Бледа втора линия на тест за бременност ???????

  • 258 739
  • 977
  •   2
Отговори
# 945
  • Мнения: 220
Здравейте, два дни ми закъснява и си направих  един тест на surecheck , и се появи само една черта,чаках 2-3 минутки и пак само една черта... След около час  излезе ми много бледа втора линийка и ми се иска да си кажете мнението дали съм бременна. Благодаря предварително!!

# 946
  • Мнения: 3 794
Здравейте, два дни ми закъснява и си направих  един тест на surecheck , и се появи само една черта,чаках 2-3 минутки и пак само една черта... След около час  излезе ми много бледа втора линийка и ми се иска да си кажете мнението дали съм бременна. Благодаря предварително!!

Най-добре повтори с нов тест и първата урина за деня. Дано се появи веднага втората чертичка!

# 947
  • Мнения: 220
Колко парички е кръвния тест?

# 948
  • Мнения: 3 794
Колко парички е кръвния тест?

Зависи от лабораторията. Около 20 лева.

# 949
  • Мнения: 220
Скрит текст:
Само аз ли виждам втората бледа черта?

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 23:07 от Не се сърди, човече

# 950
  • София
  • Мнения: 92
Скрит текст:
Само аз ли виждам втората бледа черта?
И аз я виждам 😊 Моята беше същата! 🤗😊😊
С ЧХГ е най - сигурно.

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 23:07 от Не се сърди, човече

# 951
  • Мнения: 220
Прави ли си втори тест?

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 23:07 от Не се сърди, човече

# 952
  • Мнения: 3 794
Аз виждам бледа сянка. Повтори с нов тест утре сутрин.

# 953
  • София
  • Мнения: 92
Прави ли си втори тест?
Правих още 2 и пак беше същата черта.

# 954
  • Мнения: 25 757
Прави ли си втори тест?
Правих още 2 и пак беше същата черта.
Аз черта не виждам.
Вместо да давате по 8 лв за въображаеми черти, пуснете си кръвен тест един път. Там няма "тука има, тука нема".

# 955
  • Мнения: 220

Бременна ли съм?

# 956
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 771
За съжаление не си бременна.

# 957
  • Мнения: 1
Мами... Моля за вашето мнение ... Вчера си направих тест за бременност на който се появи втора много бледа черта, днес повторих теста и резултата е същия . Дали според Вас  има бременност?

# 958
  • Мнения: 25 757
Мисля, че да.

# 959
  • Мнения: 8
Веси, обикновено щом има втора дори и много бледа, резултатът си е положителен. Поне така четох аз, когато се чудех. Условието е, разбира се, е да си спазила инструкиите. При мен шуърчек не хвана бременността в началото, но ранните тестове на believe (едни, които са по два броя) хванаха. Първият от тях беше много блед, а вторият няколко часа по-късно - по-наситен. Вече съм почти в трети месец, но когато ги правих, тъкмо ми беше закъсняло. Вариант ти е и да почакаш ден-два. Аз лично тогава сметнах, че кръвен не си заслужава чак.

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 19:44 от Frejya_here

Общи условия

Активация на акаунт