Мадам Ленорман или Сбъднати Предсказания -4

  • 42 148
  • 781
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5
......... Веси  не си спомням дали въобще гледахме конкретно за пола , ама не ми се търси сега и самото подреждане да видим какво е било точно.

# 766
  • Мнения: 5
  Здравейте Дами !! Ако искате помогнете в тълкуването на дневните ми карти Simple Smile

Благодаря Ви  bouquet  bouquet  bouquet
29ДАМА+ 4 къща+ 20гродина+27 писмо +33ключ

Разговори у дома и за дома и семейството по случай настъпващите празници.

......... Веси  не си спомням дали въобще гледахме конкретно за пола , ама не ми се търси сега и самото подреждане да видим какво е било точно.

Май на три карти беше и понеже се паднаха повече от мъжки род предположихме профанската че ще е момче. Не сме редили специална подредба за пола.

# 767
  • Мнения: 3
Къде сте дами??? Много е оскъдно присъствието туко от известно време?? newsm78 newsm78 newsm78 Blush Blush

# 768
  • Мнения: 5
Народа е излязъл на разходка. Grinning

# 769
  • Пловдив
  • Мнения: 575
здравейте,все още се уча,но ми е малко трудничко.Моля ако някой може да ми гледа
18,36,24,3,1,15,7,32
20,35,33,5,26,30,23,16
9,8,21,29,14,12,11,2
28,19,6,22,17,427,31
         13,10,25,34
Благодаря

# 770
  • Мнения: 5
здравейте,все още се уча,но ми е малко трудничко.Моля ако някой може да ми гледа
18,36,24,3,1,15,7,32
20,35,33,5,26,30,23,16
9,8,21,29,14,12,11,2
28,19,6,22,17,427,31
         13,10,25,34
Благодаря



Ще тълкувам до колкото мога, въпреки че не знам въпроса и не съм редила аз картите.
Приятни срещи в момента с приятели сред които има и мъж, който ще ти направи много силно впечатление или вече е направил. Сърцето си го заключила и не пускаш никого да го докосне. Сложила си бариера. Копнееш за любов, не каква да е , а от онази която описват по филмите. Блянове, мечтии. На крастопът си и в размисли, дали да не сложиш край на връзка, която вече е изчерпана.
Разковничето за решаване на сърдечните проблеми е в разговори, комуникация. Не трябва да се премълчават проблемите.
Искаш да затвориш тази книга и да отвориш чисто нова, ново начало, чисто и непорочно.
Доверието ти е било подведено. Всичко ти е напълно ясно, знаеш какво и как е станало и какво да правиш вече. Изолирала си се от човек ,  към който си била лоялна, но те е подвел. Страхуваш се от нови лъжи, от това да не те подведат отново. Всичко се корени в разговорите. Незнам длаи имаш деца. Според мен не. Едно дете би променило много нещата. Внимавай с финансите, може да имаш неочаквани разходи по пътуване. Убедена си , че всичко ще се оправи и непрекъснато търсиш изход от всяка ситуация, което те прави позитивен човек.
Хубавото предстои да се случи. Нещо ново и прекрасно в дома и семейството ти.

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 08:58 от vesinko

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 575
vesinko, благодаря ти много. Всичко е много вярно. имам син на 18г. Търся си работа, дано това е хубавото нещо. Благодаря ти.Весели празници

# 772
  • Мнения: 197
Момичета, кажете си моля мнението за комбинацията от три карти
Гроб - Звезди - Луна
В тази последователност...
Нещо не ми хрумва,или поне нещото , което ми хрумва не е много хубаво,а не искам да подведа човека Sad

# 773
  • Мнения: 5
Момичета, кажете си моля мнението за комбинацията от три карти
Гроб - Звезди - Луна
В тази последователност...
Нещо не ми хрумва,или поне нещото , което ми хрумва не е много хубаво,а не искам да подведа човека Sad

Разбити мечти.

vesinko, благодаря ти много. Всичко е много вярно. имам син на 18г. Търся си работа, дано това е хубавото нещо. Благодаря ти.Весели празници
Затова не го виждам момчето. Вече е мъж Simple Smile
За работата е много неясна ситуацията. В смисъл и ти незнаеш от какъв сорт ще е. Смятам , че ще имаш избор и в крайна сметка ще вземеш правилното решение като гледам че следват щъркели дом и писмо и слънце.

НОВА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487067.new#new

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 15:25 от vesinko

# 774
  • Мнения: 5
Кетивал , на мен ми се искаше да знам с какви карти си редила ти , или поне накъде гледат мъжа и жената.Все пак по картите ти мога да кажа , че като че ли обмисляш наккаво пътуване , може да е просто промяана някаква , но се колебаеш какво да предприемеш. нещата в които търсиш промяна или пътуване са свързани с домашни неща и по точно любовни .ТТръсиш отговори за решаване на любовни проблеми и според мен ще има благоприятни за теб промени. Но все пак на къде гледа твоята карта жената?
Мъэжа иска среща с теб.Има някяква изолация между вас , мъжът се колебае какво да направи и сякаш няма ентусиазъм , май от разправии нещо се страхува. този мъж женен ли е ? имам предвид друга жена , ако не е , защото това е едно отзначенията , то просто показва че сте разделени по някакъв начин. Някой ще те обиди , оскърби. Не мога да разбера за някаква тайна , двойна връзка ли става въпрос тук? Като че ли за работа поне в близко време/3 месеца/ невиждам , може би разговори интервюта на тази тема , но дотук. тези благоприятни изменения като че ли са свързани с гости , срещи , подарък , или нещо постигнато с помощ от приятели. по скоро е съврззано с мъжа , отколкото с работа. според мен се чувстваш много несигурна в сечейните отношения в дома си ., имаш страх и неувереност от разговори и контакти.имаш много очаквания , мечти и надежди. незнам каква комуникация те притеснява но ако е нещо от рода дали ще я има мисля че ще се осъществи. предстоят ти хубави моменти но в личния живот за мен.

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 19:54 от zimma

# 775
  • Мнения: 5
Момичета, кажете си моля мнението за комбинацията от три карти
Гроб - Звезди - Луна
В тази последователност...
Нещо не ми хрумва,или поне нещото , което ми хрумва не е много хубаво,а не искам да подведа човека Sad
вдъхновение , интуиция. Много интуиция , вътрешено усещане за правилност. Човека е убеден че така трябва да постъпи и че това е правилно.

# 776
  • Пловдив
  • Мнения: 575
zimma, мъжът е женен и това,което писа vesinko e точно така. Ти също каза вярни  неща. Искам да разбера как ще се развият нещата, въпреки че аз мисля да приключа връзката. Направих гледане за любов и излезе това.   
25,23,3
30,36,1
35,15,13

А за седем дома това:

                        30,35,5
  27,24,26                           6,31,19
  12,20,28           29            22,7,15
  34,18,32                           13,33,3


# 777
  • Мнения: 5
аз те попитах  накъде гледат твоите карти , но така и не получих отговор .....няма значение приех по картите на Весито.  В момента излезе аз и вчера съм ти го писала че се чудиш какво да направиш каква посока да поемеш , но по тези карти мислиш зца този мъж като приятел и ти се иска да е по дъбър кам теб.Имаш чувства към него и не бих казала че са малко. От две места предположих че човека е женен , благодаря че ми върна обратна връзка. Интересно ми е дали и ти са омъжена за друг , или има по принцип друг мъж до теб , не този за когото питаш?
 а като гледам гледането ти за любов кораб-конник - дете , затози за когото питаш не виждам прекъсване на връзката , напротив възраждане. но е важно как си задала въпроса дали е любов за теб , или питането е съврзано с този мъж. И тук у излязло че не се чувстваш сигурна ъм монета и наситина мислиш за край на връзката.Но според тези карти и мен няма да го има. А и в голямата подредба не го виждам края , и пак зависи от въпроса ти. за седем дома сега тряьбва да търся пдоредбата а нямаям време !!! весели празници !

# 778
  • Мнения: 0
на всички вас мили дами-Весели ВЕЛИКИ празници.Живи здрави,много късмет.  easter

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 11:17 от di25

# 779
  • Мнения: 3
на всички вас мили дами-Весели ВЕЛИКИ празници.Живи здрави,много късмет.  easter

Велики да са делата Ви , Велики и да сте вие !!! Наздраве

Общи условия

Активация на акаунт