''Парфюмни размисли и страсти'' 62

  • 21 456
  • 679
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 175
  Ето ни и в новата темичка 


Тук по идея на Smartie искам да ви питам - харесвали ли сте някой парфюм заради това как стои на друга жена  Flutter





А стои ли някой ваш любимец на друга по-добре отколкото на вас   Twisted Evil






Пречи ли ви да ползвате един и същ парфюм с друга дама, с която се виждате често? Или ако някой близък го е носил дълго преди вас?




Старата тема

# 1
  • Мнения: 2 677
Пу първа!
Гагче, поздравления за темата  bouquet
Преди да ви намеря основно така си харесвах парфюми - от други жени, а по-рядко съм пробвала по магазини.

# 2
  • Мнения: 1 175
Мерси  Grinning
Аз преди не носех нищо, което съм усетила на друга жена Simple Smile...но тогава имах около 5 парфюма. Сега не е възможно  Laughing. Въпреки това, ако някой е носил дълго един парфюм, го свързвам само с този човек и не мога да го нося.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 658
Бравоооо за хубавата темичка   bouquet ГагаМага  Hug ще реализираме съвсем скоро и другите ти идеи, като гледам с каква скорост помитаме темите  Joy
Аз от колежка съм харесвала Коко Мадмоазел, но се впоследствие се оказа, че не е мой аромат. А също така от колежка ми е втръснал Жадор, свързвам го с неприятни емоции и въпреки че го оценявам като класа, не бих могла да го нося. Всъщност никой от обкръжението ми (изключвам тези от тук пишещите, с които се познавам лично) няма чак такъв афинитет към парфюмите и не би могъл да ми е ориентир или източник на информация.

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Не ми пречи да нося нещо, което го има приятелка, колежка. Според мен парфюмът се променя според кожата и стои различно на различните хора.
Харесвала съм от приятелка Boss Femme - и днес ще ми е в ръчичките.

Преди, когато имах 2-3 парфюма ми беше много неприятно да усетя моя парфюм на друг.
Сега това не ми пречи - просто си пръскам нещо друго (изборът е голям  Laughing)

# 5
  • Мнения: 1 175
Аз от колежка се отвратих от The One  Sick. Сегашна колежка, седяща точно до мен ползва тъй омръзналия ми и почти омразен Be Delicious...получавам позиви за повръщане сутрин като е прясно напарфюмирана  Confused

# 6
  • Мнения: 15
Първият парфюм който харесах на друга жена беше коко мадмоазел.После и аз си взех.На мен не го харесах как стои, но определено харесвам ароматът му. На времето имах една шефка, която 3 години ползва Премиер жур и после още 2 Плежър на Есте Лаудер.Стояха и невероятно, но аз така и не ги пожелах. Сега друга колежка има Плежър , но не ми харесва как и стои.

# 7
  • Мнения: 1 175
3 години един и същ парфюм  Shocked Shocked Shocked

# 8
  • Мнения: 15
По- точно 3 лета.Аз работех с нея само лятото.През зимата каза, че ползвала друг.Сменяше си ги само зима и лято. Винаги ухаеше.Всичко и бе пропито. Rolling EyesКолата и също.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 658
Ми даааа, има и такива хора, колкото и странно да звучи на всички нас тук  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 175
Не е лошо, на мен също ми се приисква, но никога не ми е било възможно, омръзват ми много бързо  Tired

# 11
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Аз установих , че има разлика дали съм купила даден парфюм или е от размяна.

Купените от мен са ми скъпи, знам че дълго съм ги търсила, пробвала и чакала .... и съответно много трудно се разделям с тях.
Тези от размяна, дори и да ми харесват, стоят при мен средно около месец  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 175
Рапунцел - и аз съм така...но на мен най-скъпи са ми тези, които поръчвам на тати за подарък за някой повод и ми ги купува от летищата...особено преди, когато не можех да си позволя сама марков парфюм  Blush

# 13
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Рапунцел - и аз съм така...но на мен най-скъпи са ми тези, които поръчвам на тати за подарък за някой повод и ми ги купува от летищата...особено преди, когато не можех да си позволя сама марков парфюм  Blush

И на мен тати ми носеше от чужбина, но тогава тук ги нямаше. На 13-14 години имах поне 4 Диора, след това обаче тръгнах с металист (там такива нещо не се използваха  ooooh!)

# 14
  • Мнения: 0
В тази връзка четох някъде интервю с Илияна Раева,в което споделя,че е изключително консервативна по отношение на парфюмите и че години наред използвала 2 парфюма,но толкова и харесвали,че не и били омръзнали.Стана ми любопитно кои са тези парфюми,защото като я гледах как журираше данс-шоуто си я представях с Coco(не мадмоазел).Поразрових се и видях,че любимия и парфюм е Палома Пикасо.Нямам идея как мирише.
Но това на мен не ми е толкова чудно,познавам една дама,която е наистина много стилна-има изключителен усет за дрехите-много елегантна,постоянно купува дрехи,обувки,чанти (искам да кажа,че проблема не е финансов,може да си позволи мнооооооооооого неща) и от години е с 1 парфюм-казва,че и харесва и не изпитва нужда да го сменя. Като че ли този тип жени използват парфюма като подпис.

Общи условия

Активация на акаунт