Незабравима(unutulmaz)-тема- 7

  • 36 463
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 38
Някой хвана ли какво каза Еда на Харун

# 691
  • Мнения: 0
Много ми засичаше нищо не видях и разбрах и съня ми убягна.  #Cussing out Добре дошла, РАлфиета.  Hug

# 692
  • Мнения: 0
аз се пробвах пак да гледам но не ми се получава единствено разбрах че еда каза на харун че сестра и никога няма да роди бебето беа да е омъжена тя сега мелда наистина ли е бременна разбра ли се вече никога не ми е засичало атв толкова както тази вечер

# 693
  • Мнения: 0
според вас какво може да каже?че се разделят защтото онааа е бременна  #Cussing out

# 694
  • Мнения: 952
UnutulmaZ - съня бе много красив и като, че ли точно нашата приказка. само не разбрах защо в съня си Еда бе натъжена.

# 695
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
аз се пробвах пак да гледам но не ми се получава единствено разбрах че еда каза на харун че сестра и никога няма да роди бебето беа да е омъжена тя сега мелда наистина ли е бременна разбра ли се вече никога не ми е засичало атв толкова както тази вечер
Бинзи,не е бременна,продължава с интригите! #Cussing out #Cussing out

# 696
  • Мнения: 0
аз се пробвах пак да гледам но не ми се получава единствено разбрах че еда каза на харун че сестра и никога няма да роди бебето беа да е омъжена тя сега мелда наистина ли е бременна разбра ли се вече никога не ми е засичало атв толкова както тази вечер
Бинзи,не е бременна,продължава с интригите! #Cussing out #Cussing out
  bouquet  bouquet  bouquet

# 697
  • Мнения: 38
binzi доколкото разбираме Мелда и Харун говориха после тя каза и на Еда но дали е истина newsm78 на лекар не е ходила

# 698
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
binzi доколкото разбираме Мелда и Харун говориха после тя каза и на Еда но дали е истина newsm78 на лекар не е ходила
Те с Харун нищо не са правили и тя да не е като Дева Мария

# 699
  • Мнения: 0
не е бременна аз не радбирам какво си говорят но след като Мелдо излезе от стаята на Еда се удмихна ехидно

# 700
  • Мнения: 115
няма и да отиде на лекар, лъже си кобрата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 701
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Мисля си,че в близките 5-6 серии вече трябва да има развръзка! Thinking

# 702
  • Мнения: 0
Дано бързо да се оправят с тая лъжа, че ще побеснявам! ...  smile3515 smile3518

# 703
  • Мнения: 3 453
  Спокойно бре!Дайте го по-ведро.Финала ще е тъжен, но не за Еда и Харун , а за Мелда.Тази или ще се гътне, или в някое психиатрично заведение ще свърши.Как си представяте Харун да остане с нея като разбере че не е бременна?!А , това няма как да се крие дълго.

# 704
  • София
  • Мнения: 4
не е бременна аз не радбирам какво си говорят но след като Мелдо излезе от стаята на Еда се удмихна ехидно
smile3511 smile3511 smile3511 smile3514 ужасна е тая Мелда много лудаааааааа

Общи условия

Активация на акаунт