Анатомията на Грей - 9

  • 44 461
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 594
Субтитри е рано да излизат, поне другата седмица ще има вероятно.
Много беше готина серията. Стана ми обаче жал за Шефа и за Бейли.
А за Лекси - според мен Марк много преиграва и аршина му е много двоен - той може, Лекси не може. Не е правилно. Освен това той няколко пъти го направи, а тя само веднъж и след това имаше сериозни угризения, а при Марк такива не се появиха.
И аз това мисля..  ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
привет, да не забравя да се запиша. сега ще гледам новата серия, дано намеря английски субтитри поне.

# 17
  • Мнения: 5 393
Запис. Grinning

Според мен е много тъпо Шефа да се сърди на Шепърд и да го обвинява, че само заради шефското място е отишъл при членовете на борда. В крайна сметка един от предишните сезони( не помня 2ри или 3ти) Дерек отказа същото това шефско място, защото не беше готов да го поеме и мислеше, че Ричард трябва да продължи да ръководи. Така, че цупенето му в случая ми идва малко в повече Stop

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
И аз си мисля че в крайна сметка Лекси и Марк ще се съберат. Той как я изгледа тя като излезе разплакана от асансьора, чак на мен ми стана мъчно

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Още не съм гледала серията, но ми предстои тези дни. Записвам се да чета какво да очаквам.

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Идвам и аз при вас Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 672
И аз да се запиша  Hug Утре ще изгледам серийката  Simple Smile

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цоп и аз  новата тема  Party

# 24
  • Варна
  • Мнения: 294
само на мен ли не ми допадат Лекси и Марк като двойка  newsm78, ако иска да укротява лошо момче, повече й подхожда Алекс  Simple Smile
 ... това от мен, и вместо запис   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 478
И аз дето не се трогвам от драми, че ми стана тъжно от сцената в асансьора...  Confused Плюс това Марк си продължи накрая подвизите май май с Торес и педиатърката  Joy

# 26
# 27
  • Мнения: 5 393
Плюс това Марк си продължи накрая подвизите май май с Торес и педиатърката  Joy

Не си е продължил подвизите, просто ги дадоха как лежат в едно легло, по начина по който Джордж, Изи и Мередит лежаха, когато бяха съквартиранти. Приятелски.

# 28
  • Мнения: 2 908
 Марк не може и да иска да продължава подвизи с онези двете-те са на стадий приятелки всичките...Joy
Не,не харесвам Лекси с Алекс,въпреки,че до някъде май си подхождат...тя е много чувствителна,както беше и Изи,не виждах преди и Изи с Алекс,никога не успях да ги видя заедно-той е един темерут,прилича на Кристина. И въпреки това се вижда,че в следващият епизод Лекси май мисли да връща на Марк за "многото" пъти...което ме навежда на мисълта,че разсъждава глупаво.

# 29
  • Мнения: 1 666
Дааа, масово се преиграва с драмите - отнася се и за шефа, и за Марк! Особено за Марк!

Общи условия

Активация на акаунт