Жената ЛЪВ - 19 част! Колкото повече, толкова повече ;)

  • 16 788
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 849
Полинко, кво стана по-така? Разкажи си...  Hug  Как е хляба? Ако е станал както го мисли - да хапваш хлебче, а на пиле да мирише, само хляб ще ядат вкъщи  Simple Smile

Вънка едно слънце, само за разходка! Я да ида да просна на балкона...  Joy

Май ме мързи да работа. Да ви кажа туй е най-кофти, като си вземеш за вкъщи работа, все се помайваш и пощипваш и накрая с малкия под мишница - на, работи!

# 31
  • Мнения: 71
Ухааааааа, що мамунки сме накацали горе  Laughing
Вени, моля  Mr. Green Аз за тебе винаги.., нал ша пазиш нотните тетрадки... Crazy

А днес мойта щерка отиде с програмата за вчера - поне с учебниците. Снощи 5 пъти казах да си приготви чантата... а тя се сети днес на половината път от у-ще..... ooooh! Е не се върнах - да се научи пък  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 9 776
Полинко, кво стана по-така? Разкажи си...  Hug...

Не, не, нищо специално Peace. Просто напоследък тук лафа не върви много много и се чудя защо Rolling Eyes.
Сигурно си си помислила, че нещо пак съм сърдита Mr. Green. Засега - не съм Crazy. Има време до края на деня Mr. Green.

Вий, само тъй Peace. И аз съм на този принцип. Да се научи веднъж завинаги пък Crossing Arms. Обаче имам чувството, че майките на момчеца са по-мекушави по отношение на децата си newsm43.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, моля  Mr. Green Аз за тебе винаги.., нал ша пазиш нотните тетрадки... Crazy
И нотните, и всички останали, че идея си нямаш какви неща се учат в трети клас  Crazy!
Ааа, Пол, и аз съм го оставяла моя със забравени учебници  Mr. Green! Пращала съм го да си ляга наказан в 19 ч. привечер, а като беше бебе го оставих да реве една цяла нощ, за да го отуча да се налива със сок посред нощите  Blush и не давах да се дондурка на ръце. Малееее, аз съм зла  Crazy!

# 34
  • Мнения: 71
Обаче имам чувството, че майките на момчеца са по-мекушави по отношение на децата си newsm43.

Е то нал за туй ниЙ тормозим щерките си, да може после да се спряват с ваШте синковци  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 6 210
Е то нал за туй ниЙ тормозим щерките си, да може после да се спряват с ваШте синковци  Mr. Green
Joy  Joy  Joy
Кратко, точно и ясно! Темата е изчерпана  hahaha!

# 36
  • Мнения: 9 776
Ама не е ли така? Имам чувството, че момченцата по се глезят. Аз като знам дъщеря ми как я шамарех и съм я наказвала яко и досега даже. Не съм я шамарила скоро, щото ми е неудобно вече пък и не е правила за бой. Ама викам яко. Най- важното е, че ме слуша.

# 37
  • Мнения: 71
Най- важното е, че ме слуша.
Божеееееее ей тва когато го кажа, лично ще намеря всяка от вас и ще я почерпя!

# 38
  • Мнения: 5 001
....Ако почнат да ги изпитват да пеят по ноти, го записвам на курсове при Мастерчето   Laughing!


 Hug hahaha

Божеееееее ей тва когато го кажа, лично ще намеря всяка от вас и ще я почерпя!
hahaha hahaha hahaha Ох,милата.... Laughing

Поли щом викаш и Фаща декиш-добре е...  Hug Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 6 210
И мойто слуша, не мога да си кривя душата. Смятай как викаме с Поли, щом се постигнали тоз ефект...  Mr. Green!
Мастерче  Hug!

# 40
  • Мнения: 5 001
Ми сигурно яко са ви се засилили гласовете,та зат'ва чуват дЯцата... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Иначе ше слушат ,ама с по едно ухо само Laughing

# 41
  • Мнения: 250
 hahaha hahaha hahaha-въпреки,че Йоан е малък,аз вече спрях да викам-сега само с поглед и от половин дума ме разбира кво искам да му кажа.
С Даниела незнам как ще бъде  Thinking

# 42
  • София
  • Мнения: 6 210
Мастерче, мъжът ми ме бъзика, че всяка сутрин, когато се разкрещя по дребния "Влизай в банята да си миеш очите и зъбите!!!", всички съседи от първия до осмия етаж, влизат да се мият  hahaha!

Ако дребния е съгрешил и го осъзнава, и поглед както казва Чочи върши работа, ама щото знае, че е сгафил...

# 43
  • Мнения: 9 776
И мойто слуша, не мога да си кривя душата. Смятай как викаме с Поли, щом се постигнали тоз ефект...  Mr. Green!
Мастерче  Hug!

По-скоро е щото викам отрано Mr. Green. Искам да кажа от като беше много малка, затова сега ми има страха Crazy.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, а с Ник по-спокойна ли си?

Общи условия

Активация на акаунт