Мадам Ленорман или Сбъднати Предсказания -4

  • 42 257
  • 781
  •   1
Отговори
# 705
  • плевен
  • Мнения: 643
здравейте и от мен,ще ми помогнете ли,защото не мога да си отговоря на въпроса"ще има ли разговор до края на седмицата"

# 706
  • Мнения: 5
здравейте и от мен,ще ми помогнете ли,защото не мога да си отговоря на въпроса"ще има ли разговор до края на седмицата"

Според мен трудно. Много е затруднена комуникацията.

Това са карти за мен. Ще настъпи ли в скоро време финансова стабилност



Картите ме обнадеждават. Ще има разговори по въпроса и вероятен положителен ефект и финансов приход.

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 09:18 от vesinko

# 707
  • Мнения: 5
Веси , ще получиш някакво съобщение , което ще ти разбуди духовете, ще те развълнува , добри новини в нещо което си се съмнявала , има надежда.Скоро при това.
 Цвете , много ти се иска да станат нещата , но има няккава преграда , не е непреодолима , става въпрос за недъстъпна личност, за авторитарна държи на мнението си и много упорства.държи се на страна.Вероятно заради нечий дом.Картите не ми отговарят дали ще има разговор просто описват ситуация , невиждам карти за комуникация , няма метле , няма сови, няма конник или писмо.

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 09:35 от zimma

# 708
  • Мнения: 5
Чакаме. Ще кажа ако стане.

# 709
  • Мнения: 5
една подредба която заимствах от тарото , но мисля че би могла и тук успешно да се приложи.
     3
1        2
     4
Карта 1: Исходната ситуация. Къде се намираме сега.
Карта 2: Това което не е важно за нас сега.Не е необхидимо да се стремим към това или да се боим от това. Можем и сме длъжни съзнателно да игнорираме това на този етап.
Карта 3: Сега това е важно за нас.Трябва да следваме това направление.Необходимо е да се направи това, да се разбере .
Карта 4: Какъв ще бъде нашия следващ опит , крачка. Следващото преживяване може да е е да се случи утре , може и по късно , максимум до два месеца.След това може отново да попитаме "кое е важно за мен сега" и каква е следващата крачка.

Моя въпрос е важна ли съм аз сега за този човек , има ли някакви мисли за мен.
Карта 1: Исходната ситуация. Къде се намираме сега - мечка - в момента се чувства доста силен ,властен , чувства се сигурен в себе си , прав.
Карта 2: Това което не е важно за нас сега.Не е необхидимо да се стремим към това или да се боим от това. Можем и сме длъжни съзнателно да игнорираме това на този етап. -Кула - за него в момента не е важно това че има разделение , че се чувства сам , че си е поставил няккава граница и се е ограничил спрямо мен.
Карта 3: Сега това е важно за нас.Трябва да следваме това направление.Необходимо е да се направи това, да се разбере -Слънце - за него е важно сега някакво затопляне , нещо щастливо което навярно чувства човека спрямо мен.
крачката която мили да направи , не е наясно какво да направи.Ще потръси в себе си отговорите , ще се замисли за някои свои преживявания , постъпки.
Лошото е че незнае отговора а именно, че трябва да следва слънцето така като и самата подредба съветва.Затова явно тези подредбе са по скоро като съвет и е добре да ги правим за нас , за да видим какво е добре да правим или да не правим.

# 710
  • Мнения: 5
Коя е 4-тата карта?

# 711
  • Мнения: 5
облаци беше

# 712
  • плевен
  • Мнения: 643
Цвете , много ти се иска да станат нещата , но има няккава преграда , не е непреодолима , става въпрос за недъстъпна личност, за авторитарна държи на мнението си и много упорства.държи се на страна.Вероятно заради нечий дом.Картите не ми отговарят дали ще има разговор просто описват ситуация , невиждам карти за комуникация , няма метле , няма сови, няма конник или писмо.

Иска ми се,ама май няма Rolling Eyes Личността наистина  е недостъпна или поне се прави на такъв,за ината го има на 100%,иска нещо но наистина има много прегради,една от която е дома(по вероятно моя).И аз все си мисля че няма да се чуем до края на седмицата.Благодаря ти  bouquet

# 713
  • зад кестените
  • Мнения: 798
 Praynig Момичета ще може ли някой от вас да ми пусне една наредба .Другата седмица трябва да се срешна и да разговарям с една позната във връзка с много близак човек .Каза че  има да ми казва нещо много важно и че разговорът не за телефон.Тревожа се какво има да ми казва и какво всъшнос ще иска..............

# 714
  • Мнения: 24
Praynig Момичета ще може ли някой от вас да ми пусне една наредба .Другата седмица трябва да се срешна и да разговарям с една позната във връзка с много близак човек .Каза че  има да ми казва нещо много важно и че разговорът не за телефон.Тревожа се какво има да ми казва и какво всъшнос ще иска..............
Цуре изтеглих ти карти  излязохалисица-книга-пръстен-ковчег-куче Съжалявам че не зная как да ги качвам картите Sad щеше да е по нагледно Според мен ще научиш нещо за някаква тайна връзка ,която вече е приключила и може би твоята позната ще потърси съвет от теб. Но да знаеш аз не съм от много компетентните с картите.....сега ги разучавам

# 715
  • Мнения: 3
Praynig Момичета ще може ли някой от вас да ми пусне една наредба .Другата седмица трябва да се срешна и да разговарям с една позната във връзка с много близак човек .Каза че  има да ми казва нещо много важно и че разговорът не за телефон.Тревожа се какво има да ми казва и какво всъшнос ще иска..............

Цуре изтеглих ти карти  излязохалисица-книга-пръстен-ковчег-куче Съжалявам че не зная как да ги качвам картите Sad щеше да е по нагледно Според мен ще научиш нещо за някаква тайна връзка ,която вече е приключила и може би твоята позната ще потърси съвет от теб. Но да знаеш аз не съм от много компетентните с картите.....сега ги разучавам

Съгласна съм с теб Simple Smile)
защото и аз и изтеглих почти същите карти Simple Smile)
книга +лисица + куче 

# 716
  • Мнения: 2
МИЛИ МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ МНОГО ДА МИ ПОМОГНЕТЕ. ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ И ИИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ НЯКОЯ ОТ ВАС НА ДОБРА ВОЛЯ ДА МИ ХВЪРЛИ КАРТИ.МАЙКА МИ Е ЗАБЪРКАЛА ГОЛЕМИ КАШИ СВЪРЗАНИ С ПАРИ.С ТАТКО МОЖЕМ ДА И ПОМОГНЕМ САМО АКО ПРОДАДЕМ ЕДИН ИМОТ И ИСКАМ ДА ЗНАМ ДАЛИ СКОРО ЩЕ ГО ПРОДАДЕМ И ДАЛИ ЩЕ ОПРАВИМ НЕЩАТА.МНОГО СЪМ ОТЧАЯНА ЗАЩОТО МНОГО ОБИЧАМ СЕМЕЙСТВОТО СИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ. Praynig

# 717
  • плевен
  • Мнения: 643
МИЛИ МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ МНОГО ДА МИ ПОМОГНЕТЕ. ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ И ИИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ НЯКОЯ ОТ ВАС НА ДОБРА ВОЛЯ ДА МИ ХВЪРЛИ КАРТИ.МАЙКА МИ Е ЗАБЪРКАЛА ГОЛЕМИ КАШИ СВЪРЗАНИ С ПАРИ.С ТАТКО МОЖЕМ ДА И ПОМОГНЕМ САМО АКО ПРОДАДЕМ ЕДИН ИМОТ И ИСКАМ ДА ЗНАМ ДАЛИ СКОРО ЩЕ ГО ПРОДАДЕМ И ДАЛИ ЩЕ ОПРАВИМ НЕЩАТА.МНОГО СЪМ ОТЧАЯНА ЗАЩОТО МНОГО ОБИЧАМ СЕМЕЙСТВОТО СИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ. Praynig

нареждам карти,но не съм в състояние да тълкувам....дано момичетата помогнат
попитах дали ще има продажба до 1 месец

# 718
  • Мнения: 115
Здравейте момичета Simple Smile Дали ще може някоя от вас да ми хвърли карти? От известно време имам много проблеми в личен план ( с приятеля ми). Въпросът е дали нещата ще се оправят или всеки от нас да си хваща пътя? Много ви благодаря.
Четох в темата,четох ,имах желание сама да се опитам,но нищо не ми се получи........

# 719
  • Мнения: 5
МИЛИ МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ МНОГО ДА МИ ПОМОГНЕТЕ. ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ И ИИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ НЯКОЯ ОТ ВАС НА ДОБРА ВОЛЯ ДА МИ ХВЪРЛИ КАРТИ.МАЙКА МИ Е ЗАБЪРКАЛА ГОЛЕМИ КАШИ СВЪРЗАНИ С ПАРИ.С ТАТКО МОЖЕМ ДА И ПОМОГНЕМ САМО АКО ПРОДАДЕМ ЕДИН ИМОТ И ИСКАМ ДА ЗНАМ ДАЛИ СКОРО ЩЕ ГО ПРОДАДЕМ И ДАЛИ ЩЕ ОПРАВИМ НЕЩАТА.МНОГО СЪМ ОТЧАЯНА ЗАЩОТО МНОГО ОБИЧАМ СЕМЕЙСТВОТО СИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ. Praynig

нареждам карти,но не съм в състояние да тълкувам....дано момичетата помогнат
попитах дали ще има продажба до 1 месец


Според мен няма да стане до един месец. Ще има спорове за този имот. Сигурно ли е , че няма и други собственици?

Общи условия

Активация на акаунт