Анестезиолог в АГ болница Варна

  • 4 291
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 424
Деска 74, определено потвърди опасенията ми. Имам още 2 месеца за размисъл и дилемата е голяма доволна съм от лекар в АГ, но пък и искам да родя със епидурална. Лякарят ми разбра , че съм твърдо убедена за епидурална и сигурно ще направи всичко възможно да ми я осигури, но точно това ме притеснява.... с какъв риск за мен

# 16
  • Мнения: 46
моми4ета,искам да ви питам нали стана въпрос за Вип- етажа в АГ,на мен ми остават 2 мес. до раждането и смятам да раждам там но не съм ходила да видя как е там,а и съм решила да раждам при д-р НИКОЛОВ от АГ ( дано изборът да ми е правилен )как мислите ?кога е подходящо да се уговоря с доктора за раждането,още от сега или понататък?не ми е ясно.извинете 4е се отклоних от темата.пишете ми какво ви е мнението

# 17
  • Мнения: 424
За съжаление за лекар, не мога да ти дам мнение. И аз смятам ( все още)  да раждам там след 2 месеца Simple Smile, но ако искаш да видиш ВИП етажа, всяка сряда от 3h има лекции за бременни и на групи от по-няколко човека се прави посещение на ВИП етажа. 

# 18
  • Мнения: 46
знаех 4е има такива лекции,но незнам какво представляват,плащали се за тях?
притеснявам се като незнам как е ?

# 19
  • Мнения: 424
Безплатни са Simple Smile

# 20
  • Мнения: 46
благодаря мили4ка за информацията.какво правите на тези лекции,с какво се занимавате и сами4ки ли ходите или с някои.интересно ми е как е там?мислила съм си да ходя но все не се решавам

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
В интерес на истината в АГ няма добри анестезиолози Crossing Arms. Аз раждах там на ВИП-етажа секцио с пълна упойка и сменихме първоначалната дата за да може да ползваме "добрата" анестезиоложка и резултата беше, че упойката ме хвана частично и няма да изпадам в подробности за да не уплаша някоя бъдеща мама. И това при "добрата" анестезиоложка, която дори не ме претегли при все че не повярва на килограмите, които й казах Twisted Evil.
Та независимо какво говорят на курса и какво казват лекарите, те си предпочитат пълните упойки, които както се оказа при мен също не са добре изпълнени. Когато имам второ детенце и раждам там/защото лекарят ми само там изражда/ ще си платя за външен анестезиолог!

# 22
  • Мнения: 424
Катюша, това е и моят план, но приемат ли в АГ  външни анестезиолози? Дали лекарят ми ще се съгласи ако имам уговорка друг анестезиолог?

Савина, аз отивам на лекциите, за да си отговоря на някои въпроси , а не да си водя бележки. За мен са полезни след това се  виждам с други бременни мами. Виждала съм татковци, но не знам дали въобще им е интересно  newsm78

# 23
  • Варна
  • Мнения: 974
Аз съм раждала в АГ преди 4 месеца, секцио със спинална на ВИП-етажа и съм много доволна, и от анастезиолога и от обстановката. Храната е гадна.
И ако раждате секцио и поикайте рехалибитатор, щото мен ме забравиха и никой не ме е раздвижвал, чак после рабзрах че би следвалопри секцио.
Докотра ми е безупречен - д-р Александров и д-р Кисьов.

# 24
  • Мнения: 140
Здравейте,мами.Сигурно се отклонявам от темата,но искам и аз да се изкажа.Раждах преди месец,но в Окражна със секцио,при др.Ско4ев.Бях със спинална упойка.Анастезиолога не бях го уговаряла.Стана малък гаф,но реагираха бързо.Искам да кажа на мамите,които се 4удят каде да раждат-просто сам о4арована от обслужването там.Платих само на лекаря,но той е завеждащ отделение.Вси4ки са много мили.Това исках да кажа.Ако някой има вапроси да пита

Общи условия

Активация на акаунт