За гушкане готови, дойдоха първите МАРТенски рожби! (34)

  • 16 959
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 283
Камката и аз съм така.. сутрин ставам и се почва Дуфалак, Активия, плодове и какво ли още не. Нинчу е права за кивито и топлата вода аз понякога водата я замествам с прясно мляко. Доки ми предписа и сироп Фрутилакс той ми помага за сега пробвай го..
Много са сладки на Евчето бебоците Simple Smile
Гледам че има и нови бебоци .. честито на мамите и да са им живи и здрави.
Гледм че Натали Иванова скоро не е писала.. къде ли се изгуби?

# 706
  • Мнения: 26
Камката   можеш да пробваш и с Laxatol дъвчащи бонбони, на вкус са като карамелени бонбони....имат 100% действие и стават за бременни  Peace  

# 707
  • Мнения: 26
Леле аз пък каква съм патица...пуснах бебешките дрешки да ги пера и реших да ползвам нова програма...и те вече се въртят втори часссссссс  ooooh!     #Cussing out  и няма изгледи да преключва скоро ...,а ми се искаше до довечера да изсъхнат  Sad

# 708
  • Мнения: 2
Аз за да нмам проблеми със стомаха вечер след вечеря и преди лягане правим обилен десерт от плодове-сега няма да изброявам,но каквото има на пазара,това се хапва в момента.Това ми помага на 100% на следващата сутрин да съм посетител на WC  Blush
bobita пропуснала съм това с портокала.Ето видя ли ,че детенце си е било поспинкало.Утре като си на тонове,вземи преди това да хапнеш хубава закуска,количка,кафенце.Дарето ще ти даде най-добри напътстви.Тя е с най-пресни спомени  Hug Hug

# 709
  • Мнения: 3 420
Леле аз пък каква съм патица...пуснах бебешките дрешки да ги пера и реших да ползвам нова програма...и те вече се въртят втори часссссссс  ooooh!     #Cussing out  и няма изгледи да преключва скоро ...,а ми се искаше до довечера да изсъхнат  Sad
На моята пералня,програмата бебешко пране върти 2,30 часа.Ужас,какво е това нещо  ooooh!

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте, мамита! Надявам се да все още да приемате нови попълнения в мартенските редички. Ако е така, моля да ме впишете - аз съм на 28г., от София, това е първа бременност и чакам момиченце, терминът ми е на 12.03. Ако нямате нищо против, моля и за парола за албума  Praynig
И вместо запис Светличка беше попитала за Арника, доколкото знам има обезболяващи свойства. Боарон имат хомеопатичен продукт Арника Монтана, който приятелят ми приемаше преди оперативна интервенция и твърди, че помага. Акушерка от МД София, която чете лекция за раждането спомена, че имало хомеопатични продукти, приемани преди, по време и след раждането, които действали обезболяващо.

# 711
  • Мнения: 26
Mamma Hippopotama добре дошла при нас  Hug 

Леко бременеене до финала,малко остана   bouquet

# 712
  • Мнения: 95
Mamma Hippopotama Добре дошла лека бременност до края Hug

Искам да питам като има микровълнова печка трябва ли да се купува и нагревател за шишета  newsm78 не става ли в микрото?

# 713
  • Мнения: 68
добре дошла на новата мама,леко б ременеене до края не остана много и здраво бебче да си гушкаш  bouquet

# 714
  • Мнения: 26
vassi79  доколкото знам от моите познати с деца, не ти трябва нагревател щом си имаш микровеле...даже всички казват, че с микровелето е много по-удобно  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 20
Здравейте, мамита! Надявам се да все още да приемате нови попълнения в мартенските редички. Ако е така, моля да ме впишете - аз съм на 28г., от София, това е първа бременност и чакам момиченце, терминът ми е на 12.03. Ако нямате нищо против, моля и за парола за албума  Praynig
И вместо запис Светличка беше попитала за Арника, доколкото знам има обезболяващи свойства. Боарон имат хомеопатичен продукт Арника Монтана, който приятелят ми приемаше преди оперативна интервенция и твърди, че помага. Акушерка от МД София, която чете лекция за раждането спомена, че имало хомеопатични продукти, приемани преди, по време и след раждането, които действали обезболяващо.

Mamma Hippopotama, добре дошла  Hug

По въпроса за Арниката и аз четох, че е добре да се взема преди, по време и след раждането. Има вече различна концентрация и трябва да се консултирам за приема - колко пъти, какво количество.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 291
Шишетата не може в микровълновата но аз нагревател няма да купувам ами ще затопля при нужда на парна баня (нали така се води???). Имам в предвид в купа с топла вода.

# 717
  • Мнения: 2
Mamma  Hippopotama добре дошла.Леко бременеене и пухкаво бебче скоро!

# 718
  • Мнения: 95
Защо не може шишета в микровеле

# 719
  • Мнения: 454
Mamma Hippopotama добре дошла.

Аз сутринта отидох при личната си лекарка, защото настинката ми се оказа много лоша и вече си пия лекарствата и поне носът ми се поотпуши. Довечера съм на запис на тонове, а преди това на кола маска и второто малко ме притеснява, ама се надявам като изпия 2 таблетки Но-шпа да няма проблеми. От утре вече започвам и аз да пера и гладя бебешките дрешки, че то не остана и не ми се иска и комплекта за изписване да не ми е готов. Довечера ще пиша как е минал прегледа. Лек ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт