Хубав крем за лице за мазна кожа

  • 16 317
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Да не би да е бил на Рок? Wink Hydra + Vitamines Actives Spf 15.
Аз бях с него миналата зима- но доста лъщи. Иска си пудричка после. Flutter
леле, верно, че на Рок беше doh сори... аз затова и рядко пиша тук, щото все нещо не съм запомнила или пък друго нещо
абе лъщи, ама леко, то това нали е от фактора... но иначе е бивателен...На мен супер много ми хареса Superdefense na Clinique, от мостра, ама е скъпичък, та като ходи някой френд до САЩ, ще ми носи оттам...

# 16
  • София
  • Мнения: 555
На Roc кремът за мазна кожа  Elubiol control според мен е добър. Той леко изсушава кожата при редовна употреба, но ако е мазна това не е лошо, също успокоява пъпки, ако се намират такива.

# 17
  • Мнения: 1 639

 И аз от скоро ползвам този крем .Доволна съм , но на баркода пише ,че е произведен в България  newsm78  и малко ме съмнява....
 
  Знам ,че на Нивея продуктите , който са на нашия пазар не са оригиналните , ами някви произведени в Унгария или някъде там   Sick   ...... ще пробвам и други марки по-натам   Thinking

# 18
  • Мнения: 3 835
На Roc кремът за мазна кожа  Elubiol control според мен е добър. Той леко изсушава кожата при редовна употреба, но ако е мазна това не е лошо, също успокоява пъпки, ако се намират такива.

А колко струва, за колко време стига, има ли УВ филтър?
Благодаря ти предварително!  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 555
Извинявай,че толкова се забавих с отговора. Ако не си се информирала вече сама - струва около 20 лв, но не знам точно, защото ми беше подарък. На мен ми стигна за няколко месеца, но аз го изпозвах редовно само първия, защото кожата ми не е мазна, но ми се бяха появили пъпки и той не им позволяваше да се развиват на воля Grinning. Не си спомням дали има UV филтър, но повечето кремове за лице на Roc имат. Най добре да провериш в някоя добра аптека, където продават и медицинска козметика. Аз съм много доволна и от хидратиращия крем с витамини, който ми стига за 5-6 месеца редовно мазане сутрин и вечер.

# 20
  • Мнения: 1 798
И мойта кожа е мазна,ама на Виши  от кремовете ми става още по-мазна,че и пъпчасвам.Засега съм се кротнала на кремовете на Ейвън-Аню за 25+.От тях ми е най-дборе кожата на лицето..А тия пори....... #Cussing out #Cussing out

# 21
  • Мнения: 2 531
Аз пък съм се спряла на Арома- пюр и съм много доволна и е към 4 лв!

# 22
  • Мнения: 567
натурален крем с ананас на д-р Шеллер - много е хубав. Той ми оправи кожата.

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами аз си закупих на Нивея от новите,където сега рекламират. Зелената опаковка е за мазна кожа,струва 7,70 от Метро и засега ми харесва,но се мажа от скоро. А иначе като го свърша/той не е много/ще си взема този на ROC.

Общи условия

Активация на акаунт