Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Дещо, До последно си мислих, че пак момиче ще си имате Laughing
И аз така Grinning
Дано всичко е ок след прегледа.
И аз само да вметна като дъщеря на пенсионирана вече учителка,която е работила с голям ентусиазим 35 години,че на майка ми и става много тъжно като говори тук с учителите,защото смята че те са горди и със самочувствие от професията си,а в  България не е така за съжаление.Иначе и тук постоянно се коментира,че учителите получават малко заплати.

# 16
  • Мнения: 222
Честит рожден ден на фио    bouquet желаем благополучие, парички и много любов!

# 17
  • Мнения: 66
Здравейте,не съм писала отдавна.Не мога да се добера до компа,че все много желаещи има.При нас новото е,че от близо месец нашия тати е без работа,но и не си търси  #Cussing out .Нали е на топло в къщи,все намирам какво да сготвя,а не пита пари откъде и как  #2gunfire .Гледа си филмчета и това е.  Crossing Arms От тая сутрин сме скарани  Crossing Arms ,ами тъй де аз се чудя и се мая,а той... Naughty  Малкия два дена вдига не много висока темп./ не съм го водила на лекар,но разбрах,че върлувал вирус с такава темп.,който минавал за 2-3 дена без лекарства/,но вече е пушка и само бели прави.С кубчета и лего не играе.Ако му построя нещо с един замах го разваля и се залива от смях.Дай му да се катери,да ми изкарва и разнася тенджери,тави,тигани и да дрънчи с тях по теракота  ooooh! Ама хайде,стига съм се оплаквала.
По въпроса за образованието-по професия съм учител и съм работила като такава само 5г.От 12г. работя всичко друго,но не и това  Naughty И не питайте защо-за нервите,които хабиш и за парите които дават,мерси.В крайна сметка призванието не може да те нахрани и облече.Това е моето мнение.Пък и като гледам какво е нивото му в момента,чак ми се плаче.
Дещо ха,дано  Praynig да е момче,че и ти като мене ще ги нашариш-след две моми,мъж.Стискам палци всичко да е  наред,но както са те посъветвали момичетата,върви на преглед за твое успокоение.

# 18
  • София
  • Мнения: 53
Дещо, честито момченце! Сигурна съм, че всичко с него е наред, но отиди за всеки случай за второ мнение. Доц. Томова при която правих ФМ миналия път е много добър специалист, особено в областта на сърцето.

Честит рожден ден на Fio. Много положителни емоции и усмивки ти желая  bouquet

Шада, заглавието е супер, оформлението на първа страница също!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 252
Фио, честит рожден ден! Много здраве, късмет и любов!   bouquet

# 20
  • Мнения: 324
Ох, днес нещо не мога да се организирам. Кое време стана, аз още не мога да си открадна 2 минутки, за да вляза да ви почерпя.
Хайде, заповядайте, почерпете се по случай остаряването ми  Wink



После ще ви чета, че нещо много сериозни теми сте подхванали.

# 21
  • София
  • Мнения: 553
Фио, благодаря за почерпката Simple Smile Да си жива и здрава ! Много късмет и любов !   bouquet

# 22
  • Мнения: 135
Здравейте!
Да почна с рожденничката.
 Фио,Честит рожден ден! Да си здрава и много обичана!
ДеЩо, радвам се , че бебчето е с пишка! За успокоение иди на още един преглед все пак... Всичко ще е наред Praynig
Шада, супер заглавие на темата.  smile3501
А на днешно време даскал да не си #Crazy Като гледам дъщеря ми и съучениците и, направо ми става жал за учителите. Повечето правят опити да научат на нещо децата, но те са толкова информирани и нахакани, че е трудно да им се въздейства. Всичко могат и знаят и голяма част смятат ходенето на училище за безсмислено, губене на време  или просто място за развлечение. За съжаление в голяма степен са виновни родителите. Имахме проблеми с един татко на "малък разбойник", който крещеше срещу учителката(много толерантна и спокойна, рядко интелигентна жена), че е длъжна да се грижи за сина му, защото той и плащал заплатата. И това пред децата в коридора. В последствие преместиха момчето, но какво уважение да очакваме от децата, като имат такъв пример. И е много вярно, че с едното призвание деца не се хранят и за жалост, ако продължава така образованието е обречено.
Ау, и аз се отплеснах, но нали в момента ме "тресе" кандидатгимназиална треска по новите правила...
 Желая на всички весел ден! ppp

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 15:21 от ДжиджиБиджи

# 23
  • Мнения: 2 070
Фио, честито!
Я се стегни, остаряване. Помъдряване и узряване се казва  Laughing
Весел празник!

Имам вече час за д-р Велковски другата сряда, тоя път явно имам късмет с докторите да се запиша на време.

# 24
  • Мнения: 479
Фио, честит празник и тук  Hug  bouquet

ДеЩо, честито момченце  Grinning Ще чакаме да кажеш как е минал прегледа  Praynig

Катето от няколко дни ака рядко и миризливо  Rolling Eyes Не е баш разстройство, ама не е и нормално. Опитвам се да я държа на диета, но не се наяжда като хората (доживях и аз да го кажа  Laughing).
ДеЩо, ти май беше споменавала, че чайят от шипки действа стягащо  newsm78

# 25
  • Мнения: 185
Фио, честит рожден ден!

Шада, мерси за темата, готино заглавие  Hug

ДеЩо, честито момченце, дано всичко е наред с бебчето  Praynig

Дуци, как си днес?

Гнидка, дано бързо й минава на Катето, каквото и да е  Hug

Ох, имах още да пиша, но трябва да ставам, че утре отиваме до Барселона и готвя на малката за 4 дена напред, че купени манджи не иска да яде  Crazy, още и багаж не съм стягала, та нямам време  Whistling

# 26
  • Мнения: 2 070
Ех, Барселона...

Гнидка, така го водят, че действа. Може да купиш шипково брашно и да го добавиш към някоя друга кашичка или нещо, което обича, то май е по-затягащо. Пробвай за малко да ограничиш млечните,  ако не те притеснява ограничи за малко  иглутена - да видиш как ще подейства.  newsm78
Може да се е разхлабила от някой плод или зеленчук, от някое мляко или друга храна, от вирус или бактерия, то времето ще покаже. за твое успокоение може да даваш и някакъв пробиотик или мляко или каша с такъв.  Peace

# 27
  • Мнения: 219
Дещо, честито чурче! Laughing

Нип, не членуваш ли в сидниката на учителите? Това ти дава още 6 дни отпуск.

Амес, доколкото съм чувала наистина в Турция да си учител е престиж, а  и ги пенсионират рано - като военните при нас.

Фио, много водолеи станахме! Mr. Green
Да си жива и здрава и всичко, което ви очаква да е само радост, щастие и много хубави моменти
  bouquet

# 28
  • Мнения: 479
Благодаря, Купа, ДеЩо  Hug
Това за пробиотиците е добра идея. Засега съм ограничила млечните, зеленчуците и плодовете.
Набедих домашно кисело мляко, но не го яде за първи път, а друг път такъв проблем не е имало. То ще си покаже, от 2 дни не сме й давали. Днес още не е дрискала, дано няма.

Тази вечер ще остане при баба й, а ние ще ходим на кино  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 925
Честит рожден ден, Фио!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт