Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 56

  • 27 393
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 691
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
jap17

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee айде бе жена ,къде се изгуби
страшно се радвам да те видя пак при нас Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 692
  • Мнения: 422
 newsm10 сега се надявам,че си по-добре  Mr. Green той е като един аспиринчо  Mr. Green

# 693
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
не аспирин ,а амброзия Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

лека нощ на всички!!!!

# 694
  • Мнения: 40
не аспирин ,а амброзия Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

лека нощ на всички!!!!

И ДА ВНИМАВАШ КАКВО СЪНУВАШ, ЧЕ ДА НЕ ТЕ ХВАНЕ ТРЕСКА!!!
ОЗДРАВЯВАЙ!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 40
 Сега чак влизам, но не можех да пропусна- Бланка каза, че до полунощ ще имаме 4 епизод до края  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  love001  love001  love001  love001  love001 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 

Айде, лека! Аз да дърпам и да догледам Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Попееееее...чеки да те поздравим и тукя...че може да не се върнеш у нас да прочетеш... Hug Hug Hug Hug Hug Ха добре ни беше дошла...и много поздрави на СВЕ жители на Джемилкьой... Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много сте готини...и дано ви дадат сериала да се кефите..стискам палци.. Peace

# 697
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро!!! Hug Hug Hug Hug Hug bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

не знам дали не е рано за радост,но едно от момичетата в темата за Сарухан

снощи ми каза,че Езел е купен от бг тв,при въпрос дали е сигурна ми отговори  това:


Казвам направо откъде го научих а дали е истина - надявам се- Людмил Станев- сценариста на "Болница на третия етаж" ми е близък познат-понеже издирвам инфо за филми със Сарухан Хюнел, дали са закупени, та ми спомена и за няколко нови турски, та той споменава за "Езел" Точните му думи са "малко серии от "Езел"!


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 1 064
Добро е това утро, добро е...  Hug Hug Hug Hug

"Малко серии от Езел" - това звучи съвсем правдоподобно. Те са си малко, я  Joy Joy Joy Joy
Но това не би ме отказало от преводите - поне докато не му видя рекламата и точната дата на старта... А вие?

# 699
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
и ние  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning



честит ви ден на влюбените Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 700
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Добро утро! Hug Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 31 214
Честит празник на влюбените, на виното и на прошката!

# 702
  • Мнения: 343
Честит празник момичета Hug

# 703
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт