ФЕВРУАРИ 2006

  • 41 380
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЯН НА РАДОС И ВИЛИ НА ДОНИНКА!!!

Повечко усмихнати снимки на малките мъници да виждаме тук  Hug

                                                                           ВЕСЕЛ ПРАЗНИК 
                                   

                                                     

Успях да направя клипче на Костаки с буквенката, обаче е 20минути и Мултиплай не иска да го качи  Thinking Предложение за друг сайт? А, и да кажа, че прави грешки, когато бърза да свърши с думата  Laughing Нетърпение, какво да правиш... Иначе детето се научи не заради болните амбиции на мама, ами пак от нетърпение - нали другите упражнения не носят лепенки за албума за награди веднага  Laughing  Та аз следобед се излягах до него, за да играем на Буквенка и за да му спечеля набързо малко лепенки, играх и явно е позапомнил някои неща  Laughing

Хармъни  Hug, снимките са много готини, разпознах и малкия на Дамаянти. Къде бяхте, чудно местенце за релакс и наслада на природата  Peace Много си хубава, моме, с тез сини очи - време е за една синеока хубавица, сестричка на малкия красавец   bouquet
Снимките на децата ми изпълниха душата - много настроение и детска любов лъха от тях  Heart Eyes

Стефи  Hug, бързо оздравяване на новоизпечения бати  Hug

# 31
  • Мнения: 37
Честит рожден ден и от мен на вчерашните(09.02) рожденници! Деян на Радост, Виолета на Донинка, София на Наталикол
и днешните: Теди на Игси и Сашко на Хармъни. Здрави и щастливи дечица!
                     

tonita76 Опасен е твоя Чечо, щом толкова гаджета е завъртял.  Laughing
При нас със женитбите въпроса е решен. Маги каза че щяла да бъде "мамата" да се ожени за Мона, която е "таткото" и щели да си имат дечица, а на нас с баща им щяло да ни стане много мъчно, защото ще станем баба и дядо. Питам я откъде го измисли това за бабата и дядото, а тя ми каза че баба и (свекърва ми) и казала, че като си баба и дядо ти е мъчно, защото си бил вече остарял #Crazy Абе весело е с децата, само бисери ръсят, като чета и за вашите, умирам от смях. Имам чувството че сега са в много сладка възраст. Маги малко почва да бърка езиците и е още по смешно като я слушаш. А малката повтаря всичко като папагал след нея.
harmony_broken, да се оправяш за утрешното тържество и ще чакаме снимки скоро ( но не със "аморално навирен, подут и вкоравен среден пръст") Много се мях на обеснянията ти, но повярвай не и на ситуяцията, направо ми се изправи косата като си го представих.

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 316
Честит рожден ден на малките Деян, Виолета и София! Поздрави и на днешните рожденици Теди и Сашо! Много здраве, щастие и късмет!

# 33
  • Мнения: 114


Честит рожден ден ,на Теди и Сашо.Много здраве,щастие и безгрижни игри.

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 08:51 от mama na niki

# 34
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Теди на Игси и Сашо на Хармъни! Живи , здрави, безгрижни и и щастливи!



# 35
  • БГ
  • Мнения: 1 158
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Теа на Игси и Сашко на harmony_broken!!!    bouquet   
Бъдете здрави и щастливи, мили деца!!!    bouquet 
Весел празник!!!
    bouquet

ох, nevenska, и при вас е весело!   Joy  Марти е много нетърпелив по въпроса кога ще може да си играе с бебето?! Обяснявам, обяснявам, ама човека едно си знае - утре лиhahaha

Олимпия, май ще е по-добре да направиш едно по-кратко клипче?!   newsm78

Днес попаднах на този сайт с детски песнички  http://dox.abv.bg/files/listtree?eid=52291054 , търсейки конкретно две - Хей, бодливко и Шубидап, само това се пее от два дни в къщи, но аз нещо не хващам целия текст, та взех, че се порових.

# 36
  • Мнения: 1 209
Благодаря за поздравите , момичета Simple Smile

Честит рожден ден и на Тея на Игси ! Дано влезе да попише и тя скоро....

Виртуална почерпка от моето вече голямо маймунче:



Мястото на снимките е голф клуба до Долна баня Simple Smile, а заслугата да бъдем там на една много близка приятелка и тъща на сина ми, също форумно-пребиваваща , фотографо-закрастена.  Всъщност и 4 - те мами сме ССФ- Правда_Z, Дамаянти, МIA и моя милост. Бащите се запознаха в последстие, търсейки утеха, съпричастие и рамо, на което да оплачат злощастната си съдба да делят семейното ложе и семейния компютър с форумно-пристастени.

# 37
  • Мнения: 582
Честит Рожден Ден на Теди и Сашко! Да растат здрави и послушни деца   bouquet

А като сме заговорили за женитби-Ивана си има много сериозно гадже  Wink Ей, казвам ви, тези деца наистина се обичат  #Crazy Ивана вечер само за него ми говори-как с Цветомир спят на едно легло, защото са майка и баща, как само с него си играе, дори си имат и дете  Shocked Един ден двечките се разхождаме и аз и казвам, че много я обичам, като очаквам същото и от нея, а тя вика: Мамо, а аз много обичам Цветомир  #Crazy Цветомир пък разправял на майка си, че като порасне и се ожени за Ивана, само нея ще обича, а майка си - не  #Crazy

# 38
  • Мнения: 455
Приветчета от нас  Hug февруарки неуморими  Hug
Форумската вълна отдавна ме е отнесла,но в нашия месец не мога да пропусна да ви поздравя  Hug
Пожелавам на всички вас усмихнати и ведри дни с порастналите ни радости,безгрижие за тях и нас,здраве и покорени предизвикателства  Hug
Честити навършени 4г на по-големите февруарчета и весел предстоящ празник за тези които ги очакват купони  Hug
Споделям някои наши моменти от празненствата,предстои ни най-дивия:) с групата приятелчета, с ентусиазъм се наех да приема у нас еуфорията Simple Smile Поне от друга година имам опит,дано пак  оправдая очаквания Simple Smile
http://snimkitemi.snimka.bg/other/rd-vili-4g.469914.all
Във вчерашния ден отбелязахме повода в градинката, Вили посещава една детска занималня/полудневна градина,филиал на целодневна/ поради некласиране за целодневна.В системата за класиране сме като 7 резерва,в най-добрия случай.В градината я водим към 9 и взимаме към12.30,там си носят закуска и закусват,после ги занимава педагожка.Много добър вариант за момента,най-вече ми е през 3 блока и не се плаща никаква такса,което все още ме изумява...
После в къщи почерпихме баби у дядовци и се позабавлявахме,умори ме, да ме кара да и танцувам,да я снимам,изобщо нямах достъп до масата Simple Smile По едно време беше си сложила фотоапарата и уж се снима на автоснимачка,нали е виждала от мен Simple Smile
За събота решихме с дечицата да сме си в домашна обстановка,имаме пространство в къщи,а и финансово по-допустимо за нас към момента.
Споделям и едни много разтърсващи,най-вече за мен емоции  Laughing бях дядо Коледа в градинката на Вили.Купих един костюм и уж баща и щеше да е,но костюма се оказа малък,а и аз имах усещане,че никой няма да е по-добър от мен  Grinning И така,нагласена,пременена,ето ме:
http://snimkitemi.snimka.bg/holidays/praznik-s-dqdo-koleda.454629.all
Голяма тръпка,толкова на изпит не съм се пристенявала,най-вече Вили да не ме разпознае,всичко мина перфектно, децата ми бяха най-голямата оценка,усмихнати и доволни,Вили не се и усъмни дори Simple Smile само аз после 1 час си се тресях от емоции Simple Smile
Много емоционално и зареждащо ми е от известно време и надявам се да намирам време да споделям при вас, а и да се радвам на вашите делници и празници  Hug
Поздрави най-сърдечни на всички от бандата   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 6 772
Честит рожден ден на днешните рожденици, Санди и Тея! Да бъдат много здрави и послушни дечица!


Хармъни, с твоите преживелици падам от смях  Laughing Ако си правила днес торта, да не забравиш да ни я покажеш  Wink

Донинка, страхотна дегизировка,   hahaha не бях виждала дядо Коледа със слънчеви очила. Вили колко е пораснала и косата много й е пораснала и си е все така хубавка  Hug

# 40
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Кали!
Ели, да ви е жива, здрава и безгрижна!
Весел празник!   bouquet



Хармъни, нощес съм сънувала твой пост със снимки от р ден на Сашо  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 209
Atrakcia, а за гладната кокошка и просото знаеш ли я приказката  Laughing

Снимки живот и здраве в събота. Тези от детската са ужасни, размазани та ще ги пипна малко, надявам се от партито да има по добри.

Честит Рожден ден  на Кали ! Да порастне голяма, мамина отмяна Simple Smile здрава, красива и много щастлива!

Еликс, правих една петминутна ( буквално) вчера - торта с вафлени кори и халва, по идея от един чуждестранен сайт и интерпретация на Джемма от форума. Много е вкусна но ужасно тежка, направо маслено холестеролна бомба, не особено красива обаче  Mr. Green
!

# 42
  • БГ
  • Мнения: 1 158
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Калия на elix!    bouquet   Много здраве, щастие и късмет да я съпътстват и занапред!!!    bouquet  Весел празник!!!    bouquet

Doninka, добре завърнала се!   Hug  Благодарим, че сподели чудесните си преживявания с нас, Вили много е пораснала и е станала истинска госпожица!   Heart Eyes 

harmony_broken, интересно място е това голф игрище, незнаех, че вече функционира?! Миналата година, връщайки се от Мальовица, видяхме комплекса, но не сме го посещавали, имат ли сайт, как са цените на къщите? Много съжалявам, че така и не успяхме да се съберем някъде, по форумски, сигурно щяхме да си изкараме чудесно! Мъжът ми също участва в един форум и всеки месец ходим на срещи в различни градове, а миналата година се събрахме 150 човека на Националната!!!

Олимпия, къде си, изгуби се нещо,   Thinking  сигурно си в трескава подготовка за РД на Коки?   Hug

# 43
  • Мнения: 1 209
Към момента Голфът не предлага имоти под наем. Бяхме с "връзки " Simple Smile 

# 44
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Към момента Голфът не предлага имоти под наем. Бяхме с "връзки " Simple Smile 

Яснооо...

Общи условия

Активация на акаунт