FarmVille - 15

  • 30 366
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 127
Аз днес едно грозно пате си хванах,незнам ново ли е или и преди го е имало.

И аз хванах едно.

Много отдавна не го бях срещала, и аз си хванах едно и мисля да си го оставя зъбато, лебеди си имам. Wink

# 691
  • София
  • Мнения: 11 127
Одеве когато усинових една костенурка и взех екстра тор ми се отвори в прозореце картинка с пръстена и ми изписа,че този човек повече няма да му изсъхват посевите.При вас случвало ли ви се е?

Да Simple Smile

# 692
  • Мнения: 86
Нови проценти за колекциите
Plowing    0.152%
Harvesting Trees    0.902%
Fertilizing Crops    0.973%
Collect from Birds    0.7813%
Collect from Chickens    0.5274%
Collect from Cows    0.165%
Collect from Ducks    2.509%
Collect from Sheep    0.286%
Collect from Turkeys & Geese    0.521%

# 693
  • Мнения: 820
Нови проценти за колекциите
Plowing    0.152%
Harvesting Trees    0.902%
Fertilizing Crops    0.973%
Collect from Birds    0.7813%
Collect from Chickens    0.5274%
Collect from Cows    0.165%
Collect from Ducks    2.509%
Collect from Sheep    0.286%
Collect from Turkeys & Geese    0.521%


Значи ще има по-голям шанс за кълбото и чана, както и другите редки - така ли да го разбирам?

# 694
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Простете невежата, но какво означават тези проценти, за които пише Марто12345?

И мен ме вълнува въпроса за лакомите съседи. Имам 53 или 54 комшии, но забелязвам 2-3 от тях и особено пък един, които винаги вземат публикуваното от мен. Лошо няма, но другите се сърдят. А от тях не мога да взема абсолютно нищо, те са с по над 300 техни си съседи. Неудобно ми е да ги изтрия, ама са безумно чевръсти и нямат задръжки. Прибират всичко що се появи на стената, трябва-не трябва. Нощес останах до късно в играта и сръчковците ги нямаше, да знаете как потръгна, даже улових 2 мечтани колекционерски джаджи. Shocked И обикновените ми съседки ми благодариха, че са хванали и те мои неща, а бе кеф и удоволствие беше да играеш. Но не може да будуваш и чакаш някой да си легне, та да тръгне фермата по нормален път без дебнене  #Crazy

# 695
  • Мнения: 3 219
Имаше май нещо писано по въпроса, обаче да питам-на мъжа ми на стената не се появат мои публикации, не само относно фермата, а изобщо newsm78, на какво може да се дължи.

# 696
  • Мнения: 48
Какво означава да си го оставя зъбато,патето в лебед ли се превръща и как? Thinking
 
 

# 697
  • София
  • Мнения: 11 127
Какво означава да си го оставя зъбато,патето в лебед ли се превръща и как? Thinking
 
 


Да патето става на лебед.  Wink

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs128.snc3/17541_12 … 720_3091485_n.jpg

# 698
  • Мнения: 820
Какво означава да си го оставя зъбато,патето в лебед ли се превръща и как? Thinking
 
 


Да патето става на лебед.  Wink

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs128.snc3/17541_12 … 720_3091485_n.jpg

И аз искам да си остане малко ....

# 699
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Имаше май нещо писано по въпроса, обаче да питам-на мъжа ми на стената не се появат мои публикации, не само относно фермата, а изобщо newsm78, на какво може да се дължи.
Да не би да си забранила той да вижда публикациите ти или той да е забранил твоите публикации?
Ако ти си забранила, отиди в Privacy settings-Profile information-Posts by me и виж на кого си позволила да вижда твоите публикации.
Ако мъж ти по погрешка е забранил твои публикации, най-долу на Home page има едни edit options. От там се контролира какво да ти излиза на стената и какво не.

# 700
  • Мнения: 3 219
Имаше май нещо писано по въпроса, обаче да питам-на мъжа ми на стената не се появат мои публикации, не само относно фермата, а изобщо newsm78, на какво може да се дължи.
Да не би да си забранила той да вижда публикациите ти или той да е забранил твоите публикации?
Ако ти си забранила, отиди в Privacy settings-Profile information-Posts by me и виж на кого си позволила да вижда твоите публикации.
Ако мъж ти по погрешка е забранил твои публикации, най-долу на Home page има едни edit options. От там се контролира какво да ти излиза на стената и какво не.


Точно от там излезе  ooooh!, мъжка му работа, кой знае какво е пипал, но го редактирах, ммнооого благодаря Hug Hug Hug

# 701
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Момичета моля кажете ми за златните парички къде отиват?Говоря за тези които ми се появяват когато си ора нивата.Вчера докато си орях ми се появиха поне 6 а не видях да имам някакви облаги. newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 11 127
Увеличават ти паричките, мисля че всяка златна = 100.

Ей сега пак се ядосах, валентинките се хващат, но овце, кули и пр. се заключват масово... Ще изтрия всички дето го правят ако ще и 20 съседа да ми остават. Айде стига с тия селски терикатлъци ... Пфу ..

# 703
  • Мнения: 820
Момичета моля кажете ми за златните парички къде отиват?Говоря за тези които ми се появяват когато си ора нивата.Вчера докато си орях ми се появиха поне 6 а не видях да имам някакви облаги. newsm78

Отиват ти в сметката - виж си човечето - на него изписва.

# 704
  • Мнения: 1 919
Увеличават ти паричките, мисля че всяка златна = 100.

Ей сега пак се ядосах, валентинките се хващат, но овце, кули и пр. се заключват масово... Ще изтрия всички дето го правят ако ще и 20 съседа да ми остават. Айде стига с тия селски терикатлъци ... Пфу ..

 Crossing Arms така е няма как да хващаш другите неща от тези съседи а овцете, шадраванчето, кулата и мечо на 2 секунда да са се изпарили.....възможно е и да е така ама  това 5 поредни пъти ми се случва с 1 и същи съседи....луда работа....

Общи условия

Активация на акаунт