Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 23 778
Да не съм луда да си купя подобно нещо на такава цена, това е съвсем друг въпрос Laughing Laughing Laughing

# 106
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Аз имах подобна парочистачка,купувана в Италия на доста по-ниска цена, но я продадох. Върши работа само за плочки и за нищо друго. Ако някой иска подобно нещо да му върши работа, да си купи тази на Карчер с екстрактор, това е комбиниран уред и цената е много по-ниска от така демонстрираната и рекламираната, а уреда е супер.

# 107
  • Мнения: 1 520
И моя номер уцелиха. Преди седмица звъннаха.

Редовните въпроси - колко често чистите, с какво, колко време ви отнема и т.н. И накрая ме пита Ако можехте да замените това време с нов модерен уред бихте ли?

И аз казах: Не, и тази схема, по която сега си чистя, ми е удобна. Не се оплаквам. Не ми пречи на времето. Нещо подобно. Щото се усетих междувременно, че а казах "да", а ми предложиха нещо.

И момичето от другата страна само ме попита на колко съм години. Ха-ха и приключи анкетата.

Слава Богу, повече не звъняха.

# 108
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
На мен ми направиха бърза анкета на улицата и ми дадоха талонче, с което мога да се обадя да дойдат да ми почистят безплатно килим, прозорец, матрак или нещо подобно само с вода. Мислех да звъня, но мъжът ми ме отказа с мотива, че щели да ме зарибяват да купувам и т.н.

Взеха ми и телефонния номер, но после се усетих, че съм го сгрешила и по-добре.

# 109
  • Сф
  • Мнения: 10 695
Целта е да ти вземат тел първо , за да ти звънят - да си направят база данни. Тъй- че не си давайте тел. наляво и надясно, да не ви звънят нон стоп.Да не говоря, че и фирмите си менкат тия данни помежду си и като се почне звъненето. ....за кво ли не. Аз нарочно им давам грешен тел, че ми е жал за момиченцата, поне да отчетат анкетата.

# 110
  • Мнения: 0
Такива фирми вече има под път и над път и се чудех от какво се прехранват, а то било от надценката! Естествено и разходите им са сведени до минимум, тъй като и разходите им са сведени до минимум - на служителите се заплаща само при определен брой презентации (най-често 50 - бройка, която е почти физически невъзможно да направиш) и в повечето случаи им се налага сами да си осигурят транспорта!

# 111
  • Мнения: 15 379
На мен ми звънят през ден - на домашен, на мобилен Crazy.

# 112
  • Мнения: 1
Здравейте!
Направо полудявам вече от тези! Обадиха ми се някъде в средата на ноември, аз спокойно отговорих на въпросите, защото реших, че е просто някаква анкета (точно по това време учех за изпит по социология и ми беше интересно какво ще ме питат). Обадиха ми се в края на декември с желание да ми направят презентация, казах им, че не е удобно в този период да ме притесняват, те казаха ок. Някъде преди месец ми звъннаха пак. Предложиха ми да ми почистят прозорците - съгласих се. Разбрахме се за по-късно същия ден. Имаха ми адреса. Точно в уговорения час се обадиха, че няма да могат, да се разберем за друга дата. Аз казах, че не мога да уточня такова нещо и набързо затворих, изобщо не ми се занимаваше, даже се чудя как се съгласих първия път. И от тук нататък започна тормоз - всеки божи ден ми звънят! Молбата ми е ако някой е запомнил името на въпросната фирма (на мен ми се върти нещо с "термо/терма" в главата) да сподели, за да мога да подам сигнал в Защита на потребителя, защото наистина ми писна!

# 113
  • Мнения: 6 998
На мен са ми правили такава анкета, после звъняха да съм видела парочистачката на презентация вкъщи, аз казах "Добре, но нека е вечерта, че и приятелят ми да може да я види", а отсреща ми заявиха "А, значи не сте омъжена? Е, тогава едва ли ще ви заинтересува, няма да си губим взаимно времето." И аз  Shocked Е, че като не съм омъжена, мръсно ли държа вкъщи?  Laughing

# 114
  • Сф
  • Мнения: 10 695
На мен са ми правили такава анкета, после звъняха да съм видела парочистачката на презентация вкъщи, аз казах "Добре, но нека е вечерта, че и приятелят ми да може да я види", а отсреща ми заявиха "А, значи не сте омъжена? Е, тогава едва ли ще ви заинтересува, няма да си губим взаимно времето." И аз  Shocked Е, че като не съм омъжена, мръсно ли държа вкъщи?  Laughing
причината е сигурно,че една жена ще я излъжат по лесно, отколкото двама Mr. Green , обикновено мъжете по- трудно се навиват......на подобни "изумителни предложения"
Споко, може пак да ти звъннат- той телефона си е в базата данни Joy

# 115
  • Мнения: 13
Пак са започнали анкетите за околната среда,аз като не информирана направих цели 2 в парка до нас ! Последва звънене по телефона ,уговорка да ми изчистят нещо(това ми било наградата) и в уречения ден и час цъфна един младеж на вратата с два големи сака,уж щяло да бъде само час,но продължи 3 часа! Няма такава досада,с малко дете съм и трябваше да сготвя,казах му ,но той си продължава да ме убеждава колко е добра парочистачката.На настойчивите ми въпроси колко струва уреда,постоянно се избягваше отговора,накрая ми сервираха цени от 5000 лв,3400 лв и като за мен с уговорки по телефона с шефа му специална цена от 2700 лв !Килима не успяха да ми изчистят добре,изгубиха ми времето,детето заспа гладно и ако можех да върна времето назад ,хич и нямаше да ги приема в къщи ,имаше нещо много неприятно и малко агресивно в цялата работа.Фирмата е на Стенли Колев,а парочистачките вече са EPS,искам да отбележа ,че са 1 към 1 с моделите ,които автора на темата е постнал като линк,просто явно си ги поръчват с други инициали или им ги сменят тук в БГ.    НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НЕ ДОПУСКАЙТЕ ХОРА В ДОМОВЕТЕ СИ,КОИТО ДА ВИ ОБРАБОТВАТ ПСИХИКАТА ДА СИ ДАДЕТЕ ПАРИТЕ ЗА УРЕДИ СТРУВАЩИ 5 ПЪТИ ПО-ЕВТИНО !

# 116
  • Мнения: 2 069
И на мен ми се обадиха, но след като разбраха къде живея се отказаха да идват  Twisted Evil

# 117
  • Сф
  • Мнения: 10 695
И на мен ми се обадиха, но след като разбраха къде живея се отказаха да идват  Twisted Evil

чак се зачудих къде живееш, щото са много упорити!
Гледам пишеш "махалата", малцинствена предполагам Peace  newsm78
 жалко , че не са дошли..хем щяха да почистят бързо , хем да се изнесат бързо Mr. Green
 Joy

# 118
  • Мнения: 2 069
И на мен ми се обадиха, но след като разбраха къде живея се отказаха да идват  Twisted Evil

чак се зачудих къде живееш, щото са много упорити!
Гледам пишеш "махалата", малцинствена предполагам Peace  newsm78
 жалко , че не са дошли..хем щяха да почистят бързо , хем да се изнесат бързо Mr. Green
 Joy
Правилно....в центъра на купона  Crazy  .... Sad


# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Здравейте, днес и аз получих обаждане с анкета за екологичните продукти. Телефона е 0877362958. Беше любезно момичето , зададе ми 5-6 въпроса и това беше.
Сега влизам тук във форума , да проуча. 100 % ще се обадят пак, но ще предложа аз сделката с подаръка. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт