначе ще е готино до реката. Simple Smile

Как могат да се пращат?Не си ли ги купи от маркета със зелените парички?

Пращат се от подаръците. Който иска може и да си ги купи.

# 659
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
приех всички покани за съседства и приятелства но не виждам новите съседи , идеи ?
редактирам се вече ми излезнаха съседите , отивам да им помагам.

Общи условия

Активация на акаунт