Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 123
  • 980
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 182
Ние специално търсехме сгъваеми врати и затова- най-евтиният вариант са, а и качеството ни хареса от изложеното на Стройкото и в техния шоурум, предложиха ни и добри отстъпки-7% +безплатен монтаж, а и търсихме от т.нар. производители....надявам се да е лъжливо чувството ти Laughing

# 121
  • Мнения: 1 119
И аз се надявам  Laughing
Ще се радвам, ако се включиш с мнение след монтажа им.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 715
Някой може ли да даде мнение за интериорни врати "Кайлъка"?
Оттам предложиха вариант да се облекат  металните каси, които няма да къртим, с някакъв фурнир и така отворът се стеснява само с около 3см. Имаше и разни други, които предлагат подобно нещо, но слагат нова каса и стесняването е 8-10см.

# 123
  • София
  • Мнения: 45
здравейте,

а някой да е чувал нещо за Диадорс - Diadoors? Защото се чудиме дали да поръчаме от там. Мерси   bouquet

# 124
  • Мнения: 721
Взехме врати от Хармония. За 1 година една от вратите се изметна и й падна дръжката.
Тъй  като е на складовото помещение - не го отдавам на честата употреба, а на некачествено изпълнение Close

# 125
  • Мнения: 3 034
Бубу, какво стана с вратите от Треска? Аз също ще имам нужда от една сгъваема да преградя едно помещение, доволна ли си и какви горе-долу бяха цените? Благодаря!

# 126
  • Мнения: 182
А,здравейте пак.
Монтираха ги, имахме малки премеждия...особено относно дръжките-имаше един особено интелигентен майстор, който реши да монтира дръжката, не където му казахме и се оказа, че се заключваш в стаята по този начин  Laughing Не ни беше смешно тогава, но след като не пожелаха да сменят сбърканото крило, сега имаме по 2 дръжки на врата, за симетрия. Иначе, тъй като няма фирма за врати, която да не създава проблеми, сме доволни общо взето. Излезе около 500 лв вратата без стъкло и 600-със. Кажи, ако още нещо те интересува Peace

# 127
  • Мнения: 3 034
Ох... Явно с всички фирми е така, наистина. Можеш ли да ми кажеш какъв материал и какви размери е за тази цена? Благодаря ти!

# 128
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Готови пана за врати - http://www.rosi.bg/pana-za-vrati/160.

# 129
  • София
  • Мнения: 313
И нашите врати са от "Треска". Ами, не ги препоръчвам на никой, имахме доста перипети с тях и в крайна сметка качеството е крайно незадоволително.

# 130
  • Мнения: 5 228
Аз да похваля нашите врати Porta от един магазин в подземието на Сити Центъра, не си спомням как се кзваше, май Ралица. Вече три години доста сериозна експлоатация, не са мръднали, като нови са. И от самите врати съм много доволна, и от монтажа.

# 131
  • Мнения: 182
Ох... Явно с всички фирми е така, наистина. Можеш ли да ми кажеш какъв материал и какви размери е за тази цена? Благодаря ти!
Ламиниран мдф за размери 90/200.

# 132
  • Мнения: 3 034
Благодаря ти.   bouquet

Хубави, лоши... Аз опирам пак до Треска, защото са производител и с нестандартни размери другите фирми ми дават такива цени, че...  Crazy Освен това, ще трябва да чакам някакъв завод в Полша, примерно, да произведе моята нестандартна врата в необозрим срок. Изобщо... То не врати, а диаманти по-лесно ще си купя.  Laughing

# 133
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
simplyaven - не се притеснявай, хубави са на Треска Peace Ние си обзаведохме жилището с техните, няма мърдане, девер ми си направи 9 за апартамента преди 3год., също и нашите кумци си направиха в целия апартамент. Никой няма проблем от близките ми!

# 134
  • Мнения: 3 034
Мерси. Аз съм с други врати за стаите, но сгъваема... Няма как, трябва ми производител. тъй че, Треска ще е.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт