Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 767
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
Сърцата да си принадлежат, еми те могат и от 10 000 км да си принадлжат. Аз въобще не съм оптимистка,или поне още не.Те с държанието ,поведението ,сценарият -не са дали такива индикации,за да се самнявам в противното. Както се казва да видя светлина в тунела. А то обратното , тъкмо пристапят една крачка напред и се върнат в начална позиция ,още по оплетена. Crossing Arms

права си, което ме кара да мисля ще още нищо не сме видяли от филма и ще има още много серии

# 556
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Това е първият сериал,който гледам и ако завърши зле ЩЕ Е ПОСЛЕДНИЯТ!

# 557
  • Мнения: 71
http://www.youtube.com/watch?v=n6AftXQ89W0&NR=1
някой може ли да преведе какво говорят.

# 558
  • Мнения: 0
Това са фрагменти от предните серии 28, 29 серия (турски). Не са от предстоящата.Харун се обясняваше на Еда защо не трябва да са заедно,после размисли и така.

# 559
  • Мнения: 71
мерси,ама като я видях с тази булченска рокля и и и

# 560
мерси,ама като я видях с тази булченска рокля и и и
Еда нали работи в някакво ателие и роклята е модел , тя само я облече..

# 561
  • Мнения: 115
Сърцата да си принадлежат, еми те могат и от 10 000 км да си принадлжат. Аз въобще не съм оптимистка,или поне още не.Те с държанието ,поведението ,сценарият -не са дали такива индикации,за да се самнявам в противното. Както се казва да видя светлина в тунела. А то обратното , тъкмо пристапят една крачка напред и се върнат в начална позиция ,още по оплетена. Crossing Arms
аз поради тази при4ина си мисля, 4е няма и да е дълъг сериала, просто сюжета не е като на някои сериалка от 100-тина епизода, предполагам, 4е на следващата кра4ка напред ще се разкрият ве4е картите.
е добре де новатв като са го купували тоя сериал не са ли знае ли колко още епизода ще е, не вярвам да са купили половин сериал?!  Shocked Shocked

# 562
  • Мнения: 0
Да и обясняваше на шефката си защо не може да бъде с бащата на детето си.

# 563
  • Мнения: 0
Аз пък си мисля ,че точно към 100 -на серии отива. Докато има интерес ще се снима. А в следващия епизод ше разберат ,че Толга и Хару са братя . И голяма работа , още повече ще се забатачи положението. newsm78 Феяз  на коя страна ще застане ???  Кой син да предпочете,след като чак сега е разбрал за Толга . Ами Хару ,като разбере ,че му е брат Толга .... Хич даже не му виждам края, то бременостти ,то лъжи още ще има ,скрити погледи. Хару ще трябва да се справя и с Бату , Бурак ....

# 564
Аз пък си мисля ,че точно към 100 -на серии отива. Докато има интерес ще се снима. А в следващия епизод ше разберат ,че Толга и Хару са братя . И голяма работа , още повече ще се забатачи положението. newsm78 Феяз  на коя страна ще застане ???  Кой син да предпочете,след като чак сега е разбрал за Толга . Ами Хару ,като разбере ,че му е брат Толга .... Хич даже не му виждам края, то бременостти ,то лъжи още ще има ,скрити погледи. Хару ще трябва да се справя и с Бату , Бурак ....

може би си права, най малко трябва да има развитие в мисленето на героите и трансформация на възгледите защото как смятате при това положение дори и Харун и Еда да признаят любовта си дали някои от семеиствата им би ги разбрал ? newsm78

# 565
  • Мнения: 115
Аз пък си мисля ,че точно към 100 -на серии отива. Докато има интерес ще се снима. А в следващия епизод ше разберат ,че Толга и Хару са братя . И голяма работа , още повече ще се забатачи положението. newsm78 Феяз  на коя страна ще застане ???  Кой син да предпочете,след като чак сега е разбрал за Толга . Ами Хару ,като разбере ,че му е брат Толга .... Хич даже не му виждам края, то бременостти ,то лъжи още ще има ,скрити погледи. Хару ще трябва да се справя и с Бату , Бурак ....
оффф дано да не е така, 4е немам нерви ве4е искам да ги видя happy тея двамата, 4е само реват милите, толкова сладки бяха в на4алото.
но наистина не се бях замисляла, 4е сега го има и фактора братя, барабар с прословутия фактор сестри. Ужас! Пак  ще пла4ат! Shocked Crazy

# 566
  • Мнения: 115
[
оже би си права, най малко трябва да има развитие в мисленето на героите и трансформация на възгледите защото как смятате при това положение дори и Харун и Еда да признаят любовта си дали някои от семеиствата им би ги разбрал ? newsm78

бе накрая палят самолета и саишелските, то пък в тея семеиства всеки с мнение и със всеки треба да се съобразяваш, ай сиктир, след време ще им простят и ще се върнат, нали са семейство, колко да им се сърдят?!   Grinning Grinning Grinning

# 567
  • Мнения: 0
Мацки ,няма да се разплете положението ,особенно като намесиха и роднинските връзки, а знаете как държат на тях . Тюркян ви е пример за двете сестри , та очаквате Феяс да реагира различно от нея. Да бе да ...,а като разберат и че жената е Еда ...не ми се мисли.  ooooh! Драмата двамата братя и двете сестри ще е голяма.
Няма как да станат изведнъж толкова либерални ,широко- скроени хора ,та всичко да тръгне в положителна посока.

# 568
  • Мнения: 115
Мацки ,няма да се разплете положението ,особенно като намесиха и роднинските връзки, а знаете как държат на тях . Тюркян ви е пример за двете сестри , та очаквате Феяс да реагира различно от нея. Да бе да ...,а като разберат и че жената е Еда ...не ми се мисли.  ooooh! Драмата двамата братя и двете сестри ще е голяма.
Няма как да станат изведнъж толкова либерални ,широко- скроени хора ,та всичко да тръгне в положителна посока.
по4вам да си мисля, 4е приемането на извънбра4ния син е кра4ка към либерализма и съответно и към щастливия край! Praynig

# 569
най вероятно няма да се разплете възела скоро  Praynigи ще ни измъчат но дано поне си заслужава края Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт