"The Twilight Saga" - любов, вампири, върколаци и още нещо ...

  • 27 568
  • 680
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Хайде да Ни е честита новата тема!!! Hug

Бони, доживях най- после  Party - откога мърморя!   Hug Да е приятно и уютно местенце за всички, в което не се съмнявам, да е по- успешна и по-забавна от предишната и БРАВО НА ВАС!!!  А пък аз ще гледам да се включвам, въпреки че заздрачаването отдавна ме пусна- срам ме е, не ми се карайте  Embarassed - в най-скоро време обещавам да се заздрача отново, но засега ще съм малко на светло.

Успех на всички момичета и момче, Андрю, радвам се, че още си в кокошарника!  Laughing Mr. Green

Поздрави и целувки!!!

# 61
  • Мнения: 0
Успех на всички момичета и момче, Андрю, радвам се, че още си в кокошарника!  Laughing Mr. Green

Поздрави и целувки!!!



Valka никога няма да напусна кокошарника. Все пак трябва да има нещо за цвят.  Joy

# 62
  • Мнения: 54
"Дланта му обхвана лакътя ми, спусна се бавно надолу по ръката ми, през ребрата и талията ми, премина по бедрото и надолу по крака ми, около коляното. Той спря там, ръката му се обви около прасеца ми. Той внезапно дръпна крака ми нагоре, увивайки го около бедрото си. Спрях да дишам. Това не беше от нещата, които той обикновено позволяваше. Въпреки студените му ръце, внезапно ми стана топло. Устните му се плъзнаха към вдлъбнатината в основата на шията ми.
- Не че предизвиквам гнева необмислено, – прошепна той. – Но би ли ми казала какво не му харесваш на това легло?"


Това  брои ли се за цитат ...  Rolling Eyes Twisted Evil Embarassed Laughing Heart Eyes  bouquet

# 63
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 smile3544 smile3544 smile3544 брои се за много хубав цитат

# 64
  • Мнения: 200
запис, макар че не бях удостоена с покана  Laughing Все пак бг-мама форумите са за всички  Peace

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 20:05 от Bel Ami

# 65
  • Мнения: 384
Аз благодаря за поканата!Чудя се защо в темата ни за Здрач сагата и филмите нямаше съобщение по повод нова тема пак по темата.  Rolling Eyes Напоследък се изчерпах и единствено предстоящите филми и Робърт ми държът към интереса да споделям емоцията си.Незнам какво да пиша освен да се повтарям за книгите.Не обичам да препрочитам,имам любими пасажи които направо помня.Но мен филмът Здрач ми въздейства много по-силно от книгите както и главният герой.
Ще следя!

# 66
  • Мнения: 54
запис, макар че не бях удостоена с покана  Laughing Все пак бг-мама форумите са за всички  Peace

Един по един и до теб щяхем да стигнем. Все пак има ограничение на изпратени писма.  newsm78

# 67
  • Мнения: 54
Аз благодаря за поканата!Чудя се защо в темата ни за Здрач сагата и филмите нямаше съобщение по повод нова тема пак по темата.  Rolling Eyes Напоследък се изчерпах и единствено предстоящите филми и Робърт ми държът към интереса да споделям емоцията си.Незнам какво да пиша освен да се повтарям за книгите.Не обичам да препрочитам,имам любими пасажи които направо помня.Но мен филмът Здрач ми въздейства много по-силно от книгите както и главният герой.
Ще следя!

Ако пуснем съобщение , спор ще стане пак... не ни трябва.   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 343
Момичета държа да отбележа това не е нова тема заместваща другата. Това е съвсем отделна и различна надявам се . Всеки е добре дошъл разбира се Simple Smile Просто за да не се дразним взаймно решихме да направим тема за книгите и да си обсъждаме на спокойствие. Никого не гоним нито пък насила искаме някой да е тук  Hug Всички са добре дошли ! С тази разлика, че тук снимки и бюлетини няма да има. Simple Smile Това е тема за онова което ни накара да обичаме "Здрач" да открием Робърт Патинсън и да препрочитаме отново и отново книгите  Heart Eyes ПОДЧЕРТАВАМ ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ !

Ето още :

" За три неща бях абсолютно убедена:
Първо - Едуард бе вампир!
Второ - някаква част от него, а нямах представа колко силна може да бъде тя, жадуваше кръвта ми. И трето, бях безусловно и необратимо влюбена в него. "

# 69
  • Мнения: 0
Аз се извинявам, че се вмъквам на партито без покана  Joy  Ама все пак демокрацията дойде и у нас, което не е забранено, официално е разрешено  Joy Joy Joy

Ани, в скайпа няма ограничения за брой съобщения - когато човек има желание за нещо намира начин.  Hug

По разискаваната тук тема ще кажа, че аз първо изгледах филма Здрач, после веднага си свалих от интернет и 5-те книги и ги изчетох за два дни. На третия ден приличах и аз на вампир - с кървясали очи и не помнех кой ден сме и дали съм спала и яла  hahaha Но ако не беше филма, нямаше да прочета и книгите.

Колкото до самата нова тема - според мен е странно книгите да се отделят от целия феномен Здрач. В света и книгите, и филмите, и каста са неразривно свързани.
И още нещо важно - докато има нови филми, премиери, презентации, трейлъри и снимки, докато актьорите от каста участав в различни мероприятия и нови проекти - ще има и новини, ще има и какво да се обсъжда и пише. А ако една тема е само за книгите - колко време може да предъвквате вече обсъждани в другата тема неща, или да цитирате цитати, или да разказвате истории кой как е открил книгите. Рано или късно темата ще замре поради липса на новини. Освен ако не се премине към обсъждането на фенфиковете. Всъщност подозирам че темата е създадена преди всичко с тази цел. Не че има нещо лошо в това, но поне назовавайте нещата така, както са.

# 70
  • Мнения: 54
Аз се извинявам, че се вмъквам на партито без покана  Joy  Ама все пак демокрацията дойде и у нас, което не е забранено, официално е разрешено  Joy Joy Joy

Ани, в скайпа няма ограничения за брой съобщения - когато човек има желание за нещо намира начин.  Hug

По разискаваната тук тема ще кажа, че аз първо изгледах филма Здрач, после веднага си свалих от интернет и 5-те книги и ги изчетох за два дни. На третия ден приличах и аз на вампир - с кървясали очи и не помнех кой ден сме и дали съм спала и яла  hahaha Но ако не беше филма, нямаше да прочета и книгите.

Колкото до самата нова тема - според мен е странно книгите да се отделят от целия феномен Здрач. В света и книгите, и филмите, и каста са неразривно свързани.
И още нещо важно - докато има нови филми, премиери, презентации, трейлъри и снимки, докато актьорите от каста участав в различни мероприятия и нови проекти - ще има и новини, ще има и какво да се обсъжда и пише. А ако една тема е само за книгите - колко време може да предъвквате вече обсъждани в другата тема неща, или да цитирате цитати, или да разказвате истории кой как е открил книгите. Рано или късно темата ще замре поради липса на новини. Освен ако не се премине към обсъждането на фенфиковете. Всъщност подозирам че темата е създадена преди всичко с тази цел. Не че има нещо лошо в това, но поне назовавайте нещата така, както са.



Да, Неси Веси. Темата е за всички. Открила си я сама. Не съм започнала по-скайп, защото почнах през бг мама.
Хубаво е да се отдели. Защо не. Аз нищо лошо не виждам. А Дали ще замре - не се безпокой. Има постоянно нови зарибени здрачомани. Винаги има какво да се каже. Ако на теб не ти е интерено - не влизай.
Както виждаш, темата за филмите замира въпреки "ИЗОБИЛИЕТО" от новини за актьорите и филмите, и т.н.
А това дали ще се обсъждат фикове - нито сме уточнявали, нито сме отрекли.

# 71
  • Мнения: 1 343
Ами обсъждайте ги никой не ви пречи нали затова се махнахме.
И Прочети първия пост там ясно е казано какво може да се обсъжда в темата Simple Smile Както казах на който не му е приятно може да не пише никой не го кара.
Има две теми една за филмите и новините и сега тази ... Не виждам защо отново влизаш и започваш конфронтация.
Махнахме се да не сме ви трън в комуникацията, а сега пък що сме се махнали хахах ...
Спирам с обсъждането кой поканен и кой не.
Аз съм писала ЛС на тези които отдавна не се бяха появили както и на тези на които им е интересно да комуникират с мен. Смятам че с това оставям онзи другата тема и скандалите зад гърба си нямам намерение да ги подхващам и тук. Лека вечер Simple Smile

# 72
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 ooooh! Стига де и тук ли ще се карате

# 73
  • Мнения: 1 343
ooooh! Стига де и тук ли ще се карате

О не в никакъв случай Simple Smile Смятам да оставя скандалите зад гърба си Simple Smile
Момент да отворя "Зазоряване" Simple Smile С изре4ението което ме разстройва всеки път Simple Smile

# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
ooooh! Стига де и тук ли ще се карате

Точно това искахме да избегнем. Надявам се това да е последния пост извън темата. R_Dew  не твоя пост, а тези, които провокираха да напишеш това.



Ето още :

" За три неща бях абсолютно убедена:
Първо - Едуард бе вампир!
Второ - някаква част от него, а нямах представа колко силна може да бъде тя, жадуваше кръвта ми.
И трето, бях безусловно и необратимо влюбена в него. "

Не знам за последното, но в "Затъмнение" друго правеше и чувстваше.

Общи условия

Активация на акаунт