КГБ-93-Клуб на готините баби

  • 40 665
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 16 207
Хули, аз съм изготвяла УП за напуснали служители.
Имаше заповед на директора - молби за такова чудо се приемат вторник и четвъртък от... до ...ч, издава се след 10 раб. дни.
Това не беше някаква черна неблагодарност и неуважение към бивши служители. Просто бяха около 2000 бивши работници, старите ведомости бяха хартиени, много папки - огромен склад, подредени по години. Много пипкава работа. Добре, че после се въведе правило - УП да се издава при напускане.
Отделно постоянно искаха служ. бележки за доходите - за кредити или за детски. Та така със приемното време малко се канализираха нещата. Няма как да ми застане някой и да иска всичко в момента. Пише се, проверява се, събират се подписи.

# 676
  • София
  • Мнения: 5 074
Айша, при условие, че предприятието отдавна е приватизирано и всички документи превантивно за изготвени за всички бивши работници и служители, аз не мога да се вредя, щото видите ли, никой не знае къде трябва да си търся документите.
От НОИ ми писаха, че имат данни точно от датата, която съм посочила като крайна дата за стажа  newsm78
Преди 30 години съм се занимавала точно с това. ВЕрвайте ми, не беше така.

# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Яжке, все ми е на ума да ти кажа и все пропускам: тези сърчица в подписа ти направо ми вземат очите и бързам да ги премина.Да вземеш малко да ги поукротиш ли,или моите очи са нещо не в ред!Колкото до диетата и аз се чувствах много добре.Дори смъкнах и холестерол и кръвно.Отделно около 20 килца. Сега съм я позарязала малко от два -три месеца,но продължавам да си пия по много вода и макар,че ям всичко се ограничавам в количеството. За сега за три месеца съм качила 3 килограма.Смятам през април пак да изкарам един курс и то 1/1 - така се смъквало само от кръста надолу.
Римар, приятно изкарване във Видин! Да се видите с Жаки. Тя май не пише при нас,но изпитвам много добри чувства към нея.
Гъбче,как не дойде през миналата седмица! Но и сега - дано изкараш ползотворно!
Хули, то ако ставаше от един път нямаше да е нашата държава!
Момичета,аз май ще си лягам - нещо много ми е зяпливо.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз девойки ще си лягам .
Няма нищо в хладилника  newsm78
То не, че ако имаше щях да се възползвам - боли ме стомаха. Отивам да глътна една содичка и се паркирам  bowuu
Лека нощ дами  Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 2 675
Хули, и аз съм те изпуснала , без да искам, моля за извинение!

Момичета, аз ще отсъствам няколко дни да края на седмицата, може би.

А сега ви пожелавам лека нощ!

# 680
  • Мнения: 77
ЛЕКА НОЩ!




  luvbed smile3524 1countingsheep

# 681
  • София
  • Мнения: 16 207
Лека нощ на заспиващите.
Аз си чакам домочадието и дремя насам-натам.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 755
     Янче,готово! Направих го.
     Хули,прощавай!Все ме е страх,че ще изпусна някого.А днес съм особено отнесена.
     Лека нощ ,момичета!

# 683
  • София
  • Мнения: 4 179
Да  ви кажа и аз добро утро и мерси на Марина за кафето и баничката.

# 684
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен!
Марина,мерси за кафето и особено за закуската аз много си падам по баниците.

Желая ви приятен ден!

# 685
  • Мнения: 814
Ехо, ето ме и ме Simple Smile! Здравейте, момичета Hug!
Марина, благодаря за кафенцето, без него денят не започва   bouquet!
Завърнах се от Лом, толкова ми беше хубаво вкъщи. В неделя сестра ми реши да ни докара с мама и татко в Плевен, за да видят за кратко Емка, децата бяха тук, но при сватовете. Да, обаче на 30 км.  от Плевен колата спря и дотам.  Сестра ми една я запали с директно свързане на кабелите и се върнаха обратно вкъщи. Дъщеря ми дойде с детето да ме вземат и срещата с баба, дядо и тети беше наистина за броени минути. Добре, че не се запалихме в колата, голям ужас!
Оказа че, че вкъщи няма интернет, дано доставчикът открие къде е проблемът, че без интернет съм като болна.
Сега ще се върна назад да ви изчета, ако намеря пролука от време за това.
Янче, тази "Дива баба"  се прави и по моя край, само че чушките се скълцват с чесъна, попарват се с врял зехтин или обио и тогава се долива гореща вода. Страхотна разядка!
Марси, леко раждане на дъщеря ти!
Фурийче, аз също ще ползвам опита ти в градинарството, само че тази година ще садя само цветя.
Rimar, приятно пътуване до Видин! Нали Жаки беше оттам?
Гъбката, на теб също успешно пътуване!
За диетите- ох, все се предавам . Иска ми се да сваля 4-5 кг., че ми тежат на корема и д...то, ама съм на хормонално лечение и дори водата ми се лепи.
Ще взема да поработя, пък по-късно пак се включа.
Хубав ден на всички Heart Eyes Hug!

# 686
  • София
  • Мнения: 1 529

 Малко да побутна темата. Mr. Green
 Тези дни съм го ударила на гости да ходя.
 Арита много неприятно това с колата,ама добре ,че всичко е завършило с хепи енд.
 Яжка как е крака? Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 1 755
      Момичета,днес нямам много време за темата. Бързам да довърша работата за месеца,защото ми се налага утре да пътувам за Перник.
      Щпунц,крака не ме боли,но пука,трака...Продължавам да го мажа с различни мазилки.
      За сега ви оставям. Hug

# 688
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!
Прибирам се от една дълга и приятна разходка,уморена но и удоволетворена Laughing
Дали ще има кой да ми прави компания да пием по едно следобедно кафе Rolling Eyes


и нещо към кафенцето

# 689
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Наде,с малко закъснение - ще ти правя компания на кафето!
Аз също нямам много време днес за темата,че преработвам един сценарий за 3. март.Колежката по история решила да даде думички на децата и намерила един готов сценарий,ама днес като го погледнах - то разхвърляно, пък излишно... че до сега го преработвах. Но имам още малко да пиша и да го запаметя на флашката.
После ще посрещам малко гости и чак довечера сигурно ще ви нагледам.
Така че ЛЕКА ВЕЧЕР!

Общи условия

Активация на акаунт