Май- 130

  • 25 584
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 290
Да се запиша, да не ви изтърва.

Мартеа, да знаеш само колко е хубаво с две джуджанки вкъщи  Heart Eyes Надявам се проблемите скоро да отшумят и да се радваш на спокойна бременност  Praynig За дрехите- ние не нацелихме месеците, иначе имам много запазени дрешки.

И през ум не ми минава да се вълнувам за РД на каката  Blush Имам си ежедневие, което ме поглъща изцяло. Ще му мисля, когато наближи. Но в тази криза, в която сме изпаднали, не мисля, че ще мога да си позволя голямо празнуване  Stop

Бубе, бебката е мечта  Simple Smile Много рядко й чуваме гласчето. Кротушка си ми е тя. И нощем си поспивам. Каката също ми е златна- голяма е помощница. Слуша, помага и все още не е проявила дива ревност.

# 16
  • Мнения: 480
Какво мислите за тези рождени дни, бре?!?  Laughing Едва началото на февруари сме  Crazy Направо ми избиват комплекси, като гледам хората как си планират времето  ooooh! Ей го, девер ми онзи ден си заяви прасенце за нова година, агънце за май месец...мани. На мен най-далечният план ми е какво да купя на мама за 8-ми март  Crazy


Хахахаха, 8-ми март, то много далече, бре  Laughing Аз съм такъв развейко, по-далече от 14-ти февруари хич и не мисля. И то какво измислих - сигурно милото ще си остане без подарък. Не го тачим ние този празник (любовния, де)  Laughing
Иначе за РД на Наско - тази година ще е навън. Няма да ми се занимава с деца вкъщи. По-нататък ще обяснавам защо.
Гуш, питай Ема какво иска. Ако иска в Пловдив - в Пловдив, ако иска с децата от градината - с децата от градината.

Мартеа, права е Тиа, три телета... може пък твоите да са от кротките  Grinning От коя група бяхте вие в Перник? Ти си казвала преди, но съм забравила. То много снимки, много чудо.

Тарталетке, сладко ежедневие, как няма да те поглъща!  Heart Eyes Много се радвам ,че сте добре!

Ще го разпитам аз нашия момък с кой толкова си приказва, че пречи. Сега се сещам, че ми го сравняват с Пресиян - "също като него му било трудно да внимава". Мерси за съветите.

Аз не съм си вкъщи, но и на мен ми личи ... че не ми се работи  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 465
Аз не съм си вкъщи, но и на мен ми личи ... че не ми се работи  Mr. Green

ей това ми беше приказката, и аз от работа пиша и ми личи щом съм се разписала така колко ми се работи Embarassed Laughing

Диманка, страшно се радвам, звучиш страхотно  Hug все така да сте Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, тук има много снимки на кукерите. Дали няма някъде и второто място? http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=20&oid=12300&galid=36082

# 19
  • Мнения: 4 073
Дачи, те не са обявени така - първо място еди кое си, второ еди кое си. Наградите - първа, втора - се подразбират според спечелената сума Wink Иначе тяхната награда се води за опазване и предаване на традицията - сурвакари.
Първа награда тази година е за най-многобройната група - 200 човека, и за една група, в която мъжете излизат голи до кръста - само с по един елек, окичени със звънци - без съмнение са атрактивни Wink

Лично аз най-много харесвам стилистиката на нашата група. Маските им са изцяло от естествени материали, няма платове, копчета и т.н.
Ето го моя кукер

# 20
  • Мнения: 3 818
Мартеа, страхотен е Heart Eyes И аз харесвам този тип, дето са истински маски, а не с разни платове направени Peace

# 21
  • Мнения: 829
леле, Мартеа, страхотна маска, браво на съпружето ти!  Hug

# 22
  • Мнения: 4 073
А най-смешното е, че тази снимка я намерих в снимките във ФБ на един приятел на приятел на приятел Laughing
Като сваля моите, ще ви покажа - маската има второ - добродушно- лице на тила, а челюстта на предното лице се мърда нагоре-надолу при движение. Гъзария.

# 23
  • Мнения: 302
Леле, Мартеа, моите хора имат снимка с този кукер  Party Довечера ще направя справка, да не се лъжа и ще я постна ...
Честито за розовата панделка! Гладко да върви до края! В този ред на мисли онзи ден Момчил ме изненада с въпроса кога ще родя бебе, че искал да се грижи  Mr. Green Изумих се направо  Shocked

Ренка, моето теле обикновено слуша, но често се подвежда по друго по-буйно теле от групата, та го отнася и той. В такива случаи си говорим, че в градината се слуша госпожата - тя е шефа там, а в къщи - мама  Grinning

# 24
  • Мнения: 920
Ееее Мартеа страхотна е маската. Впечатлена съм, Калоян също!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 437
Хаха, светът е малък.

Мартеа, аз нищо не знам за празника, традициите и т.н. , но маската е много страховите. Това е истинска награда- не от жури  Peace

# 26
  • Мнения: 689
Мартеа, маската е супер наистина, браво на майстора  Hug
А за третото телче ти пожелавам само да е здраво другото само идва  Heart Eyes
Tia, дано всичко е наред, когато имаш желание сподели, ние сме тук  Heart Eyes
На мен явно хич не ми личи че съм си в нас днес  Laughing
Дианка, ходим на разходка редовно, но винаги опаковани така http://family.webshots.com/photo/2027604290065458739KKHDQN
Лека вечер

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
Леле, страшна маска  Grinning

Ся излиза, че аз кат пенсионерите планирам отдалече, ама то ей го къде е...ша ва питам аз тогава!
Замислила съм го отсега, защото ако реша да е вкъщи ще трябва да мисля за анимация и дали ще я правим ние или ще наемем аниматор/и.
Някакси да ви кажа от толкова много рожденни дни в клубчета последните няколко години всичките са ми еднакви.
Ама знам ли пък, за Ема може да не е така. Ще я разпитам аз, макар че тя иска всичко обикновено  Laughing

Иска ми се аз да направя нещо, да украся, да измисля игри някакви, занимания, а не да е наготово. Може би да включа и нея в приготвленията.

# 28
  • Мнения: 4 073
Гуш, аз бих го направила на някоя поляна, като пикник. Хората както са зажаднели за слънце по това време... а децата полудяват от кеф на такива места. Само трябва наблизо да имаш алтернатива с покрив.

# 29
  • Мнения: 302
Ето я снимката http://www.facebook.com/photo.php?pid=110038&id=100000422857079 , но не е той, макар че маските са сходни...Na supruveto e po-hubawa , de  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт