Пролет топла наближава, августинчето на воля шава!

  • 24 885
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 439
Момичета,моята бременност за голямо съжаление най-неочаквано приключи в 13 седмица.Вчера ме изчистиха.Моля,който може да ме махне от първа страница.

Желая на всички ви спокойна и щастлива бременност и успешен финал живот и здраве през лятото! Hug

# 46
  • Мнения: 776
  Много съжалям  Cry Знам, че думите сега са излишни, но ти желая да си много здрава и силна и другия път най- най- здравото и хубаво бебче Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 1 219
Здравейте момичета. Bella много съжалявам за случилото се. Пожелавам скоро да се запишеш в друга отчетна темичка и да дочакаш втората си рожба. Кураж, мила.  Hug
Аз, както ви казах, тъкмо започнах да се чувствам по-добре и започна да ме боли таза. Нощем болката се засилва. Четох, че това е нормално, защото се разширява, но не си спомням да ми се е случвало нещо подобно при първата ми бременност. Освен това на едната ми ръка ми се появиха някакви безпричинни синини. Доста големи. Това е същата ръка, от която ми вземаха кръв за БХС, но пък синините са далече от мястото на убождането. Чудя се от какво са.  newsm78. Ако не се разсеят до понделник, ще отида на лекар.
Иначе що се отнася до пола, тъй като вече имам едно мoмиченце, ми се иска сега да си имам момченце. Вътрешното ми усещане съответства на желанието ми, но ще видим след месец. Всъщност бих се радвала и на още една принцеса. Важното е да е живо и здраво.

Последна редакция: пт, 05 фев 2010, 12:04 от jenap

# 48
  • Варна
  • Мнения: 741
Bella, съжалявам много! Желая ти сила и кураж и дано скоро имаш пак хубави новини!  Hug

# 49
  • Miami
  • Мнения: 416
Белла  Cry  Hug

# 50
  • Мнения: 343
bella, кураж, мила! Целувки и прегръдки  Heart Eyes  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 8
Bella, съжалявам мила, имай сили да продължиш напред! Както казва jenap, дано скоро се разпишеш в друга отчетна темичка.
П.П: Добре дошли на всички нови мами и леко бременеене ви желая от с@рце!!!

# 52
  • Мнения: 0
Ужасно много съжалявам Sad Cry Белла, всяко зло за добро явно така е трябвало да стане!

А аз направо съм бясна, явно само мен ме правят на маймуна - 2пъти да ходя при личния, след 7 дни ще ходя пак за да всема талон да ми продължат болничния и на на следващия ден трябва да се явявам пред комисия,  незнам си къде:ooooh: ooooh! ooooh!, сякаш искам хазната на България, а не един болничен, който ми се полага!!!!!!

# 53
  • Мнения: 676
Белла - много съжалявам! Не губи кураж! Следващия път всичко ще е наред!   bouquet Hug

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка!!!
Поздрави и овации за създателката и кръцницата   bouquet  bouquet
Не бах писала, ама покрай диплома и защита направо луднах  #Crazy и тука последните 3 дена чета, че да наваксам изпуснатото. Аме вече ще съм си редовна.
Исках да попитам дали има и други бъдещи мами, които продължават да си ходят на фитнес (като мен) ама с по-лека програма. Питах докторката дали е проблем и тя ми каза че няма проблем само да не вдигам тежко, да не се преуморявам, задъхвам и да я карам по-лекичко. Вярно е че се чувствам по-добре след тренировка, но бих се радвала да чуя и вашите мнения  Simple Smile
Благодаря и много целувки на всички!

# 55
  • Мнения: 101
bella, съжалявам   Hug

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте, мами. Радвам се, че ви намерих  bouquet и с радост чета всеки пост. Вчера една приятелка сподели, че също е загубила бебто си в 5-я месец и много ми стана жал...стискам палци на всички с подобни преживявания да забременеят отново, бързо и безпроблемно.

Моят термин е 17.08 и откакто съм бременна, съм страшно нервна и стресирана. често не спя нощем и все премислям върху някакви проблеми, на които всеки би казал, че са дреболии. Страх ме е дали няма да навредя на бебчо. Има ли някой тук с подобни проблеми?

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте мили мами присъединявам се към вас ако разрешите . Ние сме определени за 29 август 2010г. Все още не знаем какъв е полът, но се надяваме на момче. Simple Smile



# 58
  • Мнения: 275
И аз вчера минах ФМ - уж всичко е ОК. Само малко ми стана неприятно, че си бях записала час за д-р Даскалов /Пловдив/, а се оказа, че той въобще не се появи в кабинета - прегледа го направиха една млада докторка и доктор Thinking - толкова четох, че ФМ не се прави от всеки и именно затова се насочих към Даскалов. Мъжа ми  ме успокои, че му изглеждали надеждни и че щом Даскалов им е гласувал доверие да работят от негово име /навсякъде в документите пише че Даскалов е правил прегледите/ значи трявба да са добри Praynig
А иначе напълнихме кабинета - на прегледа присъстваха и мъжа ми и девойката. Девойката милата остана малко разочарована - явно очакваше да види едно идеално бебе Joy, но каза че няколко пъти бебето й е махало с ръчички. Вечерта в къщи като разгледа подробно диска със снимките и клипчетат вече обясняваше кое какво е с авторитета на експерт по бебешките въпроси  Joy

По отношението на кг. при мен положението май е много тревожно - качила съм поне 3-4 кг. Точно ноември приключих третата фаза на Дюкан и свалени 20 кг и сега започнах да се храня НОРМАЛНО и от всичко и резултата е на лице. До къде ще стигна незнам - просто не мога да се огранича, отделно триците и през акъла не ми минава да ги сложа в уста  Sick

# 59
  • Мнения: 151
Бела, съжалявам много за случилото се  Sad. Някои неща не зависят от нас и сме безсилни да ги променим. Но след лошото винаги идва нещо хубаво и аз от сърце ти го пожелавам.

Върнах се от преглед - 100% сме мъже!!! Всичко е наред засега.
За хапването - вече съм заклета вегетарианка, месото хич не ми понася. Почнах да отказвам и сладкото. А за тесто и баници просто умирам.

 welcome на новите мами!!!

Общи условия

Активация на акаунт