газове, колики

  • 4 832
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 561
ох, това ми е болната тема Sad Моята дъщеричка е със страшни колики и газове Sad Сутрин между 5 и 6 и вечер между 7 и 9 положението е най-зле Sad пъшка, гърчи се, почервенява цялата и като заплаче няма успокояване Sad Вече си мислех че е болно нещо детенцето, но виждам че има и дгруги мами с такъв проблем Sad А вашите дечица отказват ли да ядат когато се появят коликите и газовете? Моята 5 мин след като започне да суче се извива на дъга с писък и започва големия рев и яденето моментално спира  Sad Никакви капки, топли пелени и т.н. не й помагат Sad Кажете ми че се израства това  Cry

# 16
  • Мнения: 223
спокойно израства се  Hug
въпроса е, че при вас може да минат още 2-3 месеца, докато утихнат. на моята бебелина и помагаше чайчето Бебезан, но пък и при нея коликите никога не са били много силни.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И нас ни мъчат коликите. Последните плаче доста и единственото успокоение е като я слагам на гърдата. И така през 30 минути. Давам само от едната гърда на 3 часа, както и капки Сап. Вече се чудя дали не ме ползва за залъгалка? А бибероната я отказва категорично.
Като скачени съдове сме двете  newsm62
Дано скоро да мине този период, че нещо взех да се притеснявам, че лошо ще свикне с това непрекъснато цокане. Иначе като е спокойна спи доста, понякога и по 4 часа.

Общи условия

Активация на акаунт