Любов на заем по Нова тв

  • 96 646
  • 673
  •   1
Отговори
# 630
# 631
  • Мнения: 10 240

BELL- , благодаря  Hug Hug Hug

Много са сладки и си подхождат! Много! Но Еркан какъвто си е веселяк и си похойква Айджа дали ще го иска??

# 632
  • Мнения: 1 296
момичета, не успявам да гледам сериите на турски, не ми стига времето, но минава ли през ума, че тая пепелянка диуруба може да не е истинската му майка, а да се самопояви така да се каже? Възможна ли е такава вероятност?

# 633
  • Мнения: 812
rina-rina   bouquet И СПОРЕД МЕН СИ ПОДХОЖДАТ, А ТОВА С ХОЙКАНЕТО ТО НЯКАК НА ЧЕЛОТО МУ Е ИЗПИСАНО, СЛАБ МУ Е АНГЕЛА СИГУРНО   love001  love001

# 634
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Е как може да вкарат това дразнещо бабе от Перла ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!ужас толкова ми е противна......даже като се замисля,след нейното влизане в сериала аз спрях да го гледам......отвратителна мутра,и ако и тук е такъв паразит.....не знам......Уффф,прецакаха ми хубавия филм Sick Sick Sick Sick Sick Sick Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry


много хубави снимки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

някой може ли да пусне линк към това интервю,стига да го има качено де......благодаря предварително Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 635
  • Мнения: 812
ПАРАЗИТ Е И ТО ГОЛЯМ

# 636
  • Мнения: 10 240


Много е изтупан Галип за приема...



Сабиха също  е прелестна

# 637
  • София
  • Мнения: 5 334
Тоя Кемал е няма толкова жалък. Отрепка. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 638
  • Мнения: 10 240
Тоя Кемал е няма толкова жалък. Отрепка. #Cussing out #Cussing out #Cussing out



Откъде накъде ще я спира! Не стига че и профука паричките, ами и на моралист ще се прави!
Да не е забравил какви ги надроби брат му, и сега Сабиха да му бере ядовете! Идиот!

# 639
  • Мнения: 10 240


Големите клюкари на предна линия!

# 640
  • Мнения: 10 240
   

Гадът я разплака! Но браво на Сабиха, че тръгна!

# 641
# 642
  • Мнения: 10 240
 

Мама тъща опитва да боде- секретарката да и донесе чаша!!! Браво на Галип!

# 643
  • Мнения: 10 240


....първи танц....

# 644
  • София
  • Мнения: 5 334
Как само я гледаше Галип - щеше да я изпие с поглед... Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт