Отговори
# 735
  • Мнения: 97
НаНина боже как те пропуснах теб  ooooh! Hug Браво и на вас ,и вие много сте пораснали  Hug Hug Hug ами то каката ми се роди толкова  Mr. Green
ninchu_m малката ми дъщеричка  пък се роди 2.900 кг. Joy
Абе момичета вие тези бебета как така ги охранихте  Hug само сладко ли хапвате ? newsm78
veni_sasi Joy Joy Joy Къде бе мила ще го хвърляш,а като си спомня как искаше да си доиде от командировка  Wink
Цецинка Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 6
Krasita оправяй се душко, стискаме палчета!
Абе момичета толкова бързо пишете, че не мога да ви насмогна. То май стана време даже за нова тема. hahaha

# 737
  • Мнения: 15
Майчета, ако ви харесва предлагам темичка (повлияна от новините за скорошен бебевалеж):
За гушкане готови, чакаме първите рожби!

# 738
  • Мнения: 24
Цецинка, Ения незнам какво да Ви правя тогава  Joy  Joy  Joy
Освен да си намерите по една удобна чесалка  Joy  Joy  Joy

Шегувам се милички  Hug Знам колко е неприятен сърбежа  ooooh! Може наистина да попитате док как можете да се облекчите. Спомням си, че Евчето беше писала нещо за кърпа със студена вода май  newsm78...

Мама Ив аз не съм много-много по сладкото. Хапвам си от време на време, но като слушам тука как някои мами се запасяват, че и на нощното шкафче си имат под ръка... Не съм така. Ние чакаме по-едричко бебче просто - така се раждат бебчетата и в двете роди. За сега най-малка се е роди племенницата ми - само 3850  Mr. Green Пък ще видим бебе Любо как ще е  - аз тайничко се надявам да поставим нов рекорд за по-ниско тегло и да си родя нормално  Joy

# 739
  • Мнения: 47
Знам че нямаме търпение ,ама хора 4 февруари е днес???Ние сме "мартенки". Някои ако ни слуша утре всички ще раждаме?

# 740
  • Мнения: 24
Майчета, ако ви харесва предлагам темичка (повлияна от новините за скорошен бебевалеж):
За гушкане готови, чакаме първите мартенски рожби!


Крисчето на мен много ми харесва  thumbsup само добавих една думичка с март ако сте съгласни  Embarassed

# 741
  • Мнения: 24
yanin4eto на теб ти се вижда още далеч, защото си към края на март  Hug Но мамите с термин първата седмица на месец март като нищо могат да започнат да раждат до 10-тина дни...
Дойде си времето, ей  Hug  Hug  Hug

# 742
  • Мнения: 15
Дари, напълно съгласна. на мен лично до термин ми остават 25 дни, а yaninche, ти май не си забелязала, че на Челси й остават няколко дни , т.е напълно сме готови!

# 743
  • Мнения: 47
Е,добре може и да сте прави,но освен няколко изключения с близнаци и т.н. дори тези които са в началото имат 20 дни до термин....

Извинете,сигурно днес вече съм много нервна...

# 744
  • Мнения: 26
Момичета, един супер тъп въпрос .... като перете бодитата и гащеризончетата разкопчан ли ги пускате  newsm78

Сори за тъпия въпрос, мама се зачудих как точно да ги пусна

# 745
  • Мнения: 97
Мдааа , скоро ще е бебевалежа момичета.И в този дух ,ако знаете колко неща си припомням от предишните раждания  ooooh! Mr. Green Ще дам един съвет към мамите ,които ще раждат нормално.Сигурна съм, че ще ме подкрепят раждалите вече.Когато почнат контракциите (истинските) движете се постоянно (напред-назад), за да получите по бързо разкритие.Мен ме караха да лягам да спя ,но сестра ми вече ме беше подготвила с информация и дет се вика война водих ,но не легнах изобщо.Така за 4-5 часа с 1-вото вече си имах нужното разкритие.А при малката нямах този късмет, веднага ме включиха на система и след няма 1-2 ч. вече изкочи,но имах доста кравоизливи по лицето и в очите.В последствие разбрах, че е принудително със системата и доста ми скачаха на корема. Mr. Green
darida е вас ще ви пречисля към ГМО  Wink Mr. Green Шегувам се ,ей да не ми се вържеш сега  Hug
yanin4eto това никои не го знае ,когато си решат бебчетата ще се появят.Тя и моята доки каза, че ще раждам  ooooh! тия дни ,но едва ли е ясновидка  Wink Mr. Green
ninchu_m аз лично закопчани си ги пера  Peace

уф,  ooooh! и аз щях да казвам, че ми харесва заглавието на темичката-новата!

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 16:43 от mama Iv

# 746
  • Мнения: 26
Мама Ив   много мерси, слагам ги така в пералнята

# 747
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Моята лекарка даже ме караше да клякам.  Peace

нинчу, лично аз ги разкопчавам особенно гащеризончетата, после така "разчекнати" ги простирам и съхнат по-бързо.

# 748
  • София
  • Мнения: 275
И на мен заглавието за новата тема ми харесва. Ами така де, трябва вече да започваме да "откриваме сезона" Joy .

# 749
  • Мнения: 24
mama Iv  Hug Joy Hug

Мерси за съвета за разхождането - и от други майки съм го чула! Ако раждам нормално ще го спазя  thumbsup

yanin4eto   Hug споко! Нали знаеш, че само 5% от жените раждат на термин?  Hug Ти тъкмо по към края вече ще имаш доста материал и повече кураж като видиш как добре ще се справим ние по-напред  Wink  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт