Юлски бебета - Тема 25

  • 23 901
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 208
Ами да де, как да не съм. Правя си го като ми се дояде нещо сладко, пък и бързо става. Въпрос на вкус сигурно

Така е , въпрос на вкус- аз досега нщо не съм харесала от сладките рецепти а така искам нещо да ми допадне.
[b]Пращец то има и срем карамел но пак не ми харесва - ама пробвайте на вас може да ви е вкусно[/b]

# 706
  • Мнения: 5 254
Ейй, Карелийке и аз ще те мъмря, бива ли такива неща да слагаш  Laughing Иначе да ти кажа, че аз още не съм си получила поръчката от 23.01 та ще почакаме явно.  Crossing Arms
Аз не обичам извара, но правих крем карамел, но с подсладител не е същото. Друго си е са си карамелизираш захарта първо  Mr. Green За сега се задоволявам с кола лайт, като ми се яде сладко  Rolling Eyes Но не бих отказала една шоколадова торта и баница с точени кори  Crazy
Нели и аз така си правя питките с трици, ако не съм ги изяла сутринта с киселото мляко  Simple Smile

Нашата сушилня е с въздуховод и съм много доволна от нея. Ако се извадят дрехите навреме, не се мачкат Wink

# 707
  • Мнения: 36
Мами в София-Т Маркет Надежда 6 има пюрета Хаме,за които говорите-има праскова с извара и разни там други варианти

# 708
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте.Днес не мога да ви изчета ooooh!,явно времето е лошо в Бг .

Момичета,какви яйца давате обикновени или био?Аз тези дни започвам да въвеждам жълтък.

За диетата-днес съм с още -400 гр., което ми се струва за два дни много за кърмачка Sad.Отделно снощи от глад ме заболя главата и цяла нощ така.Реших да спазвам режимам с изключение на вечерята.Ще си правя нормална такава и без десерт както преди.
Радина,ти нали също започна диета,по колко сваляше на ден или седмица,как ти се отрази на кърмата?

Искам и да ви питам,как затопляте банята за бебоците ви,аз пускам вряла вода около 2-3 мин. и така,но дали не е вредна тази пара всеки ден newsm78?

Сафо  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Цветен прашец,важното да е здрава Катрин и плюс това тя е  доста на см.Просто е едро бебе,но не и дебело Peace.

Миласара,ти не си ли изтръпнала вече,няма страшно детето ще се оправи Hug.

Оля,хайде на диетата,че да не съм сама тук.

Nellyr,страхотни неща си взела,със здраве да си ги носи Дария!

Карелия,браво!

# 709
  • Мнения: 651
marulka_s,и аз ще съм от щастливите  Laughing

Nellyr,страхотни неща си взела,със здраве да си ги носи Дария!

Чета само диети и ток....

# 710
  • Мнения: 232
Маймунче и аз с пара стоплям банята, не се бях замисляла, че може да е вредно, но така или иначе няма как да налеем коритото без да се вдигне пара. Времето наистина е лошо хихи

# 711
  • София
  • Мнения: 15
Момичета несъзнателно малко съм ви поизлъгала за сметката на тока, нещо съм се заблудила не е 180лв. а 161 лв. сега погледнах , ама то пък една разлика. Mr. Green
Маймунче аз давам домашни яйца (от кокошките на свекъра), някой беше казал, че не е хубаво ама пък тези от магазина колко ли са хубави  newsm78. А за банята тя е преходна от детската стая и преди банята пускам климатика в стаята и отварям вратата на банята, на отворена врата пълним и ваната така не се насъбира много пара, таткото я пълни вътре ние гледме от стаята голички и като е готово се мушкаме във ваната.

# 712
# 713
  • Мнения: 61
Марулич, и аз не съм на диета и съм от щастливите, в началото като подкараха дюканките хвалбите, свалях от приказките им Crazy, но после се зададе цикъл и върнах цифрите на кантара, ама карай. Но аз не им се радвам много, това дюканстване ми изглежда вредно; все едно да ме накараш да ям само мазнини по цял ден, просто не мо'а.

Сафо, стисках палци, помогна ли?!
Маймунче, не мисля, че е вредна парата, дори  е полезна според мен - малка инхалацийка преди сън Peace.
Домашни яйца, ако имам възможност, бих давала, да, но тъй като сега няма, ще търся тези от свободни кокошки.
Джил, много  Hug на пушачката.
Мила, саполи, маполи, да минават бързо и мама да се стяга! Много  Hug и за всички вас.

# 714
  • Canada
  • Мнения: 649
Абе дюканки, гледам че все рецепти обсъждате... Не така, не така... Naughty Трябва по-малко да се мисли за храна, ако ще се отслабва... Laughing В тази връзка тържествено обещавам, че няма да ви пускам снимки с вкуснотии... Blush

# 715
  • USA
  • Мнения: 675
Цветен прашец,какъв бебeфон имате и би ли споделила на каква цена го взехте?Останах с впечатление ,че е хубав.

 Благодаря за отговорите относно парата и яйцата Hug.

# 716
  • София
  • Мнения: 15
Маймунче бебефона ми е ето този http://www.angelcare.bg/ac401.html и наистина съм много доволна ат него. Цената му е към 360-370 лв. не си спомням точно.

# 717
  • София
  • Мнения: 451
Пак интересна тема сте подхванали. Аз сушилня нямам, но определено започвам да се замислям, че ми писна цялата къща да е в дрехи по цяла седмица.
А сега да се похваля с нашите мерки и теглилки. То не знам дали е за хвалба де, ама Малчо хич не е малък - 10 180 на 74 санта  Shocked Shocked Качил е близо половин кило и 2 сантиметра за месец. Ама то така е като яде по 7 пъти днеска (2 от които през нощта)  Sad май ще заместваме и следобедното хранене и то с плодово пюренце.
Аз имам едно питане. Тъй като започваме с мръвките, а гледам че повечето месни пюрета на Хип и Семпер са със сол. Вие какво давате на бебоците?

# 718
  • София
  • Мнения: 6 186
Яяяя,влизам и ме посрещат нови цветове!Нямам нищо против рекламодателите да си плащат по-често,че да има разнообразие. Mr. Green
Гледам,че не съм само аз от притеснителните.Поне да знам,че не съм сама в лудостта. Crazy

Маймун,нЕма изтръпване, братче.Освен,че при всяко кихане ми изтръпва мозъка. hahaha
Джил,Марулка,и аз съм от щастливите. Peace Ама вие поне кърмите,а аз от чист мързел. Embarassed Е,малко и времето не стига за толкова готвене. Peace
Медула,маполите ги оправихме,сега остава и саполите. Wink Ей,за един сопол раздадох около 100 лекарства. ooooh! Ама то от бройката на децата,де.Иначе съм дала само Осцилококцинум,Вит.Ц и на батко Хомеожен,ама нали са много и имам чувството, че съм отворила лечебница. Mr. Green
Фелисити,подгонили сте Прашинкови. Laughing Защо пък да не е за хвалба? Crossing Arms Ай,сиктир и таблици. Stop Важното е ,че децата са здрави и щастливи. Peace Ние ядем Сънвал и Хип. Hug

# 719
  • USA
  • Мнения: 675
Мерси,Цветен Прашец   bouquet.Иска ми се да купя някакъв и ще се мъча да навия таткото за този.Дано успея Praynig.

Felicity,аз съм се родила с това ,че ползвам сушилня(тук никой не простира дрехи).Наистина си заслужава,особено за семейство с бебе.

Общи условия

Активация на акаунт