СЕПТЕМВРИ още е далече,расти спокойно,мъничко човече!

  • 19 027
  • 710
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
но като бях в 5г.с мериха околополодния сак, който беше 12мм., а сега преди една седмица - ве4е самия ембрион - 9.5мм

# 61
  • Мнения: 15
kittykat, чакаме новини!  Crazy

# 62
  • Мнения: 2 222
RollingStones, добре дошла Simple Smile За ембриончетата винаги има разлики, дано всичко е наред на следващия преглед!

Tommelise, аз моя ще го пратя с 1-2 ремаркета - ще се върне  Grinning

# 63
  • Мнения: 25
RollingStones - добре дошла, лека бременност и положителни емиции ти пожелавам   bouquet

При моят първи преглед ембрионът беше 9мм, на вторият преглед пак толкова, но при последният 2,4см, днес ще видим до къде сме стигнали  Wink

# 64
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Jani4ka ето ме, скъпа, успях да доплувам до вкъщи, такъв дъжд вали тук, ужас  #Crazy
За момента всичко е нормално, имаме си вече ръчички и краченца, и док даже ме твърдеше че маха с ръчичка, кара ме даже да кашлям да го видя как мърда и направо съм като ошашавена  #Crazy Пораснало е много от последния преглед, ама е с два дена по назад отколкото трябва да е  Tired Тогава пък беше с три дена напред, не знам защо така... Не съм спала почти снощи от притеснение и дори сега всичко ми се струва много нереално. Не знам ще мога ли някога да се преборя с тия страхове и притеснения, надявам и това да стане един ден, живот и здраве  Praynig  Praynig  Praynig
Хиляди благодарности на всички за стиснатите палчета  Hug Чакам и другите мами, които са на преглед днес с хубави новини  Praynig

# 65
  • Мнения: 413
Danielkka, чудесна е новата тема! Hug

Добре дошли на новите момичета.Лека и безпроблемна да е бременността на всички. Peace

Стискам палци на Kittykat и Eva2010, чакаме добри новини. Peace
Аз съм чааак на 15 февруари. Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 35
Привет от мен Септемврийки 2010!

Извинявам се, че така нахлувам в темата ви, но ми е нужна малко помощ от вас! Аз съм от отбора на Октомврийките. Моля ви да ми кажете, в коя седмица се виждаше сърцето на ехографа? Искам да си запазя дата и час за преглед, но искам да е тогава, когато се види и сърдечната дейност. Не съм сигурна дали това беше в 7-та седмица или след 7 седмици от бременността - тоест в 8-та?

Момичета, чета ви най-редовно, вашата тема е много добронамерена и приятна!  Hug
Пожелавам ви лек и спокоен ден!

# 67
  • Мнения: 15
kittykat,  newsm44. Мноооооого се радвам!!!  Hug  Hug  Hug
Щях да вкарам малко сарказъм, но хайде ще ти го спестя този път.  Wink Но ще му кажа аз на твоя бебо, като поотрасне малко да те понарита едно хубаво отвътре в тумбака.  box   Laughing

vania_vania, отиди към 8 г.с.

# 68
  • Мнения: 10
6та - 7ма седмица

# 69
  • Мнения: 3
Привет от мен Септемврийки 2010!

Извинявам се, че така нахлувам в темата ви, но ми е нужна малко помощ от вас! Аз съм от отбора на Октомврийките. Моля ви да ми кажете, в коя седмица се виждаше сърцето на ехографа? Искам да си запазя дата и час за преглед, но искам да е тогава, когато се види и сърдечната дейност. Не съм сигурна дали това беше в 7-та седмица или след 7 седмици от бременността - тоест в 8-та?

Момичета, чета ви най-редовно, вашата тема е много добронамерена и приятна!  Hug
Пожелавам ви лек и спокоен ден!

Привет Ваня, при мен се чу сърдечна дейност в 6-та седмица(иначе в края на 5-та по тикерите) както я водят лекарите иначе това беше миналата сряда. Но на ранен етап всичко зависи от апаратурата, с която ще те гледат.
Радвам се, че намираш темата ни такава положителна. Вярвам, че всички сме добре настроени заради щастливото събитие, което ни предстои и ще продължаваме да цъфтим така и занапред.
Лека бременност Simple Smile

# 70
  • Мнения: 150
мами благодаря ви за отговорите и  оптимизма. там е въпросът 4е не съм сигурна кога ми бе6е последната менструация. по някакъв спомен е средата на декември и да съм за4енала около коледа. но понеже не бях сигурна казах на лекаря 4е последния ми цикъл е бил на 12.12. да се надявам 4е съм си объркала седмиците и на това се дължи малкия ембрион.  леко бременеене о6те веднъж на вси4ки

# 71
  • Мнения: 95
Здравейте момичета!
RollingStones не се притеснявай много от размерите на плода, стига лекарят ти да не е притеснен. Щом нищо не е казал, явно всичко е ок. А както бях казала по-рано, мерките от ехографа са много относителни. Не се вторачвайте чак толкова в тия милиметри. (стига да не е нещо фатално, но да не мислим лоши неща , а само положителни)
И в морето се цопнах - предизвиках огромна приливна вълна  Laughing Хич не ме беше срам.
 smile3521
 И аз така ще бъда най-вероятно - като кит. Не съм сигурна дали ще посетим морето тази година, че ни чака ремонт вкъщи, трябва да приспособим двустаен апартамент за четирима човека. По-скоро бабите ще заведат малкия на море, а ние ще се трудим в къщи. pironi
 Успех на всички, които са на преглед днес.
 welcome на новите момичета!

# 72
  • Мнения: 2 922
kittykat, радвам се, че прегледът е минал добре и всичко е наред!  Grinning

RollingStones, точно това щях да ти пиша, че може да са объркани седмиците, да. Не се притеснявай, дано всичко е ОК!

# 73
  • Мнения: 304
Привет момичета.
Браво за чудесните новини на тези, които са се завърнали от лекар. Аз си чакам прегледа в петък и след него ще докладвам какво как...
Иначе в събота си купих първата бременна придобивка - едни панталони, адски удобно нещо... Прекарах страшно много време да ровя по нета и да търся снимки на бременни тумбаци в 8-9-та седмица, както се смятам и аз че съм.... толкова различни кореми има, обаче на всички вече се вижда коремче... Пък мъж ми не смее да се зарадва и ми казва само - не се превъзнасяй, нека чуем лекарката в петък. Решили сме, че ще казваме след прегледа, ако всичко е ок. Аз наистина откачам, че не съм го видяла наистина, че си е там, че е живо и здраво и че се развива... Не знам как ще изтрая до петък...

А, за тези, които ги мъчи не минаваща хрема... една приятелка е лекарка и каза, че повишените нива на естрогени по време на бременността изсушават лигавиците, така че е възможно да имате усещане за подпухнала лигавица на носа именно по тази причина. Аз от преди да  разбера, че съм бременна до сега все още си имам хрема и не минава. Има си влошавания и подобрявания, но все си имам...

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 13:43 от Щица

# 74
  • Мнения: 1 427
Аз поне дрехи за бременни няма да купувам - всичко от предната бременност си  пазя. То май и за бебето няма какво да купувам - направо без пари ще ми излезе  Laughing
Аз пък все още не съм видяла пулс  Rolling Eyes С тия моите газове в петък.... Embarassed Сега пак ще трябва да изчакам.

Общи условия

Активация на акаунт