Февруари настана, с бебенце е вече мама! (43)

  • 20 312
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 011
Велви,  Heart Eyes
А към въпроса на Шоколадчето се включвам и аз - най-вече без кафе ще съм зла.

# 676
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 425
Ц, обаче, моят си остана 130. ooooh! Мен си ми е арен, но наистина покрай раждането странно подпухват. Shocked Туй че не се готви, не значи, че не се яде, моля-моля -- набиват се сух хляб и колбаси и други нездравословности в изобилие, но няма начин, гладни пък да стоим -- също не е работа.

За майките, съчувствам, моята обаче сега ми е наистина безценна. Мале, ако не беше тя... Взе си отпуска жената, за да ни слугува общо взето... Heart Eyes

Иначе след раждането, не можех да я трая, но не е и напирала особено, а и аз все не успявам да обуздая емоционалната й лъвска порода, макар че, достатъчно е чат-пат да й рекна по някое "евалЛа", което обаче трудно излиза от стиснатата ми муцуна.

Мдааа, сученето на бебето, и от двете гърди, е най-доброто ср-во с/у запушване, както и с/у всякакви други проблеми. Статии бол в библиотеката на кърмаческия, коя от коя по-хубави. На мен също те ми бяха пътеводна светлина с Халюша. След малко давам линк за всички, които имат желание да четат, щото на мен ми става все по-трудно да пиша...

Никич,
За шоколадите - не един, ами два ще ти донеса - само кажи в коя стая си, аз ще знам под кой прозорец да висна Mr. Green
Велв, метни поне единия насам -- на бедното, умърлушено котенце...

# 677
  • Мнения: 97
velv,
Майтапиш ли се за прозорците, че аз като лежах в патологията, бая високи ми изглеждаха, как става номерът?  newsm78
И още нещо - като си в родилно, можеш ли да отидеш до кафето, примерно, да си купиш нещо, или тц?
Шоколадче, Не можеш да излизаш навън, май пусна до вратата една мама за супер бързо да види таткото, но беше към 9 вечерта в събота - тогава е по-лабаво Mr. Green
Часовете за багаж също са условни, дават да ти носят и в друго време, естесвено стига да не  е през 5 минути и да е нагло Peace
Иначе моят мъж само през прозореца си ме снабдяваше - той е 1,96.
Баща ми също ми мъкна вода - той е към 1, 80, протяга се човекът и и аз си взимам Mr. Green

# 678
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 425
Начини за контрабанда Laughing винаги се намират, а кайве нали обещаха, че варят по изключение и в "столовата" (поне старшата даде обещание). В Шейново има машина за кафе, а и пускат навън до кафенето ония, дет не им пука, че ще пердашат по чехли и нощница.

Ето линк към Кърмаческата Библиотека (ВСИЧКО за кърменето е ТУК) със следните раздели:

• Подготовка за кърмене - полезна информация за бъдещата майка
• Начало на кърменето - първи дни с бебето
• Кърмене - животът с бебето
• Кърмене на деца над 1 година
• Често срещани проблеми с кърменето и разрешения за тях
• Особени случаи
• Захранване и хранене на бебето
• Хранене и здраве на кърмачката
• Отбиване
• Семейството и кърменето
• Разни
• Кърменето по света
• Полезни връзки

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 18:41 от Мяуче

# 679
  • Мнения: 97
ей сега ми се обадиха, че поръчката ми е пристигнала от  тези - най-любимият ми шоколад е това, ей:
http://www.greenandblacks.com/uk/home.html
МяучеHug,
 Хайде и ти се присламчи към Ника, че така само до 2 ге. ще вратаря Mr. Green
Отивам сега по служба - мама знае "Къде е млякоооотооо?" Joy Mr. Green Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 205
Велвче, благодаря!   bouquet
Значи само стълба ще ни спаси нас.  Rolling Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 6 011
Шоколадче, предлагам сделка - мъжете ни да идват заедно, и моят не е висок.  Mr. Green Един връз друг дано ги докарат двата метра на Велвиния мъж и да ни обслужва кетеринга през прозорците.  Crazy Joy
Ще се запася поне с 3в1, ако акушерката нещо се отметне, въпреки, че аз минавам за доста нахалничка

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз да се включа със стиснати палчета за Харемчето

Не мога да смогвам да ви изчитам, докато се оправя с децата страшно чудо.

Искам да питам вече родилите мами какво давате за колики и от кое забелязвате че има ефект. Павчо от снощи го мъчат и днес цял ден е не спокоен, аз почнах да му давам хомеопатия от днес след обед , но още не мога да определя дали има ефект.

# 683
  • Мнения: 0
Цитат
Една по една "окапвате", не стига, че сума ти февруарчета се пръкнаха през януари, ами и сега накрая ще си останем 2-3 изтрещели бременни и ще се оплакваме една на друга.  Crossing Arms
-АЗ ОПРЕДЕЛЕНО ЩЕ СЪМ ОТ ТЕЗИ ДВЕ -ТРИ   Crazy
МАЛКАТА МИ ПРИНЦЕСКА СЕ Е НАСТАНИЛА УДОБНО И СИ НЯМА ХАБЕР ЗА ИЗЛИЗАНЕ,ПЪК И ЗАЩО ЛИ СЛЕД КАТО ТЕРМИНА МИ Е НА 17.02.РАЗКРИТИЕ НЯМАМ НИКАКВО,ПЛАЦЕНТАТА МИ Е НОРМАЛНА И ВСИЧКО СИ Е НАРЕД.
РЕШИХ ОКОНЧАТЕЛНО ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАМ ОТ ЕКСТРАТА  ЕПИДУРАЛНА УПОЙКА.
СТАНАЛО Е ВЪПРОС КОЛКО СИЛНА Е БОЛКАТА ПРИ НОРМАЛНОТО РАЖДАНЕ-В НЕТА ПИШЕ ,ЧЕ БОЛКАТА ОТ АМПУТИРАНЕ НА КРАЙНИК Е СХОДНА С БОЛКАТА ПРИ РАЖДАНЕ И ЧЕСТНО КАЗАНО АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ.
ДА ВИ СЕ ОПЛАЧА-ВЕЧЕ СЪМ +13 КГ. И ПОСТОЯННО ЯМ НЕЩО,АМА НАИСТИНА ПОСТОЯННО ДЪВЧА НЕЩО.УЖАСЯВАМ СЕ ОТ СЕБЕ СИ  Embarassed ТОВА МОЕТО НОРМАЛНО ЛИ Е?
СТИСКАМ И АЗ ПАЛЦИ ЗА ХАРЕМ СТИЛ   Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  И ЗА ВСИЧКИ КОИТО СА СЕ ЗАПЪТИЛИ ДА РАЖДАТ  Praynig

# 684
  • Мнения: 4 187
Ахахах, вие и кетъринга обсъдихте, бравос  Joy !


Ехх, тия колики , не е ли рано за тях ? Как сте Сиянче, спокойно ли е у вас  Grinning  ?

# 685
  • York
  • Мнения: 826
Някой знае ли как се казва Харем в реалността? Отивам на преглед след малко и ще питам за нея доктора.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 011
Стар, ми как да поддържаме тез пищни фигури с болнична храна?  Joy Аз на глад и безсъние не държа много.  Joy
Шомире, последния месец вече ям каквото ми се изпречи. кантари ми е враг, не съм го уважавала скоро.
По този повод - отивам да ям, ама незнайно как картофите станаха макарони, айде ще се прежаля.  Crazy hahaha

# 687
  • Мнения: 203
Момичета Сашкова днес в 15.20 е родила Мартин - 3100, 50 см. Пише, че е добреб Hug

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Стиснати палчета за Харемчето !  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Сиянка,ние май снощи също имахме колики,но не съм на 100% сигурна.Изписаха ни Еспумизан/незнам дали го пиша правилно/ ,като още не съм и давала.
Инфлакола уж имал много добър ефект,продавали го вече в България,но май имало разлика ако си поръчаш от Англия и ако си ги купиш от Холандия. Май някой беше писал в нашата тема...  newsm78

# 689
  • Мнения: 210
Не мога да смогвам да ви изчитам, докато се оправя с децата страшно чудо.
Сиянче, как се оправяш? Каката ревнува ли, притеснява ли те докато кърмиш? Въобще какви трудности ти създава каката? Ще съм много благодарна ако споделиш, че нашите "каки" Crazy са на една възраст и съм много притеснена как ще се справяме Sad
А относно коликите - има деца на които нищо не помага  Sad дано хомеопатията да помогне,аз само това не бях пробвала... капки от всички ЕС членки, от Америка, всички предлагани тук бактерии и билки - ама тц Sad
Само масаж на коремчето и спане на корема на тати Laughing
ВЕЛВЧЕ и МЯУ, в тази връзка дръжте татитата по-пълнички,че най-бързо отминават коликите на гърдите и коремите им  Laughing

 Hug  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА САШКОВА, ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО

Общи условия

Активация на акаунт