Мадам Ленорман или Сбъднати Предсказания -4

  • 42 169
  • 781
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
момичета много сте прави за всичко ,но аз ще оставия нещата  така ...................времето ще покаже ,никой не може да заповядва на сърцето си   love001

# 61
  • Мнения: 197
момичета много сте прави за всичко ,но аз ще оставия нещата  така ...................времето ще покаже ,никой не може да заповядва на сърцето си   love001
То се вижда , че В. ти е по на сърце, а Ф. ...ми малко така, гали ти самолюбието, ама чувствата са повече от негова страна...Защо ли ми е познато това чувство, че все си падаме по "лошите момчета"? Кротушковците и добряците са ни безинтересни  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 0
момичета много сте прави за всичко ,но аз ще оставия нещата  така ...................времето ще покаже ,никой не може да заповядва на сърцето си   love001
То се вижда , че В. ти е по на сърце, а Ф. ...ми малко така, гали ти самолюбието, ама чувствата са повече от негова страна...Защо ли ми е познато това чувство, че все си падаме по "лошите момчета"? Кротушковците и добряците са ни безинтересни  Mr. Green
леле коло си права ,но такава съм си аз винаги тичам срещу вятъра ....

# 63
  • Мнения: 3
Луна 7, как мина деня.. Днеска не са активни момичетата. Явно всички се скапваме ..

# 64
  • Мнения: 6
котва-кула-кръст
Ами Как да мине. Обадих се на две приятелки да излезем малко и двете бяха заети с нещо, излизах, но някак си не беше това, което ми се искаше. Това е сега се отдавам на семейната рутина. При теб как беше днес?
Виждам, че вече си красива, червена роза.Simple Smile

# 65
  • Мнения: 3
котва-кула-кръст
Ами Как да мине. Обадих се на две приятелки да излезем малко и двете бяха заети с нещо, излизах, но някак си не беше това, което ми се искаше. Това е сега се отдавам на семейната рутина. При теб как беше днес?
Виждам, че вече си красива, червена роза.Simple Smile
Нямаше напикано мушкато иначе него да сложа..Simple Smile))
Такава сивота е ,че не се вижда пролука никаква

По картите ти - надяваш се  скоро време да се променят нещата около теб... Тази кула с док. ли ще имаш работа???

и на теб ли ти е трудно за себе си да тълкуваш картите .???? Аз на мен не мога да ги тълкувам и това е! Гледам ги като патарок и ни наляво , ни надясно.. Simple Smile))

Последна редакция: пт, 05 фев 2010, 19:08 от azadi

# 66
  • Мнения: 6
Стига сега, розата си е идеална. Ами сиво е, но какво да се прави ще издържим.
Мда, права си много ми се иска да има някаква промяна в положението относно работа най-вече, но май съдбата се е намесила, надявам се да ми стигне търпението. Понякога наистина е по-трудно да гледаш на собствените си карти, имам чувството, че не мога да остана безпристрастна и си извъртам нещата както на мен ми се иска. Wink
Няма страшно живота е шарен, сега сме със сив нюанс, но ще стане по цветно!

# 67
  • Мнения: 3
Стига сега, розата си е идеална. Ами сиво е, но какво да се прави ще издържим.
Мда, права си много ми се иска да има някаква промяна в положението относно работа най-вече, но май съдбата се е намесила, надявам се да ми стигне търпението. Понякога наистина е по-трудно да гледаш на собствените си карти, имам чувството, че не мога да остана безпристрастна и си извъртам нещата както на мен ми се иска. Wink
Няма страшно живота е шарен, сега сме със сив нюанс, но ще стане по цветно!
Това вече е много оптимистично Simple Smile) Така вече те харесвам:)). Дано стане цветно,ако че сивото е модерно:))

# 68
  • Мнения: 6
Какво мислите за тези карти: 34риби-20градина-26книга=8, аз реших поне 2 пъти на ден да си тегля дневни карти. Кажете две думи и ще пиша аз какво си помислих и какво стана.
***********
Това ми е от годишният хороскоп относно любовта, много ми хареса:
+++Действайте с размах и ще изгрее слънце и на вашата улица.+++

Последна редакция: пт, 05 фев 2010, 20:03 от ЛУНА 7

# 69
  • Мнения: 5
Тържество с покани. Незнам защо това ми се яви.
А иначе може би плодотворен контакт с хора които ще помогнат по някакъв начин.

# 70
  • плевен
  • Мнения: 643
Жена пита дали ще има телефонен разговор тази вечер с мъж: мъж+луна+мишки Peace

# 71
  • Мнения: 197
Жена пита дали ще има телефонен разговор тази вечер с мъж: мъж+луна+мишки Peace


Да, ще има , но не много приятен, или по - скоро не това, което е очаквала...Може леко да се сдърпат, не знам, днес не съм в силата си, другите да кажат...
Азади, много се смях!!! С папагала!  Joy Joy Joy Затова ли сега си роза?  Wink

# 72
  • Мнения: 6
Тържество с покани. Незнам защо това ми се яви.
А иначе може би плодотворен контакт с хора които ще помогнат по някакъв начин.
Първото ти предположение е много вярно и аз това си помислих, това и стана. От никъде си една приятелка ми писа: айде да излизаме(риби+парк)- и аз  #Crazy, веднага се сетих за картите. Абе викам си къде да излизам сега без да съм се настроила, пък и малкият, абе с 2 думи нямаше да изляза(гроб).....и взех да я разпитвам с кой, в колко часът...и тя оточнява, че сигурно ще е за утре сега питала кой е съгласен, прави си нещо като списък(книга). И така утре май ще се излиза на бар. Sunglasses

# 73
  • Мнения: 3
Жена пита дали ще има телефонен разговор тази вечер с мъж: мъж+луна+мишки Peace


Да, ще има , но не много приятен, или по - скоро не това, което е очаквала...Може леко да се сдърпат, не знам, днес не съм в силата си, другите да кажат...
Азади, много се смях!!! С папагала!  Joy Joy Joy Затова ли сега си роза?  Wink
eeee, браво !! Доловила си намека ми:)) Поне някой да се засмее с кеф. Благодаря ти !

# 74
  • Мнения: 0
 добро утро момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт