децата и BIOPTRON?моля,да споделите впечатления

  • 48 917
  • 184
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
И спрете с подигравателния тон ЗАЩОТО НЕ СТЕ ПРАВ!
Ако искате и с кръвопускане се лекувайте  това ама въобще не ни интересува.
Като се изказвате толкова крайно пред такава голяма аудитория то поне малко гледайте да сте прав !
Ние се срещаме с пациенти всеки ден , ние виждаме как се подобряват .
Млъкнете или просто ставате смешен!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 106
  • София
  • Мнения: 2 486
Много викате в Цептер, много се карате.

# 107
  • Мнения: 2 486
И спрете с подигравателния тон ЗАЩОТО НЕ СТЕ ПРАВ!
Ако искате и с кръвопускане се лекувайте  това ама въобще не ни интересува.
Като се изказвате толкова крайно пред такава голяма аудитория то поне малко гледайте да сте прав !
Ние се срещаме с пациенти всеки ден , ние виждаме как се подобряват .
Млъкнете или просто ставате смешен!!!!!!!!!!!!!!!!!!

О, вие ставате смешни с този тон! Явно, че нервите Ви съвсем не са издържали. Аз Ви зададох съвсем принципни въпроси, но не получих отговор на нито един от тях! Защо???? Толкова ли е сложно да им отговорите? Или може би отговорите не са удобни за Вас??? В какъв аспект се подобряват пациентите Ви? За каквa превенция говорите? Какви дължини на вълните използвате и с каква интензивност? Доколко то е сравнимо с това, което се използа в обикновената физиотерапия и доколко със слънчевата радиация? Ето Ви още важни въпроси. Вие не отговорихте на предишните, не зная как ще отговорите на тези. Когато се опитвате да докажете ефективността на такъв прибор, всичко трябва да бъде на ниво.
Не ме интересува кои болници са закупили това "чудо" на медицината и на каква цена. За нас, потребителите тази информация не е важна. По-важно е да отговорите колко излекувани имате и от какви заболявания. А също и като процент колко са. Хората преди 100години са дали тази статистика за кожната ТБ. Като сте толкова напреднали, дайте я и вие. И тогава може би ще получите по-голямо доверие. ИЧ излъчване е топлинно! Как тогава този прибор няма нищо общо с топлината??? На сайта ви пише ИЧ и видима светлина. Друго не видях. Но чакам от Вас да конкретизирате дължините на вълните и интензивността на лъчението.

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 12:15 от vl

# 108
  • Мнения: 0
Към "vl":
Не съм представител на Цептер, даже нямам нищо общо с тази фирма. Попаднах съвсем случайно на Вашето меко казано "мнение" и специално се регистрирах за да Ви отговоря, защото много "обичам" хейтери като Вас (това е чуждица, която идва от английската дума глагол hate - мразя, ненавиждам и т. н. Та по въпроса, за който пиша тук или за отговорите, които не получихте от emilln:

1. "Аз Ви зададох съвсем принципни въпроси, но не получих отговор на нито един от тях! Защо???? Толкова ли е сложно да им отговорите?"
 - отговор: Какви отговори чакате от фирма, която рекламира свои продукти? Нима ще Ви кажат за вредните лъчения или, че еди кой си е заспал под лампата и е "ритнал камбаната"  Laughing Естествено, че ще Ви кажат, че болница Токуда е закупила един брой от най-скъпия им уред.

2. "В какъв аспект се подобряват пациентите Ви? За каквa превенция говорите? Какви дължини на вълните използвате и с каква интензивност? Доколко то е сравнимо с това, което се използа в обикновената физиотерапия и доколко със слънчевата радиация? Ето Ви още важни въпроси. Вие не отговорихте на предишните, не зная как ще отговорите на тези. Когато се опитвате да докажете ефективността на такъв прибор, всичко трябва да бъде на ниво."
- отговор: ТУК, ТУК, ТУК и ТУК, а и на цялата им страница.
Стига сте се заяждали с хората, пак Ви казвам те няма да Ви кажат за отрицателните неща на уреда, нито за конспирацията на Хитлер през Втората световна война и т. н. и т. н. Или за алиенацията на социума, погледната през призмата на постегзистенциалния реализъм.

Има достатъчно много мнения на хора, които са закупили уред от Цептер.

Не търсете под вола теле. Не се правете на умни и знаещи.
Защо не скачате срещу мобилните оператори, които ни пържат мозъците съвсем незаконно и безпардонно  Naughty

# 109
  • Мнения: 2 486
Защо ми пишете това??? Какво ново ми казвате с него??? Посочените от Вас линкове ги прочетох преди месеци и коментарите ми са тясно свързани именно с тях. И Вие не отговаряте на поставените от мен въпроси, както и Вашата колежка. Вие не сте случаен потребител, а сте един от тази фирма. Явно, че тази Ваша колежка няма нерви да се разправя  с мен и Вие в момента я замествате.  
Няма нужда да ми превеждате думата "хейтър"! Ясна ми е и бих я заместил с нашата дума "критик", тъй като нямаме "мразител". Но тук не става дума за омраза, а за точен поглед върху това ваше творение. Къде пиша, че е вредно? Напротив, с тези излъчвания няма как да бъде вредно, но и няма как да бъде полезно. Това го обясних достатъчно аргументирано, а не говорих само празни приказки както правите Вие! А какво остава пък някой да ритне камбаната от него! Какъв изящен начин на изразяване! Направо ме смайвате!
И още...Когато някой иска да прави аргументирано обсъждане, Вие му казвате, че се прави на умен и знаещ! Как точно да го наречем това Вашето поведение??? Не допускате ли, че все пак на този свят има и по-знаещи от Вас??? Намесихте Хитлер и Втората световна война....Какво трябва да отговоря аз на всичките тези глупости?
А за мобилните оператори имате много здраве! Имаше такава тема миналата година. Една колежка с ник "Сладкарка" се беше изказала доста компетентно и беше обяснила, че може да се говори за сериозно облъчване, ако застанем пред самата антена на дадена сграда, а не на 100 или повече метра от нея. Написах, че напълно подкрепям казаното и аз също обясних някои подробности относно радиовълните и по-точно тези от СВЧ-обхвата. Можете да потърсите тази тема и да прочетете каквото сме писали.
Нашата роднина, за която споменах, че е превъртяла на тема "Биоптрон" ги говори подобни. Явно, че някои от вас добре са я обучили. На всичко отгоре е фелдшерка. Но когато аз навляза в същината на материята тя отговаря, че не разбира от тези излъчвания и не е достатъчно компетентна, за да ги коментира.  
И последно, не забелязвате ли, че и други са се изказали против това "чудо на техниката и медицината"? Тоест не съм само аз. Но останалите може би нямат време и ентусиазъм да Ви отговарят редовно.

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 12:10 от vl

# 110
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
И от къде сте запознати с Цептер ако не е ясно и защо говорите за уреда без да знаете неговото предназначение !

# 111
  • Мнения: 2 486
И от къде сте запознати с Цептер ако не е ясно и защо говорите за уреда без да знаете неговото предназначение !

От вашия сайт. Не го ли разбрахте??? Явно не сте чели внимателно. Кое не е ясно??? На Вас ако не Ви е ясно, на мен ми е пределно ясно. Затова пиша тук. Неща, които не са ми ясни, не ги коментирам. Освен това тази тема не е за реклама на творението ви, а за впечатления!
Може би е трябвало да напишете, че действа използвайки някаква магия. Тогава нямаше да коментирам действието му. За мен щеше да бъде загадка.

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 17:20 от vl

# 112
  • Мнения: 4 390
Ще помоля да се спазват правилата на този форум и да се върнете към темата!
Нарушавате т.2, т.6, т.7 и т.10.

# 113
  • Мнения: 11
Моля ви да ми кажете каква е актуалната цена в момента на малкия Биоптрон - този който е подходящ за домашни условия и какви евентуално подаръци са възможни: при поръчката и при получаването му.
Благодаря предварително Simple Smile

# 114
  • Мнения: 0
Наистина няма да сгрешите със закупуването на уреда. Към vl, ти сигурен ли си в това " Къде пиша, че е вредно? Напротив, с тези излъчвания няма как да бъде вредно, но и няма как да бъде полезно." За вредно има сертификати за това че е напълно безвредно, няма никакви странични ефекти от него, а за ползата, пробвал ли си терапия с уреда...

# 115
  • Мнения: 2 486
Наистина няма да сгрешите със закупуването на уреда. Към vl, ти сигурен ли си в това " Къде пиша, че е вредно? Напротив, с тези излъчвания няма как да бъде вредно, но и няма как да бъде полезно." За вредно има сертификати за това че е напълно безвредно, няма никакви странични ефекти от него, а за ползата, пробвал ли си терапия с уреда...

Вече предостатъчно го коментирах, използвайки науката. Върни се назад и чети внимателно! Не желая непрекъснато да повтарям едно и също. Ако все пак нещо не ти е ясно, можеш да ме попиташ. Вижда се, че регистрацията ти тук е от вчера. Защо дойде тук? За да обясниш на всички, че ги заблуждавам? Тази тема не е за реклама, а за мнения, впечатления. Вие се изредихте всичките от Цептер да правите реклама на това чудо на медицината и на техниката. Ако е необходимо, модераторите пак ще ви разгонват, както преди. Не си мислете, че с нахалство ще успеете. 

Все едно е да намагнитвам водата за готвене с постоянен магнит и да чакам тя да реши проблем със стомашни заболявания!

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 01:21 от vl

# 116
  • Мнения: 0
Не знам кои ти говори за намагнитване на вода. Да тук съм от вчера, но прочетох цялата тема. Не съм тук да правя реклама има си друго място за тази цел. Ще ми е много интересно, защото не ми отговори дали си правил терапия. Мисля, че много добре знаеш заглавието на темата.

# 117
  • Мнения: 2 486
Не знам кои ти говори за намагнитване на вода. Да тук съм от вчера, но прочетох цялата тема. Не съм тук да правя реклама има си друго място за тази цел. Ще ми е много интересно, защото не ми отговори дали си правил терапия. Мисля, че много добре знаеш заглавието на темата.

По-назад отговорих, че когато се наложи ходя на физиотерапия. Вашата "терапия" за мен е безсмислена.
Достатъчно подробно обясних видовете лъчения, ползите и вредите от тях. Чети, образовай се, пък тогава пиши! И не е задължително да се образоваш от моите писания в тази тема. Има и други източници, от които можеш да направиш това.

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 13:08 от vl

# 118
  • Мнения: 0
Благодаря за предложението ти но мисля, че съм достатъчно образован по тази тема. Колкото и да ми говориш някакви глупости аз виждам с очите си как действа уреда. Както каза по рано, да не правя реклама, който иска да получи повече информация да драсне едно ЛС с удоволствие ще му помогна с каквото мога.

Факт е, че темата е "децата и BIOPTRON?моля,да споделите впечатления" не мисля да споря с теб, нали знаеш човек които знае неговото си колкото и да му говориш си е същото. Както казах по нагоре, ако някой има въпроси да драсне ЛС да не кажат нещо после модераторите. Ако за тях няма проблем може и тук да коментирам впечатленията и наблюденията си...

# 119
  • Мнения: 0
здравейте вярващи и невярващи форумци.аз искам да изкажа своето мнение и впечатление от уредите на Цептер.Незнам дали ще се приеме като реклама или не,но мисля,че всеки има правото да пише каквото си поиска и съответно да чете каквото си поиска.Отклоних се,аз лично имам биоптрон от модела про едно,в цептер му казват средния уред.Моите наблюдения са,че при тия хора постоянно има навалици народ.Аз лично имам съдеове от повече от 15 години,навремето майка ми брой луди пари за да ги закупи и тогава я смятах за луда,но от разстояние на времето което мина от тогава си мисля,че инвестицията наистина си е заслужавала,но се отклоних отново.вече писах по една друга тема за биоптрон,но да ви кажа моето детенце е на 2.8 години и да ми е жив и здрав не боледува много,такаче рядко се налага да го ползва,но при всяка проява на кашлица или някакви симптоми за болест веднага му правя процедури с лампата и ако искате го наречете внушение,но за мен лично това е повода да не се разболява.Да не споменавам и факта,че аз и жена ми го ползваме супер интензивно и от както го имаме не сме имали здравословни проблеми.Знам,че никой няма да ми повярва на написаното,но моето мнение по въпроса е,че си заслужава да се опита,пък на който му хареса хареса.И накрая да ви кажа решил съм да си взимам и пречиствателят за въздух които предлагат и то съвсем скоро.Като го получа ще се похваля обещавам  Laughing иняма да крия огромен фен съм на Цептер и не се притеснявам да го призная  Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт