Дайте снимки

  • 18 027
  • 429
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 430

...Допълних двете си мушмурочки към другият албум. Бърка ли се, че всяка е на отделна снимка Embarassed?

Разбира се, че не...как можа да си го помислиш smile3503

# 391
  • Мнения: 1 854
И аз да ви се представя визуално Blush Hug Малко ме е срам 4е не са ми много хубави снимките и са много еднообразни ама сама съм ги правила с webcamera,щото нямам друга.Абе колкото да ме видите стават.
 http://photobucket.com/albums/b264/Thaisse/


Много сте чаровни и прекрасни - пу, пу. Да расте здрав бебо, а теб да споходи цялото щастие на света  bouquet

# 392
  • Мнения: 382
Леле мамета, стигнах до 7- ма страница и не мога да ви изчета и разгледам! Ма спрете се малко, да набера скорост. Амахаааа! Не мога да чета толкова бързо, колкото вие пишете!

Ех, че си е хубавичко и уютничко във форумчето...  Hug, направо ми е мъчно, че не сколасвам да ви чета тия дни!

# 393
  • Мнения: 1 173
Имам едно процедурно предложение към модките. Flutter
Искате ли да заключите темата и да пуснете нова, където на първия постинг да се вижда линка и потребителското име за албумчето, че иначе всеки път трябва да ровя да видя де е постнат. ooooh!

# 394
  • Мнения: 1 909
Имам едно процедурно предложение към модките. Flutter
Искате ли да заключите темата и да пуснете нова, където на първия постинг да се вижда линка и потребителското име за албумчето, че иначе всеки път трябва да ровя да видя де е постнат. ooooh!
Защо да се заключва темата? Нека си пишат хората, аз мога да редактирам първия постинг, а когато хората престанат да пишат и темата потъне назад, може да се даде някъде линк. Simple Smile

# 395
  • Мнения: 1 173
Имам едно процедурно предложение към модките. Flutter
Искате ли да заключите темата и да пуснете нова, където на първия постинг да се вижда линка и потребителското име за албумчето, че иначе всеки път трябва да ровя да видя де е постнат. ooooh!
Защо да се заключва темата? Нека си пишат хората, аз мога да редактирам първия постинг, а когато хората престанат да пишат и темата потъне назад, може да се даде някъде линк. Simple Smile

Ха скивай и туй е вариант. Party Mr. Green
Сори, ама мозъка ми от време на време работи със закъснение.... Whistling ooooh!

# 396
Бутнах линка в темата "Кои сме ние"
Ето го

# 397
  • Мнения: 1 173
Хондич, сега ти погледнах красавиците в албумчето.
Ми тя голямата с тая коса на кукла Барби прилича. Hug
Много са ти сладки. Живи и здрави да са ти. Hug

# 398
.... Живи и здрави да са ти. Hug
Дай боже. По-важно от това няма Hug Hug Hug
Да ти се връща многократно Wink Grinning

# 399
  • Мнения: 90
Благодаря за пожеланията и комплиментите! bouquet
И нас вече ни има и в общия албум:))

# 400
  • Мнения: 1 072
Айде и аз накрая да се наканя да ка4а снимка. Виждам ли се, на трета страница след мама  Кенга.

# 401
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
само вески, виждате се. много сте хубави.  и аз имам на това място снимка  Flutter Mr. Green

# 402
само вески, виждате се. много сте хубави.  и аз имам на това място снимка  Flutter Mr. Green
У Видинско ли е това Embarassed

# 403
  • Мнения: 1 072
само вески, виждате се. много сте хубави.  и аз имам на това място снимка  Flutter Mr. Green
У Видинско ли е това Embarassed

Аха, месец Мни 2005 в Дунавската градина, Видин Heart Eyes
Харе, дай да я видим тая снимка , де... Simple Smile

# 404
  • Мнения: 1 072
И в "клубни бебоци" се разписах, даже 2 пьти сьм ка4ила снимката Blush, ама имам ядове с форума , та ме проçавайте за повторението.

Общи условия

Активация на акаунт