"The Twilight Saga" - любов, вампири, върколаци и още нещо ...

  • 27 581
  • 680
  •   1
Отговори
# 660
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
Ще я потърся, но винаги pdf можеш да превърнеш в doc

# 661
  • Мнения: 1 343
Пунчик пращам ти ги на майла всичките на английски само че са само pdf формат. Аз предполагам че си имала предвид че ги търсиш за четене електронно ако не ти вършат работа потърси програма за обръщане на pdf в дос

# 662
  • Варна
  • Мнения: 758
Благодаря ти WomanitКa  bouquet   bouquet   bouquet

# 663
  • Мнения: 106
Завърших поредицата най-накрая...ами,честно казано само първите 2 книги ме грабнаха/сигурно тук някой ще ме линчува/.....първата книга я изчетох на един дъх,а последната ми се видя доста досадна и монотонна с вмъкването на много видове вампири от разни националности и т.н.......може и да се е получило свръх пренасищане при мен,но определено последния тежичък том ми омръзна,все пак не отричам,че ми беше приятно да се потапям в неизчерпаемото количество емоции,любов и отдаденост между Бела и Едуард,това ме плени в началото и се радвам на happy edn-a,приятно четене на всички,които продължават с поредицата1

# 664
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
Няма да те линчуват. Една приятелка стигна до там, че сагата за нея приключва до трети том.

# 665
  • Мнения: 107
Няма да те линчуват. Една приятелка стигна до там, че сагата за нея приключва до трети том.

Всичко е въпрос на вкус и на моментно състояние. За мен се получи "Лятото на Здрача" и ми дойде точно навреме. Слушах вълните и четях, четях и четях!!!  Laughing

# 666
  • Мнения: 2 114
Няма да те линчуват. Една приятелка стигна до там, че сагата за нея приключва до трети том.

Всичко е въпрос на вкус и на моментно състояние. За мен се получи "Лятото на Здрача" и ми дойде точно навреме. Слушах вълните и четях, четях и четях!!!  Laughing
И аз така, взех книгите за отпуската ей така, без дори да знам за какво става дума, по препоръка на жената в книжарницата, случиха са 2-3 дъждовни дни и само четях, не можех да се спра...

# 667
  • Мнения: 1 343
Хихи добре дошли в клуба Simple Smile година и половина, но отминава Simple Smile Само спомена и топлината му остават Simple Smile Все още гледам филмите отвреме навреме, но книгите скоро не съм ги отваряла. Хмм май е време Wink

# 668
  • Мнения: 338
Напоследък често попрелиствам отново "Здрач" и ту чета няколко реда от някоя глава, ту хвърлям око към съответстващата й глава в "Среднощно слънце" Crazy А какви други зъдължения ме чакат...но седя ли седя по нощите вглъбена все едно ще пиша докторска теза по нея Laughing Mr. Green

# 669
  • Мнения: 1 343
Damaris винаги съм се чудила как от  любовна истгория задълбахме толкова Simple Smile
Първи прочит после втори обсъждахме Едуард любовта , Трети прочит недотатъците на книгата, поле Джейкъб после белязването после социалните спорове, религиозните въпроси.
Боже колко наистина неща изкочиха в главите от една на пръв поглед банална любовна история.

# 670
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Simple Smile От една седмица си препрочитам Здрач -бях позабравила първите трепети на тяхната любов  Heart Eyes Не бях я пипала от година  Thinking а и филма не съм гледала от горе -долу тогава.

# 671
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
R_Dew, и аз обмислям скоро да я прочета и да се подсетя

# 672
  • Мнения: 107
Simple Smile От една седмица си препрочитам Здрач -бях позабравила първите трепети на тяхната любов  Heart Eyes Не бях я пипала от година  Thinking а и филма не съм гледала от горе -долу тогава.

R_Dew, Heart Eyes Здрачуваш, а?

# 673
  • Мнения: 0
Днес е моят личен юбилей - 1 година заздрачаване.
Страстта улегна, остана хубавият спомен (цитат на WomanitKa). Преди седмица пак започнах от начало първата книга, след близо 6 месеца затишие. Имах нужда от събуждане на същите емоции. Не се получи обаче точно така. Приятно, но не и обсебващо Simple Smile.

# 674
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
Интересно. Както писах по-горе и аз ще я пробвам, за да проверя как ще я почувствам. Със сигурност ще е различно, но ще е и като завръщане към оригинала след толкова много фикове, които прочетох и няколкото, които написах. Отрезвяващо със сигурност и без розовите очила.

Общи условия

Активация на акаунт