Откъде мога да купя антицелулитен гел на Roc?

  • 4 068
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте!

Къде в Пловдив или София мога да купя антицелулитен гел на Roc? Колко горе долу струва?

Искам още да питам за антицелулитен гел на Vichy. В кои аптеки/козметични магазини е на нормални цени? Предполагам, че в тези най-лъскавите, където със сигурност продават козметика на Vichy, е на (до някаква степен) завишени цени..?

Ако някой, е ползвал тези два продукта, от кой сте по-доволни?

Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 34
Май навсякъде са на едни същи цени, а и да има разлика едва ще е голяма. Купувала съм си на Lierac от евтина и скъпа аптека- цената беше една и съща и беше написана на етикет от самия вносител- Селекта, ако не се лъжа.
Впрочем не съм използвала марките които търсиш, но този на Lierac мога да го препоръчам- и Морфо слим, и Боди лифт 10 (който е по стария и поне според мен по хубав вариант) Последно като си купих Морфо слим беше 70лв или нещо подобно.
И един съвет! Задължително прави сериозен масаж докато нанасяш гела- мисля че дори гела няма толкова значение колкото самия масаж  Wink Бъди редовна в използването на какъвто и продукт да си вземеш, пий много вода, не яж храни които задържат вода, спортувай... и другите редовни, но важни съвети  Simple Smile
Успех в борбата с целулита, маха се да знаеш  Hug

# 2
  • Мнения: 184
Да ти кажа за моят опит в борбата с целулита-ползвала съм доста продукти, но специално от гела на Рок не видях особен ефект, на LIERAC са една идея по-добри, но определено съм най-доволна от този на CLARINS.Успех от мен!

# 3
  • Мнения: 5
Благодаря момичета!

В крайна сметка си купих LipoMetric na Vichy от Ремедиум. Толкова различни мнения изчетох, че тотално се обърках - едни хвалят него, едни този на Рок, вие казвате Lierac и CLARINS.. Предполагам, че всичко е донякъде до индивидуална реакция на кожата към продукта и до склонността й по-лесно или по-трудно да разгражда на натрупаните мазнини. Така че мога само да стискам палци Vichy да проработи при мен...

Пък и Vichy имаха и някаква промоция - с гела вървят два подаръка - един много интересен масажор, който един вид "захапва" кожата, както и 100 мл Lipocure. Пък, както се знае, някои хора не можем да устоим като видим примамлива прИмоция  Blush

Смятам освен LipoMetric-a да опитам да намаля въглехидратите, мазнините и солта.. и да скачам на въже вкъщи Blush То се видяло, че ме мързи да се замъкна до фитнеса, а за друго възможно кардио вкъщи не се сещам Simple Smile

# 4
  • Казанлък
  • Мнения: 6
Привет от мен и тук да се разпиша,че то много неща са ми интересни,но да споделя от опит за мазилата за тяло .Много се плескам с какво ли не ,но преди години реших че имам целулит и си купи един продук (до сега се ровя да го намеря и немога) ще кажа как изглеждаше ако някой се сети да го е ползвал ,да каже,на много момичета ще е интересно.Като се рових в нета ми напомня на козметиката Галеник - елансил,почти съм сигурна но и се колебая.Беше опаковано във винилова-пластмасова кутия висока-прозрачна ,вътре имаше пак такива подобни на винил или много мека пластмса ампули-зелени -прозрачни,които се режеха отгоре и се ползваше едната за деня -сутрин и вечер.За около месец беше опаковката.Имах много малко целулит ,но ефекта беше потресаващ,понеже си взех мерките на местата които ще третирам ,имаше разлика в сантиметри ,кожата ми се стегна и подкожните излишъци просто изчезнаха.Беше скъпо си спомням.От аптека на виши го бях купила.Сега може да са сменили опаковката.Това беше продукт ,който просто му видях резултата,може би зависи от целулита,дали се носи от години и дали е много дебел слой ,незнам....но за малко и спешно сваляне е перфектен!или пук по-стар и повече целулит може да иска повече търпение ,но миля че при всички случаи ще е ефективен.

# 5
  • Мнения: 5
Май Виши имат някакви ампули за упорит целулит.

Аз в крайна сметка се спрях на Виши и сега се мажа с Vichy Lipometric и Lipocure и масажирам с един техен масожор, но досега (1 седмица) няма видим резултат  Close, а целулита ми малко, всъщност само отзад на бедрата се вижда, на другите места трябва да стишнеш, пък и е относително пресен - от по-малко от година. За обиколки не знам - ще се измеря като ги измажа и двете.

Ако се сетиш, моля те кажи кои са тези ампули!

Мерси предварително.

Привет от мен и тук да се разпиша,че то много неща са ми интересни,но да споделя от опит за мазилата за тяло .Много се плескам с какво ли не ,но преди години реших че имам целулит и си купи един продук (до сега се ровя да го намеря и немога) ще кажа как изглеждаше ако някой се сети да го е ползвал ,да каже,на много момичета ще е интересно.Като се рових в нета ми напомня на козметиката Галеник - елансил,почти съм сигурна но и се колебая.Беше опаковано във винилова-пластмасова кутия висока-прозрачна ,вътре имаше пак такива подобни на винил или много мека пластмса ампули-зелени -прозрачни,които се режеха отгоре и се ползваше едната за деня -сутрин и вечер.За около месец беше опаковката.Имах много малко целулит ,но ефекта беше потресаващ,понеже си взех мерките на местата които ще третирам ,имаше разлика в сантиметри ,кожата ми се стегна и подкожните излишъци просто изчезнаха.Беше скъпо си спомням.От аптека на виши го бях купила.Сега може да са сменили опаковката.Това беше продукт ,който просто му видях резултата,може би зависи от целулита,дали се носи от години и дали е много дебел слой ,незнам....но за малко и спешно сваляне е перфектен!или пук по-стар и повече целулит може да иска повече търпение ,но миля че при всички случаи ще е ефективен.

# 6
  • Казанлък
  • Мнения: 6
Hellena , продължавам да търся ,но си мисля че може да са сменили опаковката и пак ми се върти в ума Елансил ,значи трябва да е било на галеник!!!А от продуктите на Виши съм доволна !!!
Ще търся пак Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5
Hellena , продължавам да търся ,но си мисля че може да са сменили опаковката и пак ми се върти в ума Елансил ,значи трябва да е било на галеник!!!А от продуктите на Виши съм доволна !!!
Ще търся пак Simple Smile

Мерси, fitnessline!
Преди няколко дни се премерих и въпреки скептицизма ми към Lipometric-а май имам околко половин сантиметър разлика тук там Grinning Но ще докладвам пак като го свърша.

Между другото снощи ми се счупи масажора, който вървеше с комплекта и съм много тъжна!! Много добре раздвижваше кръвообращението! Но май за съжаление не се продава отделно Sad То пишеше на опътването да не се натиска при масажа, ама аз си викам дай да взема да натискам за по-добър ефект!  Close

Общи условия

Активация на акаунт