Корсет...

  • 14 692
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Етам не внасят тези артикули в България. Тук го има само бельото им, халати и домашни комплекти.
не знаех Embarassed
мислех 4е ги има ...
Имат много красива(и удобна) корсетериа...

# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Оо, да много обичам Етам, но нас тука пак не ни е огряла цялата им гама продукти.

Думата корсетериа, много ми хареса  Wink

# 17
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Думата корсетериа, много ми хареса  Wink
Тук така ги водят Embarassed
И аз съм им върл фен,  за цената си имат много добро ка4ество...
Макар 4е от последните им две колекции ми харесаха много малко неЩа....

# 18
  • Провинция
  • Мнения: 509
http://cgi.ebay.com/Sexy-black-Corset-G-string-rose-Lingerie-siz … sh=item4a9e6c14e6

Някой би ли помогнал да разтълкувам колко всъщност струва този корсет и какво дали е само корсет или има и  стринг към него?!

# 19
  • София
  • Мнения: 787
http://cgi.ebay.com/Sexy-black-Corset-G-string-rose-Lingerie-siz … sh=item4a9e6c14e6

Някой би ли помогнал да разтълкувам колко всъщност струва този корсет и какво дали е само корсет или има и  стринг към него?!

Този е на търг, с прашка и цветето Simple Smile
за да купуваш от там ти трябва регистрация в ибей и пейпал.

# 20
# 21
  • Мнения: 616
Ибей ти трябва! Цената, която ми дадоха за направен по поръчка от фирма за булчински и абитюрентски рокли беше 100-120 лв!

Моя позната си поръча два от ибей, и си ги носи точно с дънки и поли, и формоват страхотно! освен това ако те притеснява размера, повечето читаави продавачи в ибей малко след снимките имат таблица с размерите и на какво отговарят в инчове, така че с едно шивашко метърче, вземаш си мерките, преобразуваш ги в инчове и знаеш точно кой размер ти трябва! (имай предвид че трябва да го вземеш малко по-малък за да те прибере хубаво и да има малко пространство отзад, това съветват повечето продавачи) А и има всякакви размери, до ХХЛ и май нагоре! Много красиви модели също има, пък и често добавят и по една прашка към комплекта. разучи хубаво темата за ибей за да не стане фал, но ти гарантирам по-лесен, красив и евтин вариант няма! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 594
Зависи според мен от кой магазин се поръчва. Моята булчинска рокля беше доста скъпичка и корсета едва ли щяха да ми го дадат за по-малко от 300-400лв, но в друг по-нормален магазин могат да се намерят цели рокли по 100-150лв, така че не вярвам да искат много само за корсет.

# 23
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз за сега се спрях на Ибей,но ми е много трудно да го разуча...

# 24
  • Мнения: 22 530
И аз за сега се спрях на Ибей,но ми е много трудно да го разуча...

по-добре не рискувай ако не знаеш добре английски. )
или поне прочети много внимателно в темата за ибей първата страница и всичко написано.

# 25
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз за сега се спрях на Ибей,но ми е много трудно да го разуча...

по-добре не рискувай ако не знаеш добре английски. )
или поне прочети много внимателно в темата за ибей първата страница и всичко написано.

Определено! Peace
Мисля даже да потърся от подфоръм "По градове" някоя градска мацка,която да може да ме "светне" на дълго и широко! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
Здравеите моми4ета видях 4е и вие също като мен се интересувате от корсети които стават и за еротично изживяване с любимия 4овек но също така и за едно парти или дискотека например демек излзиане съчетано с дънки пола или каквото и да е друго .. и аз точно това търсех но по магазините в софия защтото аз съм от софия е мн трудно да намериш желаното нещо защтото всичко е по скоро бельо там отколкото става за излзиане има много бродерия дантели чашките са ясно изявени има мн панделки и тем подобни аз преди около семица поръчах корсет  от този саит www.honey-buney.com и ми го доставиха за 2 дни нямам никакви оплаквания корсета е красив точно като на снимката само че за моя жалост може би гърдите ми не са достатъчно големи за да нося такова нещо и някакси се скриват аз нося наи малкия размер сутиен и някакси не се възприемам добре в него и точно заради това искам да го продам за да си купя нещо друго ако някои се интересува да ми пи6е ето и снимка на корсета от саита http://www.honey-buney.com/bg/catalog/view/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0 … 0%B5%D1%82-vanesa не е носен ако желае някои и го хареса мога и снимка от моя личен апарат да направя цената на корсета в саита е 81 лв плюс доставката ми излезе 90 лв то4но поради тази при4ина го продавам за 70 защотото е чисто нов и няма как и за какво да намлявам повече цената ако има заинтересувани да ми пишат Simple Smile   за доставка няма да взема пари това е от мен лек ден на всички Simple Smile

# 27
  • Мнения: 54
В Ивет има страхотни неща. Моя приятелка си взе от там и е супер доволна. Много са красиви и не са особено скъпи - има по 50 лв. много красиви и мисля, че няма проблем с връщането, можещ да разгледаш Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 089
Здравейте момичета!
Търся малко информация, ако ви се намира. Wink
Миналата година на спирка "Плиска" към Младост, в едно от "стъклените магазинчета" имаше поне 20 вида корсети (но не бельо) на много добри цени (20-40лв) и в началото на лятото закриха магазинчето преди да си купя това-онова. Някой да има представа, къде може да са се преместили или къде може да се намерят подобни корсети?
Не са скъпи като по булчинските магазини, не са и толкова претенциозни...
Предварително благодаря!

# 29
  • Мнения: 7
Виж този сайт www.corset-bg.com. Цените са абсолютно нормални, имат хубави модели и могат да ти ушият твоя размер. Аз им бях писала защото бюста ми е доста малък и ми пратиха точния размер- много добре ми стои. Единствения недостатък е че няма пришит сутиен отдолу но ти пак можеш да си сложиш ако искаш от силиконовите

Общи условия

Активация на акаунт