Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 169
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте,мами.Имам една молба,моля ви някой ако поръчва от Некст да ме включи и мен с едни дестки сандалки-ще съм много благодарна.

# 31
  • София
  • Мнения: 843
Честита ни нова тема, безпроблемни  и бързо пристигащи поръчки за всички Peace

Персия, благодаря за инфото, моля те все пак за мерките на майка ти, ако искаш и на ЛС ми драсни, за да се ориентирам Simple Smile

 Талия 73 см., ханш 96. Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 2 132
Момичета, кои хранителни магазини и такива предлагащи памперси, препарати, приемат бг карти?

# 34
  • Мнения: 1 561
Запис и от мен,
някой ще ме посъветва ли  я кой от посредниците  ще ми излезе най- изгодно  при поръчка над 150 паунда? Уин според мен, но не съм поръчвала още...
Благодаря предварително!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 164
И аз тук  Hug
В предишната тема видях страхотни красоти, честито на всички!
Руми, много ми харесаха сандалите  Peace То се е видяло, че ще се поръчват обувки щом си отговарят на номерата  Laughing
Трендафила, моля да споделиш за дамските размери на Некст, нещо не мога да се ориентирам в номерацията   Thinking Дъщеря ми има пухенка с гъши пух на Бенетон. Пера я на 30 градуса, програма деликатно пране. Винаги е бухвала като изсъхне, никога не се е сплесквала. Ако не бухне, я занеси на химическо, ще ти я разпухят (аз имах подобен проблем преди години с моя пухенка).
Линофрина, имаме суичъра, но е размер 4-5г. Емма не го е обличала отдавна, трябва да премеря дали още й става.

# 36
  • София
  • Мнения: 381
Здравейте, в миналата тема имаше въпрос за http://www.pumpkinpatch.co.uk дали може да се пазарува без посредник, моля ако някой има опит да сподели. На 1-ви февруари направих поръчка, но понеже на сайта им е обявен срок на доставка 7 рабонти дни, не съм ги притеснявала още. Но освен потвърждение на поръчката, нямам друга информация засега. Ще съм ви благодарна да споделите опит   bouquet

# 37
  • Мнения: 763
Пъмкин приемат бг карти. Колкото до другото - споко, те не са от най-бързите! Не знам поради какви причини, но дрехите им пристигат от офиса им в Нова Зеландия до Англия  и от там до ук адреса. /Поне на мен така ми се случва/ Аз поръчах в сряда, в четвъртък посред нощ си изтеглиха парите. Ако ти е неспокойно, пиши им! Питай ги за статуса на поръчката ти. Аз така направих - отговориха ми, че дори и тракинг номер ми дадоха за проследяване. Peace

# 38
  • Мнения: 1
Момичета, да ви попитам- поръчах си на 2 пъти обувки на Clarks, модел Desert Trek, но уви все не мога да си уцеля номера. Има ли тема, в която да се публикуват неуспешните покупки за продан или размяна? Дали е уместно да ги покажа тук или къде?

# 39
  • Мнения: 307
Запис и от мен , благодаря за темичката   bouquet

Получих поръчката си от 23.01 чрез Алезар ,eто  снимки :
http://mamaavi.snimka.bg/other/next.346935.17284537   Peace

Последна редакция: сб, 06 фев 2010, 12:04 от *Ави*

# 40
  • Мнения: 1 053
Хайде и аз в новата темичка   Peace  bouquet

# 41
  • Мнения: 15
привет мамета,аз от доста време искам да си поръчам дрешки чрез Алезар,обаче т.к. съм доста боса по отношение на поръчките чрез интернет,идея си нямам как става.може ли някоя мама да ми обясни като на малоумен,как става?аз лично си харесах дрешки от Некс.предварително благодаря.

# 42
  • Мнения: 5
Запис и от мен,
някой ще ме посъветва ли  я кой от посредниците  ще ми излезе най- изгодно  при поръчка над 150 паунда? Уин според мен, но не съм поръчвала още...
Благодаря предварително!

При Алмуз над тази сума процента е нисък-7%.При това са бързи и отзивчиви!

# 43
  • Мнения: 1 561
Ок, но Уин нямат такъв над 100 паунда, според мен  стях, или бъркам.

# 44
  • Мнения: 1 194
Да се запиша и аз и да споделя, че имам мейл от Win, че нещата ми от Next ще пътуват вече newsm44.
Няма ми го един артикул, но ще го преживея.

Общи условия

Активация на акаунт