Отговори
# 465
  • Мнения: 4 371
Незнам дали ми се струва или всички обикаляте яко и постоянно насам-натам. Всеки уикенд ли ходите някъде, и защо са ви толкова благосклонни майките и свекървите. Май само ние сме балами да си седим само дома.
Не сте само вие балами, споко. От както имам апарат и искам да снимам си седим все у нас Crossing Arms

Навън заваля сняг на парцали Shocked

Бременната мама едната е Ива(crazywork), а другата - Десидраган. Ти кои не познаваш всъщност, разгледай албума, никовете си ги пише на другите снимки.

# 466
  • Мнения: 925
Чух се с Апамче снощи. Звучеше много борбено и ведро, положението с мъжа й не е много розово обаче. Държат го упоен и диша през тръба. Белият му дроб е нефункционален в момента, прекалено много се е нагълтал с пушек и сажди.
Иначе са започнали да му правят пластични операции вече на ръцете и краката. Бил целият бинтован. Но лекарите казвали, че е млад, здрав, прав и ще се оправи! Дано, дано!  Praynig

# 467
  • Мнения: 219


Кажи как е животът в Ню Йорк  Flutter

newsm78 newsm78
Уж всичко чета.....
Оле, и ние си седим у дома, по-точно работя през почивните дни.

Много ли съгреших? Сами закусва Чокапик с мляко, мидя ги и каза "ам-ам"

# 468
  • Мнения: 682
Отивам във фабриката на Милка на дегустация. Сега разбрахте ли Grinning

# 469
  • Мнения: 219
АУУУУУУУУУ, Рапунцел, как става този номер?

# 470
  • Мнения: 135
Мммммммммммммммм, шоколааааааааад!
И , ооо, почивчица!
Аз ще чакам лятото и да минат изпитите на каката и се надявам тогава да разпусна.
Рапунцел, пази гласчето. Това за музиката само тук го чета, но нямам регистрация във Феисбука да се запозная по-подробно. Моя сладур много обича да дрънка по пианото при майка ми. Дали пък няма да се окаже по- талантлив  от мен Thinking
Много усмивки и слънце днес!

# 471
  • Мнения: 139
Кажи как е животът в Ню Йорк  Flutter

Ама Олето в Ню Йорк ли е  Shocked Пак не съм разбрала  ooooh! нещо често взе да ми се случва напоследък.

Апамче, дано всичко се оправи бързо и по най-добрия начин  Praynig

Аз вече се регистрирах във Фейсбук, така че ще мога да гледам снимките, които пускате  Party



 

# 472
  • Мнения: 312
Апамче Praynig

Симона има нова страст рисуването Crazy Столът за хранене го използваме само да твори  smile3523

# 473
  • София
  • Мнения: 553
Дея с тая нейна страст, освен в тефтерите и тетрадките, твори и по стените, вратите, гардеробите, дрехите и т.н.  Simple Smile

# 474
  • София
  • Мнения: 3 018
Ох, много неприятно с мъжа на Апамче  Sad постоянно ги мисля и си представям какво и е  Cry Щом е упоен, не е хич розово положението  Sad

Ъъъъъъ, Oleto , ти къде си бре  newsm78

Рапунцел, Рапунцел   Twisted Evil Веднага метни една плитка насам, да се качвам и аз при мормотите, да не си намачкаме станиолите  Crossing Arms

Мдааа и аз се посмях от сърце на Ра и на описанието на  Аелия колко била голяма в сравнение с другите разбираш ли  Joy те щото са финни.
Казвах ли ви, че скоро си разгледах снимките като бременна и като се видях какъв див хипопотам съм  Joy  и като се сетих  , че си мислех , че съм ужасно красива  hahaha лелееее, как ми е хрумнало не знам  Joy много се възхищавах на себе си  честно hahaha Това е единственния момент в живота ми в който наистина съм си мислела, че са красива  Joy Joy Joy А какъв съм крокозъбъл  hahaha hahaha hahaha Ох, тея хормони са голЕма работа ей, яко размътват мозъка  Joy Joy Joy

# 475
  • Мнения: 4 371
Всички бяхме красиви, защото щастието ни извираше от душата. Сега сме още по-красиви Flutter

http://vbox7.com/play:1060f046 поздравявам ви с любимата песен на Анна Crazy Само казва "Пак, пак", като свърши и хайде пускай пак, слушаме си я по цял ден(имам я и на телефона).

Много я мъчат зъбите, започнала е да си гризе бибероната, 2 биби продупчи за 1 седмица, едната е 6-7 лв. Rolling Eyes И май ще я пробвам с някои евтинийки за гризкане, че не можем да й смогнем. Не искам да я отказвам сега от биба, защото нощем си я суче усилено, значи има нужда от нея. И изобщо съм против насилствените работи, да не вземе да избие на друго място. Видях я с пръст в уста, извадих й го, целия беше с градинки от зъбките й ooooh!

# 476
  • Мнения: 135
И ние рисуваме най-вече на кака по тетрадките, като ги пипнем. ooooh! И взе , че се научи диването да разглабя химикалките ( то не , че е много трудно да им се отвърти капачето).

# 477
  • София
  • Мнения: 339
Чух се с Апамче снощи. Звучеше много борбено и ведро, положението с мъжа й не е много розово обаче. Държат го упоен и диша през тръба. Белият му дроб е нефункционален в момента, прекалено много се е нагълтал с пушек и сажди.
Иначе са започнали да му правят пластични операции вече на ръцете и краката. Бил целият бинтован. Но лекарите казвали, че е млад, здрав, прав и ще се оправи! Дано, дано!  Praynig
Дано! Искам скоро да се включи лично с хубавата вест, че най-тежкото е минало и се възстановява бързо!
Честито второ момченце на път!!! Абе знаех си аз, сигурна бях, че и второто ще е палавник  newsm53 За третото не знам отсега  hahaha

Аман от пишки, една мома нема ли за цвет? Да взема аз да я организирам, а?
Олееееее... Да не би да готвиш някое моме за цвят, я си казвай бърже  Naughty Mr. Green

Saxophone, много весели "апички". А самата Яна оценява ли наистина "маската" си? Как реагира?

Рапунцел, нали знаеш, че ние в темата все почитателки на шоколада - другия път ни организирай под строй да дегустираме - няма да разочароваме хората, от всичко ще опитаме и то по много  Sunglasses Оздравявай!

Дуци, да, за бременните снимки говорех. Но и ужасно много харесах онези, които беше приготвила за 14 февруари, онази семейната беше страхотна просто!

В събота бях на рожден ден на моята приятелка. Весело си изкарахме, тръгнах си в 1, понеже знаех, че Дари ще ме събуди без пощада на другата сутрин. За втори път заспива вечер без мен, само с тати - не й е проблем, но после по няколко дена подред ме преследва из целия апартамент и особено вечер не ми дава да мръдна никъде без нея, да не зачезна пак  hahaha Малко ми е мъчно, понеже явно това малко или много я травмира, но е време и да свиква вече  Rolling Eyes

Я ми кажете, колко време всъщност е майчинството? Преди знаех, че е 3 години, като обезщетение се плаща до навършването на втората година, а третата се води неплатен отпуск. А сега как е? Не съм попадала на официални наредби и т.н., но вече ми се струва, че третата година е съкратена на половин, ако не е и да е премахната изцяло?!? Някоя от вас интересувала ли се е наскоро как стои въпросът?

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 15:23 от julie.k

# 478
  • Мнения: 4 371
Джули, аз се интересувах, Две години е. До 8 годишна възраст имаш право на 6 месеца неплатен отпуск за гледане на дете.

Спах 1 час, Анна ме събуди с рев в съня си и сега съм склонна да убия някой newsm66 Майка ми ми е на гости за 2 седмици и аз поспах, ама пусто малко стаи в тая къща Crossing Arms

Ох, горкото Амапамче, дано бързо минава този неприятен етап от живота им Praynig

# 479
  • София
  • Мнения: 1 904
 ShockedДуци,това сигурно ли е?Ужас,ми мен кой ще ме чака още цяла година Shocked

Общи условия

Активация на акаунт