Умря ми циганката или жертвите които правя за детето си

  • 1 951
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 392
Браво на теб, Фиданчице(немога с това Фиди, че на гръцки означава змия, а на теб въобще не ти подхожда). От как влязох и аз във форума на теб и на някои други мами ви се възхищавам страшно много. Чудесно е това, което правиш за децата си, щом имаш дарби винаги търси случай да ги показваш и използваш.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 854
Нали знаеш, родителите не можем да си избираме....децата ти са щастливи и ако имаха шанс да избират родители - пак Вас биха си избрали, сигурна сьм....е, какво по-голямо щастие и признание от това Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 283
Ауу,как и аз искам да съм перфектна майка като теб ,ама не съм! Sad Понякога даже Ерик иска да ме сменя,4е съм била лоша! Crazy  ooooh!

# 18
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Фиди, ще те бия Crossing Arms сложила си такова zаглавие, че си помислих, че станало кой zнае какво нещо Naughty Twisted Evil

Прекрасно е, когато децата имат такива родители, които се грижат всеотдайно zа тях.   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 430
Мила Катенце....признах те за българче - генийче.....стопли ми душата рано сутринта
Продължавай в същия дух
 Hug  Two Hearts Hug Two Hearts Hug Two Hearts  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 173
Искам и аз такава мама. Hug
Не че моята е лоша, напротив много си е добричка и много я обичкам, но за сетен път се уверяввам, че от теб човек много има да учи....да не кажа докато е жив..... Hug

  bouquet

# 21
  • Мнения: 254
Хей Фиди,  Hug

Ами да те хората са си го казали... КОЙТО ПЕЕ ЗЛО НЕ МИСЛИ...

Не мога да повярвам как си трайкала толкова време:))

Поклон пред твоите божи дарби да радваш всички околни и най-вече разбира се твоите дечица. Още помня постинга ти дето им правиш театър на малките бандяги и дето си строите замъци в пясъчника. Ти явно наистина си била родена да бъдеш майка. Бъди все така всеотдайна и пълна с енергия и идеи. Дори и да не те познавам, само четейки постингите ти знам, че много си те обичкам:) Пък няма да споменавам освен какъв поет си и каква художничка си (картините не ми трябват да ти ги гледам, дръж си ги засега:)) аз говоря за дечицата, които си изрисувала с мажо )Simple Smile) На патерица честит рожден ден на таткото:)

Хайде целувици много от мене и Viel Spass na всички у вашето село. Ако скоро станеш почетен "селянин" хехехе на вашето село, нема да се очудиме:))

Пак аз като стигна до Европата често наминавам кам Немско може и да се запознаем лично един ден, голяма чест би било за мен:)

Хайде и ДЕРЗАЙ:))

П.С. И аз така... бог да я прости циганката хехе



# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
А какво стана сьс снимките Crossing Arms?

# 23
  • Мнения: 6 243
Ех, Фиданке Старозагорска, ако знаеш как ти се радвам  Heart Eyes
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 032
Ммм, май провокирането проработи в друга насока при мен.  Embarassed ама в какво точно се състои жертвата (да, прочетох и пояснителия постинг на Фиди)? Да помогнеш за мюзикъл, в който участват децата, не е ненормално.

А пък изказването "аз съм много загрижена за децата си, а испанците-хич"е просто срамно!

Хайде, плюйте ме сега ако желаете, пък аз отивам да кърмя и после да спя.


ППС А, да, сетих се, че мога да си навлека гнева и на още една дама, хе-хе, дай ако е гарга да е рошава: едно време учителката ни по английски ни учеше, че е грешно да наречеш човек "перфектен", защото перфектни хора няма...

Та да кажа: мили мами, много е хубава доброжелателността, която цари в този форум, но прекаленото любезничене ("ти си гений", "ти си перфектна") отива на дугата крайност: към неискреността. Вие ще сте си в правото си да ми кажете, ми кат' не ти 'аресва, не го чети. Затова може би вече ще си мълча де.

Между другото, това не е коментар, насочен към добричката Фиди, а към последвалите излияния.

И накрая да отговоря на въпроса: не чувствам нещата, които правя и ще правя за децата си като жертва. Приемам ги като нормално развитие и друг етап от живота, когато изведнъж приоритетите ти се променят, изведнъж най-важен си не ти, а едни малки беззащитни същества, които изцяло разчитат на теб, за всичко, ти си центъра на тяхната вселена, и те-на твоята и затова изведнъж намираш такъв заряд от сила, енергия и любов във себе си, че каквото и да правиш за тях, то не може да бъде наречено "жертва".

Сега вече ще мълча.

# 25
  • Мнения: 7 430
А какво стана сьс снимките Crossing Arms?

И аз още чакам, ама newsm78 дали ще ни огрее  Wink

# 26
  • Мнения: 1 283
Разпознах се в постинга ти и няма да те плюя,ни най-малко! Naughty
За мен ли4но съществуват понятия като "перфектна майка","перфектен съпруг","перфектна домакиня" и т.н. и това не се приема в  буквалния смисъл(поне аз не го приемам така).Важен е стремежа да бъдеш "перфектен" в нещо! Wink Винаги оба4е ще има дребни нещица,които биха попре4или да си перфектен !Но ако погледнем от твоята гледна то4ка,освен перфектни хора,няма нищо перфектно,нито предмети,нито явления,нито взаимоотношения,нищо!Тогава защо съществува думата "перфектен",ако не може да се използва?! Crazy
За теб няма "перфектни" неща и може би така е по-лесно,но за мен има и аз искам да ги притежавам! Hug

# 27
  • Мнения: 4 244







Това са снимките от представянето на мюзикъла в рамките на лятната програма на "Гарата в Пютлинген" а следващата снимка е на целия хор преди 2 седмици

# 28
  • Мнения: 1 173
С риск да се засрамя, да питам....
Ти ли си туй полегналото? Embarassed

# 29
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
С риск да се засрамя, да питам....
Ти ли си туй полегналото? Embarassed
ееее,стига де,това е детенце Naughty
Фиди4 ,страшна си smile3501,направо жена за вси4ко  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт