децата и BIOPTRON?моля,да споделите впечатления

  • 48 935
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 49
ЗДРАвейте,извинявам се за въпроса,но искам да попитам каква е минималната възраст ,на която може да се приложи нагряване с лампата?Имам дъщеричка на 50 дни и я мъчи хрема,която слезе надолу и има и кашлица сега...та се чудя дали мога да нагрея синусите?Но също така ме е страх,предвид факта,че е много млалка.Мои близки ми дадоха такава лампа временно/защото аз бях болна/ ,но книжка с упътване няма....

# 181
  • София
  • Мнения: 7
Можете да трегирате спокойно за 4 мин.

# 182
  • Мнения: 79
пускам си питанката и тук:): къде се провеждат безплатните курсове с Биоптрон? Аз лично искам да видя къде е сертифициран продукта, къде са правени тестовете,  (страни/болници/ комитети, от които са ревизирани резултатите). Вчера бях на презентация, но за съжаление никой не можа да отговори на въпросите, дори не мисля, че някой е задавал тези така важни въпроси, все пак става на въпрос за здравето ни. Никъде в нета няма изнесени резултати. Естествено в техния сайт има някакви "уж" тестове, които всеки тип маркетинг може да сглоби, но уви за мен не представлява доказатлество. Извинете ме, но за 2000 лв, ще отида в някоя топла страна да се нагрея - хем свят ще видя, хем ще черпя енергия от източника. Склонна съм да вярвам (не и на тип мултилевъл маркетинг) САМО ако видя доказателсвтения материал или пък се убедя в качествата му чрез безплатни курсове на нагревки

# 183
  • София
  • Мнения: 39 166
Още в началото на темата казах - истинската медицинска техника си има друг начин на маркетинг, нищо общо с това.
Аз този апарат съм го виждала при някакви козметички, не и в лекарски кабинет!

# 184
  • Мнения: 1
Детето ми от третата седмица след раждането си е със запушен нос, до вчера, когато стана на 3 месеца. Единствено съм ползвала физиологичен разтвор, но с доста краткотраен ефект. От вчера правя нагревки с лампа от 2005г., събираща прах на тавана на майка ми, на която съм на гости. Детето е с напълно отпушен нос, спа непробудно цялата нощ за първи път в живота си и днес отново диша леко и свободно. Това е.
Порових се и аз за доказателства за ефективност и намерих ето този доклад: http://www.acc.co.nz/PRD_EXT_CSMP/groups/external_communications … rd_ctrb073143.pdf
Изглежда скептиците са по-скоро прави по отношение на неоправдано високата цена на уреда, но аз все пак съм благодарна за отпушения нос. Ако трябваше аз са платя цената, обаче, щях да си направя проучването и вероятно да купя някаква много по-евтина лампа.

Последна редакция: чт, 17 мар 2016, 10:33 от Iskra Stoykova

Общи условия

Активация на акаунт