Отговори
# 300
  • Мнения: 219
НБМ, децата преди сън трябва да се успокоят. Играта ги възбужда и заспиването става трудно и далеч във времето. Опитай да поиграете повече преди сън, дори и малко до по-късно. Сами също заспива в/у книжките. В повечето случаи иска внимание-поне един от нас да е в стаята. Не е нужно да правим нещо. Дори и да се закача за игра, аз не му отговарям. Опитвам да изляза и да го оставя. Веднъж говорих със сестра ми по скайп, той порева , но спря и заспа.
А ако не му се е доспало, изобщо не го слагам да спи. Банята също го отпуска, а и поиграва.

# 301
  • Мнения: 69
Сами на тази възраст заспиваше сам. Боян изисква присъствие, песен и бутане на кошарата. Не били вторите глезльовци, а? Crossing Arms

Аз си боядисах косата.  bowuu

# 302
  • Мнения: 324
НБМ, според мен просто няма такава възраст. Всяко детенце си е различно.
При нас през деня отдавна няма проблем със заспиването – като видя, че му се спи(напоследък малко след като е обядвал) го слагам в кошарата, излизам от стаята и той си заспива.
Вечер е на периоди – понякога след като си изпие млякото го оставям и си заспива. Има дни, обаче, когато се разхожда из нашето легло до късно. Преди няколко дни заспа към 23.30, след като ни прегърна и целуна по 100 пъти  ooooh!

# 303
  • Мнения: 4 371
И аз съм за тактиката на Дени, правиш се че не го забелязваш. Аз с Пепи се правех на заспала и на него му писваше и заспиваше.

Джоли, подсети възрастното си другарче за кой линк става въпрос Blush

# 304
  • Мнения: 782
Бобо следобяд саспива сам. Яде, седи на гърнето, мием ръце и очи, обличаме пижамата и в леглото с любимата книжка  Heart Eyes От няколко месеца сме така, но си мисля че нацелих момента. Първия път го сложих в леглото и му обяснявах какво следва, как спят децата и т.н, заспа за минути. На втория ден направо излязох от стаята и нямаше ревове. Но пак си мисля, че просто уцелих момента. Вечер се приспиваме, мисля че още не е готов  за самостоятелно заспиване  Peace

НБМ, и аз като теб често заспивам с него и после се оправям по нощите  Crazy

Сакси, днес те видях. Бяхме кола до кола на светофара на Западния парк, обаче ми се стори че Яна спи и не посмях да пибипна  Laughing

# 305
  • Мнения: 17
Моят мъник заспива с дундуркане на ръце и после като го сложим в кошарата подрусване на матрака да се унесе напълно.Каката беше така до 5 години и сигурно и той ще е същото магаре Laughing
Иначе миналата седмица под въздействие на лекарствата заспиваше навън в количката или пък на столчето за хранене-ей така за секунда просто.Може пък и като е много уморен да става това-днес заспа пак на столчето си и затваряйки очи, се мъчеше да сложи парче хляб в устата си.
Баща му махна решетката на кошарата след падането миналата седмица,но пък той така се върти и ще падне докато спи, че пак я сложи обратно.Преди беше свалил две от пръчките да слиза оттам, а сега е свалил половината-да виждал дупката,ама той пак не ще оттам да слиза  и по този повод го вардим като спи да не се опитва да прескача като се събуди ooooh!

# 306
  • Мнения: 135
И ние нямаме определен ритуал за заспиване. Само дето аз отлагам книжките, че с каката устата ме заболяваше. И идваше момент в който ме поправяше и ако хитрувах, като прескачах по някой абзац, ме връщаше.  Laughing Това като по- голяма, около 2 години и половина. А Здравко си има любимо одеалце и като му се доспи го гушва и почва мачкане, гъзурчене, въртене и така докато не се унесе. Тогава го слагам в креватчето му, че  всички упражнения се правят на спалнята( понеже е по- широко). Иначе и на мен ми се случва да задремя преди него Blush. Дали съм поспалива или умората надделява Tired?

# 307
  • Мнения: 312
Симона още като бебе си заспиваше сама,никога не съм я "дундуркала".Но свикна със своето одеалце и без него заспиване няма.. Mr. Green

# 308
  • Мнения: 219
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 015d4d2aa95272d32

Ето това е една преграда за легло, която ми изглежда много хубава и подходяща за нашите деца, когато махнем решетките. Аз също се чудя кога да го направя, но за Сами е твърде рано. Той се превърта постоянно през нощта.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 938
Шада, трябваше да ми свирнеш. яна спи, музиката си върви. не, че е сигурно, че щях да ти обърна внимание  Laughing  голяма овца съм като карам  Blush

# 310
  • Мнения: 17

И на мен ми хареса,но не е за нас-Бора става през нощта и със затворени очи се пресяга да се хване за решетката и да се изправи на крака.

Аз искам да чета книжки,ама няма кой да ме слуша.Той иска да гледа картинки и не ми дава да държа книжката и да чета.До скоро му казвахме да покаже еди какво си и той показваше с пръстче.Сега той показва,а ние казваме какво е Simple Smile-нищо че аз правя усилия да стане обратното и да каже някоя думичка.

# 311
  • София
  • Мнения: 1 938
ПРОТЕСТ СРЕЩУ ГМО ---> 17 ФЕВРУАРИ (СРЯДА) от 09:00 до 11:00 ч. Място: ПЛОЩАД НАРОДНО СЪБРАНИЕ
чети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=473811.new#new

# 312
  • Мнения: 135
Привет!
Днес още няма никой Rolling Eyes
Здравко цяла нощ спа при нас Confused Но пък се бута в баща си и аз успях да дремна. Дали поредните зъби го тормозят Thinking
Лек ден и усмивки!

# 313
  • Мнения: 142
Почерпете се  cook newsm38   food010  cheers Преди три години бях булка  newsm03  

Ине, честит рожден ден!  smile3510 newsm51 Много красиви моменти ти желая!

Сакси, много тъпо че за протестите се разбира в последния момент  Tired Ще пиша в темата, защото вече се ядосвам. От днес за утре няма шанс да се организират хората, а така управляващите ще решат че интереса към ГМО спада и ние се примиряваме с техните решения. #Cussing out

Сами нещо е неразположен тия дни.  TiredМиналата нощ вдигна температура, носа му хъхри и е ужасно кисел. Уморява се по-лесно от обикновено и днес е спал до 10  Shocked

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 11:27 от Aelia

# 314
  • Мнения: 222
Честит рожден ден на Ине! Да те поздравя и тук и пак да ти пожелая - здраве и много щастие!!!  bouquet
Аелия честита годишнина! Ти си била амен амен прясна булка  Flutter желая ви много семеен уют и спокойствие!   bouquet Hug

активността в темата е като на умряла котка опашката  Naughty надявам се че е защото сте ходили на протеста  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт