Жената ЛЪВ - 19 част! Колкото повече, толкова повече ;)

  • 16 773
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 001
Мастерче, мъжът ми ме бъзика, че всяка сутрин, когато се разкрещя по дребния "Влизай в банята да си миеш очите и зъбите!!!", всички съседи от първия до осмия етаж, влизат да се мият  hahaha!


Ох..... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

И аз имам една такава съседка дет' вика сутрин на дЯтито...ама и то не отстъпва де...Крещи яко и в крайна сметка изяжда шамарите всяка сутрин...Как не му омръзна не знам hahaha hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 1 849
И аз викам, викам, ама никой не ме слуша... колкото повече се изнервям, толкова по го усещат и ми правят напук мъжовете (от най-малкото до най-дъртото). Че и си правят труда да се вслушат в дето го говоря (пардон, викам)  Close Всеки си прави квото иска и като си поначукат главите, идват да се гушат и глезят.
Е, го големия - болеше го стомаха и даже до разстройство стигна, викам - Не яж боклуци (дюнери, коли и чипсове, та и една туршия), ама не... и като го сви стомаха преди 2 дена, та си седя вкъщи на препечени филии и ми хлипа. Ама като не се разбира!  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 9 776
Поли, а с Ник по-спокойна ли си?

Не знам в какъв смисъл точно ме питаш, но съм съвсем друг човек сега. Определено го гледам по-спокойно, пак викам, да не си помислиш, че му го спестявам Mr. Green. По-скоро защото го уча да разбира от НЕ!!! и го казвам доста силно, чак го сепвам, но няма друг начин. Но стана преди въпрос за осъзнатото майчинство - съвсем различно е сега, отколкото преди 11 години с Даянка.

# 48
  • Мнения: 250
Мастерче, мъжът ми ме бъзика, че всяка сутрин, когато се разкрещя по дребния "Влизай в банята да си миеш очите и зъбите!!!", всички съседи от първия до осмия етаж, влизат да се мият  hahaha!

 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha И Йоан те чува-докато му кажа "Айде в банята да......" и той вече е в нея,строен с четката и само чака да му сложа пастата

# 49
  • София
  • Мнения: 6 210
Точно в този смисъл, Поли   Peace! Усетила си, естествено, какво имах предвид  Hug.

Мацки, аз преди една седмица май питах, ама забравих вече Blush... Искам да сготвя нещо като гювеч в глинения гювеч  Mr. Green. Имам месце, грах, картофи, домати от буркан, чушки, лук... Смятам да бухна всичко накуп вътре, но месото да го запържвам ли преди това много, или да го мЕтам сурово  newsm78?

# 50
  • Мнения: 699
Вени, аз лука, месото и картофите ги приготвям предварително малко, после бухам всичко в гювеча и от там във фурната.

# 51
  • Мнения: 9 776
Вени, аз лука, месото и картофите ги приготвям предварително малко, после бухам всичко в гювеча и от там във фурната.

Аз пък не. Всичко бухвам вътре натюр. Ми то това е идеята на гювеча - да сипеш всичко вътре и да го забравиш. Супер мързеливо Laughing.

# 52
  • Мнения: 5 001
Вени,ако го позапържиш малко с лука ще е по-вкусно....

# 53
  • Мнения: 699
Бухам, ама като ми се одървят картофите и после го хвърлям и без това напоследък купувам едни дървени, които няма сваряване.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, момичета   bouquet!
Мръвката ми е замръзена и не мога да преценя дали е крехка, та за туй. Значи ще задуша месото с лука предварително за по-сигурно  Mr. Green. А пък моите картофи са много бързо-сготвящи се, тях няма да ги готвя предварително, че се опасявам да не се разкашкат.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Аз не запържвам. Бухам всичко в гювеча и във фурната.   Peace
Картофите ми стават "дървени", само ако няма достатъчно вода...Или пък, ако са си "дървени" по принцип... Wink

# 56
  • Мнения: 1 849
И аз бухам всичко, когато е за гювеч, първо на 200 градуса за 20-ина минути и после на 120-150 за 2-3 часа. Месото се разкапва и олио даже не слагам, ако е свинско, че то си пуска мазничко, а водичка до 2/3 от съда - задължително и чесънче (много обичам). Само като е с ориз задушавам, че става по-бързо ориза.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 210
Хах, като ви слушам, твърде е възможно мързела да надвие  Mr. Green! Миленски, и аз обичам чесънче, обезателно ще сложа   chef!

# 58
  • Мнения: 3 891
Ехо. Привет.
Жу, ето ме. Тук съм. Наистина не съм писала, но не от сърдене или нещо. Просто последните няколко странички на предната тема бяха за готвене и си помълчавах, понеже хем, знаете, не мога да се включа пълноценно, хем имах много работа демем в работата.

Да ви се оплача напоследък HR-ката ни от С-я често ни навестява тук. И тръгнаха съкращения. Започнаха от работниците, но напрежението се усеща и при нас в администрацията. Но не напрежение от рода на това хората да си споделят, че ги е страх от съкращения, а се усеща сред няколко човека небивало желание да вършат много работа, така щото да покажат, че са ангажирани и един вид незаменими. Включително се стига до там да се опитват да вършат част от работата на други.
 
Имаме една дето е направо... ужас човек. Постоянно злослови по адрес на кой ли не. Ходи и разнася клюки и оплюва всеки без изключение. Вчера я чух да пита дали можело да получи дистанционенн достъп до компютъра на един колега, който след края на тая седмица ще бъде съкратен. А той е в съвсем друг отдел. Запитана за какво ú е този достъп отговаря, че щото като звъннели от София някой път и ако искат някакъв договор...  ooooh!  та да го сканирала. Първо има и друг скенер при IT-тата, второ добрият стар копир не върши ли работа? ooooh! Идва при мен и хвърчи да разнася разни копия на договори, което си е чисто моя работа, понеже аз завеждам оригиналите.
Един пък драпа та ще се скъса за едно дребно задължение, дето са дали на мен от известно време, нищо, че е началник. Бил обучен, само тревало записките да си прегледа.... Нямам против, не съм го искала аз това. Наредили са ми.

Просто не мога да ви опиша - борба със зъби и нокти и... квот се сетиш за работа, за отговорности. Затова не съм писала. Просто уютничко е тук, почти да усетиш аромата на гозбите, но на мен ми е напрегнато и ми е другаде акълът.

Моят пък миналата седмица се наложи да дойде да ме вземе, защото трябваше да правя един тест в работата и да остана малко по до късно. ЗА пръв път идва. Не се е налагало до сега. И като се прибрахме, като заразправял на майка му - така, онака... какъв бил офисът, какъв не бил... А майка му на няколко пъти, моля ви се, подхвърля "То никой не е застрахован от съкращения". Явно малко ú е търсене на нея пък, че аз работя, а той не.

Изобщо какво да ви кажа?

Венко, браво за екипчетата адидас на който си ги е купил. Те завъхриха намаление след нова година, но аз до март свободни за харчлък пари няма да имам и затова хич и не влизам да се изкушавам.

Но да не ви натоварвам.
Полинко, а на теб прочетох, че ти е "различно". Кое, защо? Да нямаш някакви грижи и да съм изтървала из страничките?

# 59
  • Мнения: 71
Ето я Стефи, бе..Не пише, не пише, че после като се открехне  Mr. Green
 Hug Дано нямаш проблеми в работата, Стеф! Така като те слушам, много ми напомня на Язаки.
newsm78 ти не беше там , нали?)

Общи условия

Активация на акаунт