Kакво следвате или сте zавър6или?

  • 6 248
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
......

аз завърших скромно държавна администрация у свищов,ама сега мия чинии у дома...дори незнам къде се намира "важната"ми диплома Mr. Green

Ай стига бе. НЕ знаех, че и ти си възпитаничка на чичко Ценов Flutter
И аз тама магьосник "Финанси" - то за това сега хубаво ги харчя. Whistling
Но..............ще се учи и тука спор няма. Само не съм си избрала какво. И аз като Танитката почвам да прелиствам програмите на университетите пък каквото сабя покаже.....
На половинката дипломата му бе призната и си работи това, което си му е на сърцето. (в интерес на истината на нито едно от работните места не са му я искали Thinking)
За мамите в Кралството мога да ви дам сайт, където можете да си приравните българските дипломи по тукашен стандарт, съответно срещу "скромно" възнаграждение.
Това са хората от NARIC

# 76
  • Мнения: 513
Цитат
Ай стига бе. НЕ знаех, че и ти си възпитаничка на чичко Ценов Flutter
И аз тама магьосник "Финанси" - то за това сега хубаво ги харчя. Whistling

Ха, хааа, колежкии! И аз съм с академично образование от дядко Ценов. Аз завърших банково счетоводство през далечната 1997 година. После бях препоръчана за едно обучение от един бивш шеф, декан в Габровския Технически Уни и и сега имам международна диплома призната от университета в Съри и този в Олденбург за публик рилейшънс. Ама съдбата така ме завъртя като Джеминариус, че след първия брак си напуснах работата в Техническия колеж в Ловеч и се изнесох към София. Там бачках в издателство на книги около 3 години, до момента на пристигането ми тук.
Направо като погледне човек отстрани ще каже, тая няма място по стените от дипломи... ама тука май само бакалавърството признават. Не съм пробвала с международната диплома още, ама днес се сетих за нея и мися да питам скоро време.  Thinking

# 77
  • Мнения: 351
Привет и от мен,
аз сега завършвам икономика в Германия, Берлин.

# 78
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ех, и аз съм от мамите с диплома в шкафа и основно занимание - домакинство и отглеждане на деца. Да не си помислите, че съжалявам, и за миг даже. Иначе съм социолог, но надали ще се реша да приравнявам и доучвам тук.

# 79
  • Мнения: 1 465
Az imam diploma a injener Magistar, ama drugo sam rabotila 3 godini v Bulgaria Crazy

# 80
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
И аз съм от мамите с диплома която си стои в шкафа.Завършила съм международен туризъм в СУ.

# 81
  • Мнения: 1 793
......Завършила съм международен туризъм в СУ.
а през коя година:) да не се окажете колеги с мъжа ми:)

# 82
  • Мнения: 964
Аз учих Логопедия в БСУ-Бургас.Завърших само семестриално преди държавният изпит се омъжих и заминах за САЩ,напрактика след 5г. учене нямам диплома.Тук изкарах няколко семестъра Английски с идеята да продължа напред но забременях и зарязах всичко.В момента чакам близнаци и изобщо не ми е до учене. Simple Smile

# 83
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Право и магьосник по ПА-за какво ли са ми  Thinking само хващат прах в шкафа ooooh!

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 11:14 от Ell

# 84
  • Мнения: 1 502
Аз "Статистика и иконометрия" в ИУ- Варна. Сега може да ме огрее и да започна да я практикувам тук, след като ми признаха дипломата.  Praynig

# 85
  • Мнения: 235
Дипломиран инженер от ТУ-София. Работеща по специанолността си.

# 86
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен Heart Eyes

Аz съм 4етвърта година скандинавистика,испански и немска лингвистика.У4а zа магистър.Интерено е доста,но понякога и обърква6о... ooooh!По4вам да се 4удя туй на български али бе6е,онуй на испанки ли..после намесвам 6вецки и немски и гаедай кво стаа... Shocked
А като се у4и скандинавистика...тя какво вклю4ва?

# 87
  • Мнения: 221
Забравих да кажа, какво съм завър6ила...
Завър6ила съм педагогика и на4ална у4ителка. Слава богу признаха ми образованието тук...

# 88
  • Мнения: 90
Срам несрам-ще си признавам...
Нищо не съм завършила (става въпрос за висше образование).
Възпитаник съм на езиковата гимназия в Правец-френски език,след което у4их две години актьорско майсторство в Славянски Университет с преподаватели от Театралната Академия. Но закриха университета.... Cry и така си и останах само с двете години.Тук, в Малта, една от целите ми беше да у4а, но половинката ми не беше съгласен. А сега ве4е няма за кога...
 Embarassed Много ме е срам сред толкоз много мами вишистки Embarassed
Но все пак- в университета на живота цял живот ще съм студент Wink

# 89
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Много ме е срам сред толкоз много мами вишистки Embarassed
я па ти, глупости.
виШето образУвание не е никакъв критерий! Naughty Wink

Общи условия

Активация на акаунт