Вино и любов на екс,а в Карлово и Сопот мамите правят яко секс

  • 30 189
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е не, разбихте ме с това заглавие.....само на мене ли ми излиза "секс" вместо явно "кекс"  Joy!!???
цъ. и в моя телевизор има повреда, и аз секс виждам  hahaha

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
раче мерси,ама какъв повод има щерка ти.
никаква повреда няма, баш секс си е Mr. Greenнаписано,то кекс всеки може виж секса е друга работа Laughing

# 17
  • Мнения: 3 360
Честит рожден ден на Радостина на Рачето!Пожелавам и прекрасни  тийн години,здравеи мноого късмет!Хубав празник!  bouquet

Ооо,Миккиии майстор си имаш ти-грешка няма GrinningВерно обра овациите с това винце/и аз бях там Flutter/!Пък ако не знаеш-имаме и покана  за дегустация лично от Баш майстора Naughty

# 18
  • Karlovo
  • Мнения: 533
radka74 честит рожден ден на дъщеря ти   bouquet .
Айде и аз да се разпиша тук .

# 19
  • Мнения: 844
Аууу и майстор на вино си имаме, освен да се наредим на опашка  Joy
Раче да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet

# 20
  • Мнения: 427
Раче, честит рожден ден newsm59   bigdance2 Two Hearts на сладураната.Пожелавам и весело и щастливо детство.Има време за тийн тревоги.
Днес рожден ден има и моята майчица.  bouquet
Но за едни този ден е свързан с виното и веселието, а за мен е ден за мъка и печал.
Преди 9 години на 57г. на този ден почина баща ми.И за мен няма ден в който да не съжалявам, че го изгубих толкова рано.

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бам. Кой е в болнични, а? Завръщането ми на работа стартира с болничен. Сега пък Ачко е с Т. Приемам съвети как да боледуват заедно, а не един след друг.

Раче, ЧРД на каката!

Мисля да си вдигна настроенито и да понапазарувам на финала на намаленията Mr. Green

# 22
  • Мнения: 236
Раче честита ти рожденичка  bouquetМного здраве и щастие и желая Simple Smile
Мики,днес ли щеше да ти бъде сефтето на работа?Ей не те оставят тия деца да мръднеш от къщи...Бързо оздравяване на Ачко желая Praynig
Ако зависеше от Ева и аз можех да се нарядя на опашката за бебеправене Mr. GreenВчера изръси,че искала сестричка,щяла да ни даде на нас с баща и по един инструмент,и тя щяла да вземе една отверка и да сме направили едно бебе LaughingЧе по-трудно от това нямало Laughing
Ама не зависи от нея,ще има да почака Whistling

# 23
# 24
  • Мнения: 3 360
 Joy In, що пък да не послушате детето,а?!Пък и имаш обещание ,че ще помага милата Hug

# 25
  • Мнения: 133
Чести Рожден ден на Радостина на радка!Жива и здрава и много щастие и желая!  bouquet
Ех,Микки лошо че Ачко е болен иска му се и на него да е с мама вкьщи.Почна ли да ходи с желание на ясла или питам твьрде рано за "желание" Wink
Ин, ако успеете да измайсторите бебе с инструменти,би ли дала точно схемата,да пробваме и ние Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1 232
Раче честита ти рожденичка,жива и здрава да е Радостина,хубав път в живота.... Hug
ЕЕЕЕЕЕх мики , а аз бях завардила входа на яслата ,за да ти пожелая спорна работа и да ти честитя "приземяването", а то какво било,бе гадничко е докато свикнат не че Стела е свикнала де..постоянно се явява в къщи с някоя екстра SadДаа оздравява Ачко бързо  bouquet

# 27
  • Мнения: 844
Ах как така никой не е почерпил с винце, хайде по една чашка виртуално  Wine Glass

# 28
  • Мнения: 1 232
Ах как така никой не е почерпил с винце, хайде по една чашка виртуално  Wine Glass
Heart Eyesти какво си правила по това време дружке Grinning

# 29
  • Мнения: 3 360
Миии..ти такава тема пусна,Бимб,че какво да прави човек-кекс ли....що ли? Blush Joy

Айде мъжки празник днес е,по едно винце със мезенцееее Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт