Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 817
  • 735
  •   2
Отговори
# 705
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
JoyНезнам ,но ако имах деца и мъж ,досега да са ме изгонили от нас.  Joy Joy Joy

Аз имам 2 деца и мъж  Joy Joy Joy Мъжът ми ме е определил за crazy покрай гледането на сериала, покрай качването на суб и писането във форума  Joy Ама на мен не ми пука особено. Нали ми е кеф и аз имам нужда да мисля за неща, които не зависят от мен. Това ме разтоварва.  Laughing
И моят съпруг ми каза,че съм луднала,но и аз не се впечатлих особено! hahaha hahaha hahahaДъщеря ми е на 4 години и гледа с интерес сериала,така че мнозинството печели! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile Филма е много готин наистина, направо ще започна да уча турски покрай него Simple Smile А Харун .... много е готин  и дано дойдат наистина в България Simple Smile

# 707
  • Мнения: 0
Е кажете ми как няма да е отвратен от неприличните предложения които получавал(Серхан имам в предвид).То като гледам колко годишни са му фенките,не бих си представила да е друго я4е!!!

# 708
  • Мнения: 33
Не знам защо така яростно нападате Мелда.Не броя вече колко пъти попита Харун,дали да продължава да се бори за любовта им.И Харунчо  и дава празни надежди.После види Еда и на нея милата й разбърка мислите.Подкрепям Мелда и Еда ,въпреки че са съперници за любовта на един недостоен мъж.

# 709
  • Мнения: 115
JoyНезнам ,но ако имах деца и мъж ,досега да са ме изгонили от нас.  Joy Joy Joy

Аз имам 2 деца и мъж  Joy Joy Joy Мъжът ми ме е определил за crazy покрай гледането на сериала, покрай качването на суб и писането във форума  Joy Ама на мен не ми пука особено. Нали ми е кеф и аз имам нужда да мисля за неща, които не зависят от мен. Това ме разтоварва.  Laughing
И моят съпруг ми каза,че съм луднала,но и аз не се впечатлих особено! hahaha hahaha hahahaДъщеря ми е на 4 години и гледа с интерес сериала,така че мнозинството печели! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
вкъщи е същата историята, но и аз смятам, 4е това си е приятна забежка от действителността и битувизма  Grinning

# 710
  • Мнения: 33 436
Не виждам Толга като злодей. И аз отдавна си мисля,че точно той ще се откаже и ще ги остави. Всъщност той никога не е бил пречка съзнателно. Никога не им е правел мръсно. Мелда не се отказа и не спря да прави мизерии. А най-се ядосах когато :
ББ : в 24-та серия се обади на Харун и му каза,че Толга ще спи в тях. И дой душичката после плака от болка Заради хилядите си мръсотии Мелда не заслужава да е накрая с Харун..  #2gunfire

# 711
  • Мнения: 33 436
JoyНезнам ,но ако имах деца и мъж ,досега да са ме изгонили от нас.  Joy Joy Joy

Аз имам 2 деца и мъж  Joy Joy Joy Мъжът ми ме е определил за crazy покрай гледането на сериала, покрай качването на суб и писането във форума  Joy Ама на мен не ми пука особено. Нали ми е кеф и аз имам нужда да мисля за неща, които не зависят от мен. Това ме разтоварва.  Laughing
И моят съпруг ми каза,че съм луднала,но и аз не се впечатлих особено! hahaha hahaha hahahaДъщеря ми е на 4 години и гледа с интерес сериала,така че мнозинството печели! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
вкъщи е същата историята, но и аз смятам, 4е това си е приятна забежка от действителността и битувизма  Grinning
Аз и майка ми нямаме проблем,защото баща ми също го гледа филма хахаха  hahaha Joy hahaha Дори спориме докато го дават  hahaha Joy

# 712
повечето мъже са с "особено" мнение за сериалите, но какво от това - много стаи= много телевизори, всеки се спасява, но си е супер да се откъснеш от действителността

# 713
  • Мнения: 22
Ха ха и моя мъж ми вика че съм луда и този сериал ми е взел акъла. Laughing
Ама заради мен и той горкия го гледа.Какво да ме прави нали ме обича. Wink
Дано наистина финала е с щастлив край иначе ще е много гадно.
И аз си мисля,че Толга би ги оставил и не би попречил на любовта им.Когато човек обича желае щастието на другия дори да го боли него самият. Peace

# 714
  • Мнения: 27
ние с моя мъж си гледаме двамата.и на него му е интересно. newsm10

# 715
  • Мнения: 0
Превела съм ти по-горе една от песничките, кратичката.

Да, текстовете на Кърач са много стойностни и не така абстрактни, както тези, които слушам аз. Стилът, който той пее, се нарича Анадолу Рок и много се харесва и на млади и стари в Турция. И не само.

По отношение на моите преводи - учила съм много граматика и съм се явявала на изпит пред комисия, където са ме карали да превеждам предимно публицистични текстове и официална кореспонденция дословно, за да видят знанията ни. От тогава ми е останал стремежът да превеждам точно и в много случаи се губи естетиката при това. Но при 27 -ми епизод се поочупих и превеждах по смисъл една голяма част от диалозите. Получи се мого добре.
Много ти благодаря Eмел много ми харесва песничката  вярно е , че много добре са ти се получили преводите и явно е имало защо са наблягаш над езика личи си , че го знаеш! Ощи един път много ти благодаря за всичко! newsm51 newsm51

# 716
  • Мнения: 33 436
Повечето,които мислим за лошият край преди това сме гледали "Мелодията на сърцето", макар че там краят си беше направо логичен. Но няма никаква съпоставка между Харун и Кенан. (ИЗВИНЕТЕ ЗА СПАМ-А) ooooh! Харун непрекъснато подкрепя Еда и не иска да бяга от отговорност, дори поема цялата вина. Изключително положителен образ на влюбеният мъж. Hug Hug Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 0
Момичета, по мои изчисления остават 22 български епизода (в оригинал са 31), които трябва да свършат през следващите 2 седмици; нали така? А какво ще дават след това, след като снимките на новия сезон не са приключили, пък и нали трябва първо в Турция да започне да се излъчва? Thinking

# 718
Повечето,които мислим за лошият край преди това сме гледали "Мелодията на сърцето", макар че там краят си беше направо логичен. Но няма никаква съпоставка между Харун и Кенан. (ИЗВИНЕТЕ ЗА СПАМ-А) ooooh! Харун непрекъснато подкрепя Еда и не иска да бяга от отговорност, дори поема цялата вина. Изключително положителен образ на влюбеният мъж. Hug Hug Hug Hug Hug
права си, като се им  в предвид, че мелодия на сърцето е екранизиран по книга и няма как да променят финала, голям оптимист съм за щастлив финал txtloves

# 719
  • Мнения: 0
добър ден разбира се че ще има нова тема аз съм ви позарязала малко но детенцето ми нещо не се чувства добре и затова е така  и когато имам възможност ви понаглеждам какви ги вършите надявам се скоро да се завърна при вас със пилна сила
 Бинзи от сърце ти желая бързо оздравяване на детенцето и да си идваш тук сред нас! newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт