С мартеница ФЕВРУАРЧЕ ще закича,че пролетта усмихната наднича

  • 67 404
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Благодаря ви момичета за милите пожелания, страхотни сте!  Hug
Танче, "заплеснатия" е голям сладур!  Heart Eyes
Минавам с малко разкази в картинки, тъй като няма как да не ви споделя подаръка, който Ева тази година получи от кака си, предполагам ще я стяга за колежа направо, защото от утре започват да учат азбуката.  hahaha





macipici, съжалявам, че така са се стекли нещата при теб, пожелавам ти скорошно разрешаване на проблемите и да си намериш хубава и добре платена работа.
Да отделяш време и емоции само за да се порадваш на Вики, а не да мислиш как да свържеш двата края!  Hug

# 31
  • Мнения: 4 242
Всички да са живи и здрави много щастливи мигове и весели игри!
На грижовните майчици пожелавам безброй усмивки със свидните рожби!

Пропуснах много рожденици тия дни, съжалявам, къде без нет, къде без ток... тъжна картинка.
Мациписи  Hug знам как се чувстваш мила, съжалявам че го изживяваш. Зарадвах се че имаш много умения. От все сърце ти пожелавам всичко бързичко да се промени, да се подредят нещата и усмивката да грейне на лицето ти!
На болничките бързо да се оправят!
Готи, мисля ви и се моля!

# 32
  • Мнения: 180
Вал,честит рожден ден на Принцеса ЕВА!!!
Да бъде жива и здрава,да ви радва както досега,че и повече Grinning  bouquet
Поздравления за тортите....Вече се отказах да си публикувам моите Embarassed
Честит рожден ден на Вики!!!
Честит рожден ден на Алиа!!!
Честито и на вчерашните малки рожденици!
Много съжалявам да прочета за нещастието,което ви сполетява момичета.За съжаление не мога да ви помогна,тъй като положението и при нас не е розово Confused...всъщност далеч е от розово...а по-скоро тъмно сиво,един тон ни дели от черен фон Confused
Аз продължавам да съм все така болна,кашляща и работеща.Вече не пия лекарства,защото освен,че няма пари,не ми и действат.Затрупана съм с работа и проблеми,но това ми е утеха,защото все някога идва края на месеца Simple Smileи всички ликуваме с учителската заплата...
Олеее,то не е за публикуване Confused

# 33
  • Мнения: 87
За всеки , който може и иска да помогне на Мациписи , данните и са в пощата ни fevruarki@abv.bg Ако някой е забравил паролата да свирка!
Благодаря!  bouquet

# 34
  • Мнения: 136
Благодаря ви скъпи приятелки!
Вече цяла година стисках зъби и си мислех , че нещата някак си ще се подредят.Не исках да ви тревожа.Молех се , че шефа ми ще се смили и ще ме вземе на работа .От месеци го подсещах , че ми свършва майчинството и да мисли какво ще прави с мен.Знаех , че фирмата изпитва затруднение , но не знаех , че са толкова сериозни нещата.Аз там получавах добра заплата и бях уважаван и ценен служител.Клиентите също ме уважаваха много за делата ми.Не мислех , че ще стигна до просешка тояга.За капак , преди години си ипотекирах жилището за да помогна на мъжа ми да стартира бизнес , който му беше мечта.В началото нещата вървяха добре , но имаше съдружник , който го обра без да разберем  , а моя доверчив до болка , имаше го за свой брат.После от опити да съживим бизнеса наново , затънахме още повече.
Много мисли ми минават през главата , но имам дете и не мога да се дам.Нямам право.Аз толкова време я чаках моята Вики, а сега живея на заем , не мога едно пакетче бонбони да и купя с мои пари.Срам ме е ...............
За юридическия въпрос не съм събрала мислите в главата си още.Мъжът ми се надявам да се погрижи за този въпрос .Ако не може да се справи ,тогава ще моля за помощ.
Ако не бяхте вие , сигурно главата ми щеше да гръмне.
Зле съм , нямам сили.
Обичам Ви!
Мери Hug

# 35
  • Мнения: 110
Така, добър вечер и от мен. Отдавна не съм писала, но ви четях редовно.
Искам да честитя поводите на всички, които съм пропуснала!!!
Вал, да ти е жива и здрава Принцеса Ева! Пожелавам й едно прекрасно и безгрижно детство!!!

Ние се въртим болни от няколко седмици. Първо малкия се тръшна с бронхит, после аз с бактериална инфекция в гърлото с Т и кашлица, а от онзи ден дребния пак е болен. Има Т, като сутринта беше 39, а следобяд 38,5 и едвам я свалих. Иначе няма други симптоми, много е жизнен, весел е, яде си. Тази Т ме озадачава.
В къщи нещата са горе-долу. Не сме се сбили още, но......Явно съм в пред-рожден-денна-дупка......
В работата куцо - няма работа и се чудя кога ли ще почнат да съкращават хора.

Мациписи, много мъчно ми стана кто те прочетох. За съжаление понякога живота ни поставя ужасни препятствия. Стискам палци всичко да се нареди съвсем скоро. Изпращам ти много позитивна енергия и прегърдки, не че ще помогнат, но.....


Ето да ни видите:
 

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Мациписи,много прегръдки,много кураж!Само не падай  духом,събери сили и едно по едно ,се надявам с времето да се решат нещата.

Дойде ми на ум една подробност-като майка на дете до 3 год. си защитена от закона и нямат право да те уволнят или да не те вземат на работа-единственото икзлючение е при закриване на цялото предприятие или с изричното съгласие на Инспекцията по труда.

Може да се разделите по взаимно съгласие,но тогава работодателят е длъжен да изплати между 6-10 заплати(не съм сигурна де,карам по спомени от подфорум СБНМ),а това биха били някакви средства на първо време.

Освен това можеш да си изтеглиш отпуската-полага ти се цялата натрупана отпуска до момента.За предишни години само се пуска молба и излизаш(не трябва разрешение,но по принцип само Rolling Eyes),а може да ти откажат за тази година.

Дано съм ти била полезна Hug

Много прегръдки Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 2 447
Вал,да ти е жива и здрава рожденничката.Всичко най-хубаво ви пожелавам.

Честито и на Вики и Алиа.Живи и здрави бъдете мили деца.

Вал,тортата е НЕВЕРОЯТНА.  chef
Мацаписи,много ми стана тъжно.Дано скоро нещата се наредят. Praynig

Така,като чета и като гледам каква е хавата и при нас и все по-затъвам и аз в една дълбоока дупка.Положението ми никога не е било розово,ама все съм гледала да не мисля и да не обръщам внимание,все пак и много по-зле може да бъде.Обаче сега колкото и да се опитвам не се получава,и имам чувството, че ще се пръсна.А дано скоро всички излезем от кризата. Hug

# 38
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСА ЕВА!
ДА Е ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА, ВЕСЕЛА И ЗАСМЯНА!


ВАЛ, ЗА ТЕБ МИЛА - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК(не ми отговори, замисляла ли се се да отвориш сладкарница)
Ч.Р.Д на Вики и Алиа! Да растът здрави, щастливи и безгрижни!

Настроението никак не е празнично в темичката Sad. За съжаление обаче това е реалността, трудно е и става все по-трудно за много семейства. Аз от както се помня, все има някаква криза, от която нашето поколение няма да излезе. Крепи ме това, че съм със семейството и близките, че са здрави(горе-долу).

Мациписи, Мирка ти е дала много ценни насоки и съвети, използвай ги. Надявам, се нещата да се наредят най-скоро време Hug.
Ето ни и нас с тортата
а тук снимки от купона http://www.flickr.com/photos/32225140@N02/page8/

# 39
  • Мнения: 307
Добро утро  kaffeetrmker_2

Честит рожден ден на Анастасия , Наталия и William !!!
 newsm59   bigdance2  party023 Tada  ura

# 40
  • Мнения: 2 447
Добро да е.Ето по кафенце

Честито на днешните рожденници Анастасия , Наталия и William.Живи и здрави,мили деца.

# 41
  • София
  • Мнения: 96
Честит рожден ден на Анастасия, Уили и Наталия!!!
Бъдете здрави и щастливи, мили деца!



Macipici, първото, което трябва да направиш е да се успокоиш. Колкото и трудно да изглежда, винаги има изход. Поеми дълбоко въздух, това е изпитание, което трябва да преодолееш. Както ти е писала Мирка, нямат право да те съкратят, стига да не си подписала вече. Ти имаш умения и ще си намериш работа. Междувременно може да се запишеш в бюрото по труда. Може да се захванеш и с някакава надомна работа. Може да опиташ и мартеници да продаваш. Ние сме с теб, ще помогнем кой с каквото може.
Силно се надявам много скоро нещата да се наредят при теб и при другите момичета и да се похвалите, че сте по-добре. Стискайте зъби, мъниците имат нужда от вас.

# 42
  • Мнения: 387
                                                                        Честит рожден ден на Анастасия, Уили и Наталия!!!
                            Бъдете здрави, щастливи, много послушни и талантливи мили дечица... Hug

                                                  Безгрижно детство ,слънчев смях и много късмет в живота ви да има... Hug
 

# 43
  • Мнения: 307
Аз да ви се похваля , Мони от 3 дни спи в детската при батко си  Grinning , засега много добре се разбират , голяма веселба пада вечер докато заспят обаче и сутрин като се събудят  Laughing
Когато започнахме да разместваме в спалнята зад нощното ми шкафче си намерих и телефона  Mr. Green, обаче старата карта ми е анулирана , така че все още ви нямам телефоните  Crazy
Днес се престраших и с Мони излязохме на малка разходка в парка ,милата не беше излизала скоро на разходка и много се радва на снега  Heart Eyes, ето малко снимки от днес :




# 44
  • Мнения: 2 447
Ави,радвам се че открихте телефона.Винаги така става,когато не търсиш нещо,то се показва.Смятам обаче,че въпреки,че картата ти е анулирана,можеш да извадиш номерата от нея.Хубава разходка сте си направили. Hug

Общи условия

Активация на акаунт