Февруари настана, с бебенце е вече мама! (43)

  • 20 331
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 187
Късмет на Харем , стискаме палци, чакаме новини  Hug !

# 661
  • Мнения: 703
мамчетаааа.... Харемстил влезе да раЖда Praynig Praynig Praynig .....СТИСКАЙТЕ И ПАЛЦИ И СЕ МОЛЕТЕ ЗА ДВЕЧКИТЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!!!
Тя има нужда от това!!!!


Силно стискам палци!Късмет на двечките!
Пиши като има новини,Никче!

# 662
  • Мнения: 157
Харемче, стискам силно палчета и късметче за теб и бебе Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug Praynig

# 663
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Ники, за размера на бебока могат да грешат. Я Шамана ква мадама извади!! Shocked Shocked Shocked

Аз мойто мисля, че е малко засега, пък да видим. 3 кг. да стигне, скачам до небето. А ако е над 2500, също се ядва. Все пак, различни категории. Само не знам писана ли ми изсмука желЕзото, или магнезия, с който ме предобриха по едно време (ми то по 3 банки на денонощие).

Я -- Харемчето ли е тук, или някой неин близък -- сигурна съм, че всичко ще бъде наред -- всички сме с теб, момиче!!

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 17:46 от Мяуче

# 664
  • София
  • Мнения: 6 011
Има и друг вариант-събираш багажа и оставяш мъжа ти да маже филии на Бобчо,ати се паркираш при мен и си грухтим заедно! newsm22 Animal Pig
Ето една бременна, на която мозъка и не е изфирясал, чудесна идея!  Peace Crazy Laughing След като го насмотах моя мъж за филиите, здравословното хранене и озоновата дупка, сега храни детето със супи Маги.  Joy Тази вечер сме на гала-вечеря - пържени картофи.  Joy  chef Божкеее, трябва да звънна на мама да ги спасява от гладна смърт идната седмица.


Мяуче, и аз все така се надявам, ама и онзи ден баш толкова си го мереха в болницата, колкото и в поликлиниката.  Mr. Green Е, кажете ми сега на 100-килограмова майка като и се лепне отпред такова гърчаво бебе, ще и отива ли?  Mr. Green Embarassed Като неподходяща брошка!

# 665
  • Мнения: 85
Харемче,с теб сме-всичко ще е ОК Praynig Hug
Честито НА ШАМАНКАТА и всички нови мами,на чакащите и притесняващите се-постискайте зъби още само малко.После всичко се збравя и си спомняте само хубавите моменти...

# 666
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Да не ви разправям кво се яде вкъщи от един месец насам. Crazy Crazy Crazy А и малко от преди това, де. Тя майка идва, готви, идва, готви -- ама то стана дълго и протяжно това мойто и не може всеки ден...

Важното е да оцелеем, я, хората в Хаити дали и филийки и супи Маги имат за апване, че и ПК, които можем и ние да направим тази вечер, все още има 1 пакет замразени. В тая връзка -- доядоха ми се пържени филийки, Бобиша май ги правеше. newsm78

Ние се отдадохме на техниката "поток на мисълта" (stream of consciousness, за филАлозите) Laughing, поне Ники, Бобиш и аз, значи има мозък останал -- той с кърмата чак изтича, няма страшно...

# 667
  • Мнения: 22
Харем днес се беше включила по едно време, но не даде признаци, че положението с нея става спешно!
Много късмет за Харем, всичко да мине гладко и бързо! newsm17

# 668
  • Мнения: 97
Мама Уидоу,
Писах ти на лс, ама и тук да си кажа - на мен това,което ми помогна да не ми стават гърдите ми на камък  е да почна да слагам Дамян на всяка, като ги сменям
на няколко часа. Може Мяучето да каже, но поне това прочетох в ЛЛЛ и това ми помогна. А иначе в болницата ми бяха казали всеки път различна гърда за по 15 минути Crazy Ужас! Сега си давам когато си поиска  детенце, често има 2-3 серии за по 10 минути и малко почивка между тях, а и после спинка.
Ето тази статия супер много ми помогна да влезнем в ритъм, макр, че май доста бях пооплескала нещата - биберон, цедене, рагади и вода Embarassed Не без основната помощ
на акушерките Crazy
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=605
За упойката - бях с епидурална, спести ми много мъки, разбрах, че човек не трябва да се зарича Mr. Green, макар че още го правя, но това е поради лъвския ми магарешки инат и
незнание:) От момента на слгане на упойката до пълно разкритие - някъде ми отне към 1 час с раждането, ако не и по-малко. А преди си мислех, че ще издържа, ама не Mr. Green
Бебун си ревна с пълно гърло, а доколко докторите са прави - де да знам - наистина е трудно да се напъва с епидурална, но пък и това си има чалъм - просто докторът ме помоли да клекна до леглото и така всичко стана доста бързо  Mr. Green Това са най-добре похарчените ми 200 лева напоследък ( никой не ме е и питал за Спин, ФМ, последни резултати от изследвания, за запис на тонове да не говорим). За следващия път си знам - чакам малко да поболи и отивам на пангара да се пазаря - на 4 см веднага да ми бият епидурална Mr. Green Така искам да раждам винаги Mr. Green И аз си мислех, че ще издържа на болката и ще чакам контракциите да станат до откат, ама то пък какво се случи Mr. Green
 #Cussing out И последно да се оплача - голям зор виждам да отлъча родителското тяло - майка ми звъни всеки ден по 2 пъти, днес направо заяви, че ще дойде, а аз все не мога да я отрежа в прав текст CrazyЕй, ще трябва да се чудя как да я отбивам:)

# 669
  • Мнения: 210
ЧСЕТИТО И ОТ МЕН НА МАЙКИТЕ НА НОВОПОЯВИЛИТЕ СЕ НА БЯЛ СВЯТ БЕБЧЕТА  Hug Много здраве,дълъг живот, много късмет и щастие им желая
 smile3525 smile3525 smile3525

Мяу, аз пък се съсипах да готвя последните месеци  Crazy Мойто благоверно кара предродилна депресия и глезейки го със закуски, обяд за офиса и вечеря го поддържам във форма, че при първото ми раждане за малко да мине на антидепресанти  Crazy
Охранила съм го от 100 до 130 кг... hahaha За 1 месец -две кори яйца (от селската рода) съм изразходила на пържени филийки, палачинки, бухтички и сандвичи  Joy Сега като се замисля ще се натровим  newsm78
Стискам палци на Харемчето и на всички които ще ни зарадват утре Praynig леко и безпроблемно раждане  Hug

# 670
  • Мнения: 206
Харемче, стискам палци, всичко ще бъде наред!  Hug

# 671
  • София
  • Мнения: 6 011
Велви, за маминка нали се спазарихме, или и нея вече ще си я стискаш? Пращай я у нас.  Grinning
Маргарет, притесних се за теб и твоето семейство, другият път като направиш бухти и палачинки, свиркай да ти давам адреса, верно ще се изтровите, не за друго...  Crazy Laughing

# 672
  • Мнения: 97
ЧСЕТИТО И ОТ МЕН НА МАЙКИТЕ НА НОВОПОЯВИЛИТЕ СЕ НА БЯЛ СВЯТ БЕБЧЕТА  Hug Много здраве,дълъг живот, много късмет и щастие им желая
 smile3525 smile3525 smile3525

Мяу, аз пък се съсипах да готвя последните месеци  Crazy Мойто благоверно кара предродилна депресия и глезейки го със закуски, обяд за офиса и вечеря го поддържам във форма, че при първото ми раждане за малко да мине на антидепресанти  Crazy
Охранила съм го от 100 до 130 кг... hahaha За 1 месец -две кори яйца (от селската рода) съм изразходила на пържени филийки, палачинки, бухтички и сандвичи  Joy Сега като се замисля ще се натровим  newsm78
Стискам палци на Харемчето и на всички които ще ни зарадват утре Praynig леко и безпроблемно раждане  Hug
Марги,
Кажи ми , душо Hug, че после си е влязъл във форма. Моят мъж така се е охранил, че като се върнахме от болницата и ми е даже странен на вид - ама направо не се е закръглил, ами като шоколадова скаличка седи. И едни бузи - като на Цветанка Ризова Crazy Crazy
Харемче,
Стискам палци, миличка! Hug Hug

# 673
  • Мнения: 97
Никич,
Смей се ти, ама положението е мамата си джаса Crazy А и мъж ми роптае, че иска да сме си заедно Crazy Еми няма начин, ще трябва да се конфронтираме Mr. Green Което пък е чудесно, може така да се разсърди, че да не се вясва дълго време Mr. Green За шоколадите - не един, ами два ще ти донеса - само кажи в коя стая си, аз ще знам под кой прозорец да висна Mr. Green

# 674
  • Мнения: 206
velv,
Майтапиш ли се за прозорците, че аз като лежах в патологията, бая високи ми изглеждаха, как става номерът?  newsm78
И още нещо - като си в родилно, можеш ли да отидеш до кафето, примерно, да си купиш нещо, или тц?

Общи условия

Активация на акаунт