Незабравима(unutulmaz)-тема- 7

  • 36 424
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
И аз залагам че любовта накрая ще победи . Crazy
А телефона на Еда мисля че е Нокия . Peace
http://www.nokia.bg/find-products/all-phones/nokia-3110-classic
те това е телефона

Има ли някои такъв телефон за да погледне в менюто си и да види името на мелодията.  Praynig


мелодията мисля ,че е polaris.aac

   Сега ще я потърся.Благодаря!

  Търсих, но май не е тази.Пфух..дайте някой клип да я чуя пак Hug

Помогнете ни за да я намерим моля Ви   newsm51 newsm51 newsm51

# 31
как мислите не е ли малко лицемерно от страна на татко Феяз да е имал извънбрачна връзка , да е искал да напусне жена си и децата си smile3511 и сега да се прави на голям моралист на Харун при положение, че Харун само е сгоден и няма още деца дори и той да не му разрешава да изживее любовта си smile3512

# 32
  • Мнения: 3 453
   Мелодията е тази http://www.youtube.com/watch?v=s3NvIQoZ0T0 на 4мин и 20сек от клипа звъни телефона.Ако някой я познае моля да каже как се казва.

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ПЛЬОС...и аз в новата тема!!!
Добър вечер дами...!  Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 115
как мислите не е ли малко лицемерно от страна на татко Феяз да е имал извънбрачна връзка , да е искал да напусне жена си и децата си smile3511 и сега да се прави на голям моралист на Харун при положение, че Харун само е сгоден и няма още деца дори и той да не му разрешава да изживее любовта си smile3512
ами ако наш Харун4о му беше казал за детето, нямаше да се стигне до там Гьоляй  да може да каже, 4е Мелда е бременна, тъй като въпросната отдавна щеше да е аут, според мен!  Naughty

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 19:28 от gery_dobreva

# 35
  • Мнения: 38
Цитат
[ами ако наш Харун4о му беше казал за детето, нямаше да се стигне до там Гьоляй  да може да каже, 4е Мелда е бременна, тъй като въпросната отдавна щеше да е аутм според мен!  /quote]

и аз така мисля

# 36
Цитат
[ами ако наш Харун4о му беше казал за детето, нямаше да се стигне до там Гьоляй  да може да каже, 4е Мелда е бременна, тъй като въпросната отдавна щеше да е аутм според мен!  /quote]

и аз така мисля
ако му беше казал в началото нямаше да има филм, да не споменавам ,че самият Харун в началото май  не беше много наясно с чувствата си което си е в негов минус, но въпреки всичко Феяз е  лицемер и прилага двойна мярка  - една да него и различна за Харун newsm20

# 37
  • Мнения: 2
Аз също като вас съм редовно пред тв когато дават ''Незабравима'',но понякога ми идва в пове4е драмата ,и стига са я жалили тази Мелда,любовта трябва да победи.Много се надявам да е щастлив края,та нали е филм а там невъзможното е възможно.Този Харун ми разваля отношенията с любимия,абе много я оби4а тази Еда и моят ми изглежда направо като някой камък. Laughing
е недей така, сигурна съм , 4е е има и добри моменти  Joy Joy Joy а не само да те целува целумъдрено по 4елото
Естествено че има иначе нямаше да го обичам толкова,но това не е важно в момента,а  кога ще са заедно нашите любимци.Нека не бъдем отрицателно настроени дано се оправят нещата че Харун все гледа като в прединфарктно състояние вече се страхувам за него.Много истински си играе ролята дори ме просълзява на много места,Серхан е страхотен,като визия не е мой тип,но в ролята е Peace

# 38
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722

# 39
  • Мнения: 73
Благодаря за темата Hug Hug

Колкото до анкетата гласувах с първа опция  Crazy
аз също  newsm10
аз също newsm10
и аз и аз Wink

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Като гледах новия трейлър мога да кажа, че се задават много интересни серии. Thinking
Съгласете се все пак, че не може всичко се да е цветя и рози. Naughty
Ще има още мАки...но важното е накрая младите да се вземат. Party
А колкото до момента с порасналото дете...мисля, че това е сън.Сега незнам кой го е сънувал Еда или Харун, ама иначе не е реалност. JoyЕда не роди 30серии и изведнъж...хоп пораснало дете...не се връзва.Харун с бялата блузка от гостито на Толга...не ми се верва след 5г. да носи същата блузка. hahaha hahaha hahaha
Така си мисля аз...просто си разсъждавам на клавиатурата. bowuu

# 41
Като гледах новия трейлър мога да кажа, че се задават много интересни серии. Thinking
Съгласете се все пак, че не може всичко се да е цветя и рози. Naughty
Ще има още мАки...но важното е накрая младите да се вземат. Party
А колкото до момента с порасналото дете...мисля, че това е сън.Сега незнам кой го е сънувал Еда или Харун, ама иначе не е реалност. JoyЕда не роди 30серии и изведнъж...хоп пораснало дете...не се връзва.Харун с бялата блузка от гостито на Толга...не ми се верва след 5г. да носи същата блузка. hahaha hahaha hahaha
Така си мисля аз...просто си разсъждавам на клавиатурата. bowuu
права си за всичко и аз си мисля ,че ще има още мъки и  сълзи  до края txtloves

# 42
  • Мнения: 625
 Hug на Бинзи за темата! Момичета, извинявам се, ако е коментирано, но може ли някой да ми даде линкове към преведените епизоди във в-бокс( 19,26 и 27) Пиша и ми излизат мн.разхвърляно, а сигурно някой ги има подредени. Благодаря!  bouquet

# 43
без да съм мазохистка но може би ще има двойна сватба и ще живеят в една къща/ НЕ ЧЕ ИСКАМ ДА СТАВА ТАКА / но събитията водят натам......Мелда с фалшиво дете, Толга - брат на Харун и "женен" за Еда  и двете семейства за капак с тяхните приказки дал си дума и какво ще кажат съседите newsm61

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
без да съм мазохистка но може би ще има двойна сватба и ще живеят в една къща/ НЕ ЧЕ ИСКАМ ДА СТАВА ТАКА / но събитията водят натам......Мелда с фалшиво дете, Толга - брат на Харун и "женен" за Еда  и двете семейства за капак с тяхните приказки дал си дума и какво ще кажат съседите newsm61
Ееееееееее...мило да се надяваме , че нема да има чак такъв мазохизъм... ooooh!
Ама и така да стане...кво да се прай...мисля, че пак ще е интересно. Joy
В края на крайщата има и разводи ...младите пак може да се земат. hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт