FarmVille - 15

  • 30 308
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 820
Какво правите с излишните материали за конюшнята?

Игнорирам ги или не ги приемам - както и с всичко от колекцията - имам към 90 неприети - не си струва да цъкам за 5 парички....

# 31
  • Мнения: 626
Абе много гадно що ни смениха Фейсбука . Бях си направила да ми излизат само публикациите от фермата , а сега не дава . А имам 500 приятеля от които само 200 играят фармвил и сега не мога да се доредя до публикациите от фермата , губят се сред другите публикации  #Cussing out

# 32
  • Мнения: 416
Добро утро и от мен Simple Smile И честита ни нова тема   bouquet
Да се похваля вчера успях да построя конюшната Simple Smile Днес изпращам тухли и оглавници за благодарност  Laughing

# 33
  • Мнения: 69
Здравейте , да се запиша и аз Simple Smile

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
и аз да се запиша, макар че е можело още 3 страници да се изпише в старата тема и тогава тук!

# 35
  • Мнения: 348
Новия фейсбук... Sick Аз изпратих на де що имам хора подкови и хамути. А и да ви помоля за услуга-трябват ми само още двама съседа и взимам синия медал, ще ми помогнете ли Embarassed

# 36
  • Варна
  • Мнения: 276
Новия фейсбук... Sick Аз изпратих на де що имам хора подкови и хамути. А и да ви помоля за услуга-трябват ми само още двама съседа и взимам синия медал, ще ми помогнете ли Embarassed

давай имейл!

# 37
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
При мен Фейсбук си е със стария облик за сега, какво да очаквам, моля споделете, да знам  Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 1 198
При мен Фейсбук си е със стария облик за сега, какво да очаквам, моля споделете, да знам  Praynig

По добре да не го виждаш. Отврат е  #Cussing out

# 39
  • Мнения: 348
Новия фейсбук... Sick Аз изпратих на де що имам хора подкови и хамути. А и да ви помоля за услуга-трябват ми само още двама съседа и взимам синия медал, ще ми помогнете ли Embarassed

давай имейл!
valandin@abv.bg   bouquet

# 40
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
При мен Фейсбук си е със стария облик за сега, какво да очаквам, моля споделете, да знам  Praynig

По добре да не го виждаш. Отврат е  #Cussing out
Моят е новия, а на синът е стария. Защо така се получава  newsm78 А днес въобще не мога да се вържа във ФБ  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 3 581
Какво правите с излишните материали за конюшнята?
аз ги продавам за 5 ст. Днес пак имах доста подаръци,но не мога да ги игнорирам, защото на някои още им трябват, приех ги, пратих тенкю гифт и после си ги продадох

# 42
  • Мнения: 0
При мен облика е стария, но имам проблем при влизането във фермата и да ви се оплача почти никой не помага за конюшнята  Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 1 198
Забелязах, че през експлорера е стария а през мозила новия. Но определено с новия ми върви по добре фермата. Въпреки, че нищо не мога да намеря.

# 44
  • Мнения: 7
И при мен фейса си е стария.... а и конюшнята ми е замразена... нямам материали   Sick

Общи условия

Активация на акаунт